3 Vardai, Kurie Neša Sėkmę: Ar Jūsų Vardas Yra Tarp Jų?

Ar kada susimąstėte apie tai, kad jūsų vardas gali jums nešti sėkmę? Pasirodo, jūsų likimas ir sėkmė priklauso ne tik nuo dienos ir valandos, kurią gimėte, bet ir nuo vardo, kurį jums, tikėtina, suteikė tėvai.

Taigi, sužinokite, kurie lietuvių ausiai priimtini vardai gali nešti sėkmę ir suskubkite būtent tokį duoti savo vaikams. Tikėtina, kad tinkamas vardo parinkimas – sėkmė augančiam vaikeliui.

Laima. Niekas neabejoja, kad būtent šis vardas gali nulemti visapusišką pasisekimą ir laimę. Likimo deivės vardas Laima arba į jį panašūs: Laimė, Laimutė, Laimis, Laimonas reiškia pasisekimą visose srityse.

Laura. Šis moteriškas lotynų kilmės vardas, arba vyriškoji jo versija, Lauras, Laurynas, reiškia pergalę, sėkmę, fortūną. Tad jeigu norite, kad jūsų vaikui gyvenime šypsotųsi sėkmė ir viskas klotųsi tik palankiai, duokite šį vardą.

Benedikta arba Benediktas. Lotyniškas vardas reiškia palaimintąjį. Taigi, reikėtų žinoti, kad jeigu norite, kad gyvenime šypsotųsi sėkmė, viskas eitųsi sklandžiai ir sėkmingai, šis vardas – puikus pasirinkimas.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus