5-metė paskatinta žaidimo vos nepražudė šeimos: mokėsi būti fėja

Paskatinta internetinio žaidimo vaikams penkiametė vos išvengė mirties Tėvai Rusijoje yra įspėjami dėl virtualioje erdvėje itin paplitusio žaidimo, skirto mažamečiams vaikams. Žaidimas skatina mažamečius slaptai kol tėvai miega namuose įjungti dujas.

Nežinomi asmenys, kurie sukūrė šį žaidimą, manipuliuoja vaikais, įtraukdami juos į žaidimą, kuris yra paremtas populiariu itališku animacijos filmuku „Raganų mokykla“.

 

Penkiametė Sofia Ezhova smarkiai nusidegino po to kai vėlai naktį atėjusi į virtuvę atsuko dujas. Žaidime vaikai yra skatinami įkvėpti atsuktas dujas, mant tai padarius vaikams teigiama, kad jie galės tapti fėjomis. Žaidime teigiama, jog norint tapti fėja, reikia vidury nakties atsikelti, apeiti kambarį tris kartus, ištarti magiškus žodžius, nuėjus į virtuvę atsukti dujas ir jų įkvėpti. Tačiau mažoji Sofija nepaisė perspėjimo, jog negalima jokiu būdu uždegti degtuko, tačiau mergaitė tai padare. Sofijos nudegimai buvo gan rimti ir vos jos nenužudė.

Nors Rusijos Tyrimų Komitetas dar nerado atsakingų žmonių, tačiau panika tarp mažamečių tėvų netyla, o vienas vaikas jau buvo rimtai sužeistas.

 

tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus