10 metų už mylimąją Ch. Cole jaunesnei „One Direction“ žvaigždei teks nemažai pasistengti: per 6 metus – 3 vaikai

Dainininkė, modelis bei TV laidų vedėja Cheryl Cole ir vėl svajoja apie vaikelį, praneša metro.co.uk. Šiuo metu 34 metų dainininkė sulaukusi 40-ies svajoja turėti net 4 vaikus.

10 metų už savo mylimąjį, „One Direction“ žvaigždę Liamą Payne’ą, vyresnė moteris šį pavasarį susilaukė berniuko, vardu Bearas (liet. lokys, meška).

L. Payne’as turėtų atidžiau peržiūrėti savo 2018-ųjų planus, mat Ch. Cole planuoja šeimos pagausėjimą. Porai artimas šaltinis teigė: „Ji Liamui pasakė, kad sulaukusi 40 metų norėtų turėti 4 vaikus. Taigi jei kitais metais, būdama 35-erių, ji susilauks dar vieno vaiko, šis planas jai pavyks.“

„One direction“ žvaigždė šio modelio sprendimo neskuba palaikyti – Liamas galvoja, kad Ch. Cole šiek tiek persitempia, o ir jo darbo planai tokie, kad didžiąją laiko dalį praleidžia ne namuose.

Vis dėlto Ch. Cole įsitikinusi, kad mylimąjį įkalbės nesunkiai – ne paslaptis, kad jis taip pat nori daugiau nei vieno vaiko. „Jis taip nori didelės šeimos, o kartais net juokauja, kad jei galėtų, norėtų turėti tiek kūdikių, kiek narių yra futbolo komandoje. Jie svajoja apie šeimos pagausėjimą, o Ch. Cole būtų nepaprastai laiminga, jei kitas vaikas būtų mergaitė“, – atskleidė šaltinis.

Naujienų portalas Alfa.lt primena, kad prieš devynerius metus susitikę Cheryl ir Liamas pora tapo tik prieš kelerius metus, o kai kiek vėliau dalyvavo viename paramos koncerte Londone, paaiškėjo, kad moteris nėščia.

www.alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus