19-metė po 50 plastinių operacijų atrodo it zombis: troško būti panaši į garsią aktorę

Aktorė ir režisierė Angelina Jolie ne kartą išrinkta gražiausia pasaulio moterimi. Daugybė dailiosios lyties atstovių atiduotų viską, kad būtų bent šiek tiek panašios į ją. Visgi priartėti prie tokios svajonės galima pasinaudojant grožio chirurgų paslaugomis. Viena 19-metė mergina iš Irano ryžosi net 50 plastinių operacijų, kad būtų panaši į savo dievaitę.

Sarah Tabar atidavė visas jėgas, kad atrodytų, jos manymu, tobulai, tačiau realybė kiek skiriasi nuo merginos fantazijų. Jauna iranietė labiau primena vaiduoklį ar zombį nei garsią aktorę. Per kelis mėnesius jai buvo atlikta daugybė plastinių operacijų, mergina taip pat laikėsi griežtos dietos, kad būtų kuo lieknesnė. Jai nebuvo baisu išgirsti ir to, kad serga anoreksija.

Kadangi operacijų Sarah neužteko, ji prie veido prisitvirtina specialius protezus. Vis dėlto nėra patvirtinta, kad merginai iš tiesų atlikta tiek chirurginių procedūrų. Kai kurie internautai spėlioja, kad jos viešinamos nuotraukos gali būti retušuotos specialiomis programomis.

https://www.instagram.com/p/BcF-Q_EAcl3/

https://www.instagram.com/p/BajOUetAQol/

View this post on Instagram

ميان چندتايي دورم ..!👅🤘🏻

A post shared by سحرتبر..!👾🤘🏻 (@sahartabar_official) on

View this post on Instagram

❤️متفاوت

A post shared by سحرتبر..!👾🤘🏻 (@sahartabar_official) on

www.alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus