9 veiksmingi metodai išsaugoti jaunystę ir patrauklumą

Mūsų kūnas ir psichika yra vieninga sistema, o ne atskiri dalykai. Kai prasideda moters dvasinis smukimas, šiek tiek vėliau pasireiškia ankstyvojo senėjimo požymiai. Atsiranda antsvorio, raukšlių, veidas tampa piktas, atsiranda tiršta negatyvo aura, kad net gėlės ima vysti. Ir ne tik jos, bet ir kaimynų namuose. Jos priešingybė – kita moteris, vystanti ne tik savo kūną, bet ir protą bei sielą, gaubiama meilės auros. Ji išlieka graži, sveika ir patraukli net ir garbaus amžiaus. Portalas econet.ru aprašė devynis originalius būdus jaunystei išsaugoti.

Jaunystės aromatas

Tikriausiai pastebėjote, kad jaunos merginos (ir vaikinai) kvepia gaiviai. Jų natūralaus kūno aromato supainioti su kvepalais ar atkurti cheminėmis priemonėmis neįmanoma.

Su amžiumi šis efektas išnyksta. Tik kai kurios moterys ir vyrai ilgai išsaugo tą kvapą. Galima pamanyti, kad jie dažniau prausiasi ir keičia drabužius. Iš tikrųjų jų paslapties reikia ieškoti ypatingoje dvasinėje būsenoje.

Siūlome specialų pratimą kūno aromatui apgerinti. Jį reikėtų daryti kasdien.

Įsivaizduokite, kad atsidūrėte stebuklingame sode, kur auga nežemiškos gėlės. Atsipalaiduokite ir įsivaizduokite, kad visomis odos poromis traukiate gėlių aromatą. Prieš iškvėpimą poros užsiveria, aromatas įsigeria į kūną, tada jūs paprasčiausiai iškvepiate orą per nosį. Galite net nupiešti savo sodo vaizdą. Skirkite šiam pratimui kasdien bent 5 minutes, geriausia iš ryto.

Lengva eisena

Lengva eisena būdinga jauniems. Sunkiai žingsniuoti, velkant kojas, priverčia ne tik metai ir antsvoris, bet ir sunki neišspręstų problemų našta. Kad suprastumėte, kaip vaikštote, paprašykite draugų jus nufilmuoti, galima ir išmaniuoju telefonu. Patyrinėkite savo eiseną iš šalies, tarytum žvelgtumėte į svetimą žmogų.

Žingsnių lengvumas priklauso ir nuo sąnarių paslankumo. Galima vaikščioti kaip medinei lėlei, geležiniam medkirčiui ar plaukti kaip gulbei.

Šie pratimai padės pašalinti vidinius kūno blokus.

1. Vaikščiodamos peržvelkite „vidiniu žvilgsniu“ visą kūną. Patyrinėkite, kur jaučiate sunkumų: keliuose, sprando srityje, pečiuose, klubų srityje. Įsivaizduokite save kaip lėlę ir patikrinkite kiekvieną savo sąnarį. Gal atrodo, kad kojos sukaustytos geležimis? Nuimkite visus trukdžius ir mintyse išmeskite kuo toliau. Padėkokite, pagirkite palengvėjusį kūną.

2. Kasdien po 10 minučių darykite sąnarių mankštą. Atlikite paprastus sukamuosius judesius, išmeskite kojas ir rankas pirmyn, atgal, į šonus, pajudinkite kelius, pasukiokite galvą. Didesnis efektas bus, jei kasdien mankštinsite sąnarius ir kartu vizualizuosite savo lengvus judesius.

Tiesi laikysena

Dažniausiai žmonės nė nejaučia, kad kūprinasi. Laikysena išduoda pasitikėjimą, profesiją, socialinį statusą. Koreguodami ir gerindami laikyseną, galime palaikyti savo jaunystę. Laikysena turi įtakos ir veidui. Reguliarūs pratimai pagerina veido kontūrus, panaikina pagurklį.

Laikyseną padės pagerinti du pratimai.

1. Peržvelkite „vidiniu žvilgsniu“ savo stuburą. Įsivaizduokite, kad jis panašus į perlų vėrinį. Ištaisykite karolius, kad jie būtų lygūs.

2. Darykite „katės“ pratimą. Atsistokite ant keturių. Rankos pečių plotyje. Įkvėpkite ir iškvėpdami išrieskite nugarą. Vėl įkvėpkite ir iškvėpdami sugrąžinkite nugarą į pradinę padėtį. Kartokite 15 kartų.

Gyvas veidas

Paprašykite draugų nufotografuoti ar nufilmuoti jūsų veidą, kai to nepastebite. Atidžiai patyrinėkite savo mimiką, veido išraiškas.

Ką atskleidžia jūsų veidas? Ką byloja akys? Ką sakote be žodžių pasauliui? Išmokite šypsotis sau ir pasauliui vidujai.

Vidinės šypsenos pratimas: atsisėskite patogiai ir atsipalaiduokite. Nukreipkite dėmesį į savo vidų ir nusišypsokite. Vidiniu žvilgsniu iš eilės apžvelkite visas kūno dalis ir organus. Pajuskite atsakomąją reakciją iš tos vietos, kuriai šypsotės. Pavyzdžiui, kai užmezgate ryšį su širdimi, pajuskite, kai džiaugsmas iš jos plinta į visus organus. Praktikuokite vidinę šypseną kasdien.

Nenustokite mokytis

Kas pusmetį mokykitės vis ko nors naujo, ko anksčiau nedarėte. Tai gali būti nauja užsienio kalba, važinėjimas dviračiu, grojimas gitara, naujų kulinarinių receptų sudarymas, šuolis parašiutu, nusileidimas lynu, fechtavimo kursai. Pasaulyje yra tiek dalykų, kuriuos galima išbandyti, sužinoti, išmokti.

Šviežia draugija

Norite atjaunėti? Kuo dažniau bendraukite su gerokai už save jaunesniais žmonėmis. Ir kuo mažiau laiko stenkitės praleisti su tais, kurie per anksti paseno savo siela. Su laiku pajusite, kad jauni žmonės atjaunino jūsų sielą ir kūną.

Suteikite prasmę kiekvienai akimirkai

Išsaugokite ir stiprinkite „norėjimo“ poreikį. Domėkitės gyvenimu, stengdamiesi išsaugoti „čia ir dabar“ suvokimą. Tegul su amžiumi jūsų troškimų kiekis ir kokybė nemažėja. Tegul jūsų akimirkos nepraranda savo vertės. Kad visada sugebėtumėte trokšti ir įgyvendinti savo troškimus, didinkite savo organizmo tonusą – vaikštinėkite, bėgiokite, važinėkitės dviračių, sportuokite, stenkitės kuo saugiau judėti.

Antrasis medaus mėnuo

Surenkite sau antrąjį medaus mėnesį. Juntamai ir akivaizdžiai atjaunina aistros protrūkiai ir intymios valandėlės su mylimuoju.

Jaunystės obuolys

Moteris gali būti jauna ir graži, jeigu pati to norės. Dažnai užtenka tik menkų žingsnelių, kad būtų efektas – pasitikslinti siekius, suvokti ir pašalinti psichologines kliūtis, trukdančias pasiekti tikslą. Tai gali būti bet koks įdomus kūrybinis užsiėmimas (piešimas, lipdymas, psichologiniai žaidimai), svajojimas, panirimas į savo slapčiausių troškimų pasaulį.

www.alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus