8-erių berniuko gyvenimą košmaru pavertė jo paties motina ir patėvis: gesino į jį cigaretes, vertė valgyti katės išmatas, smurtavo

8-erių Gabrielis Fernandezas patyrė tikrą košmarą, nuvedusį jį į mirtį. Vaikas buvo kankintas jo paties motinos ir jos sugyventinio. Žiauri pora ne tik vertė berniuką dėvėti moteriškus drabužius, bet gesindavo į jį cigaretes, mušė su lazdomis, laikydavo užrakintą dėžėje ar surakintą antrankiais, bet ir šovė į vaiką ginklu. Motina su patėviu vertė Gabrielį valgyti savo paties vėmalus, katės išmatas.

Kai aplinkiniai pastebėdavo mėlynes ant Gabrielio kūno, jis meluodavo, kad susitrenkė žaisdamas. Visgi melas išaiškėjo, kai motinos mylimasis sumušė ir vėliau peršovė berniuką. Po lemtingų sužeidimų, vaikas mirė ligoninėje. Vaikui gyvybę palaikė tik aparatais, nes jo smegenys jau buvo mirusios. Medikai pastebėjo daugybę pavojingų sutrenkimų, o apie smurtą prieš Gabrielį prabilo ir jo brolis bei sesuo. Dėl sudėtingų bylos sąlygų, situacija buvo nagrinėjama nuo 2013-ųjų.

Posted by Gabriel's Justice on 21. veebruar 2015. a.

Per neseniai įvykusi teismą, motina paaiškino, kodėl taip siaubingai elgėsi su savo vaiku. Pasirodo, kad ji mano, jog berniukas yra homoseksualus. Tai buvo vienintelė priežastis, kodėl 8-metis buvo baisiai kankinamas. Visgi, moteris tikino, kad nenorėjo sūnaus nužudyti.

Išaiškėjo, kad vaiko gerove buvo susidomėjusios ir vaikų teisių tarnybos, tačiau savo ruožtu jie nieko įtartino nepastebėjo. Tik po to, kai byla buvo iškelta į viešumą, socialiniai darbuotojai suvokė, kokia rimta iš tikrųjų buvo situacija.

Dabar teisiami ne tik Gabrielio tėvai, bet ir socialiniai darbuotojai, pro akis praleidę siaubingus nusikaltimus.

Posted by Gabriel's Justice on 27. mai 2013. a.

Posted by Gabriel's Justice on 27. mai 2013. a.

www.alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus