Aktorė paviešino asmenukes be makiažo – šia liga serga daugelis merginų

Aknė – viena didžiausių ir sunkiausiai gydomų odos ligų, dėl kurios dažnai sulaukiama žeidžiančių komentarų ir replikų. Būtent šios ligos nuotraukų paviešinimas socialiniuose tinkluose Holivudo aktorę Ruby Rose privertė pratrūkti.

31-erių serialo „Orange Is The New Black“ žvaigždė, australų kilmės Holivudo aktorė Ruby Rose praėjusią savaitę savo „Instagram“ paskyroje paviešino kelias asmenukes, kuriose matosi aknės pažeista veido oda.

„Taip, tai erzina, bet juk aš irgi žmogus. Kartais vienas mano skruostas sveikas, tačiau kitas – pažeistas aknės, išbertas“, – socialiniuose tinkluose guodėsi mergina.

Nuotraukoje, pasidalintoje „Instagram“ paskyroje, mergina rašo, kad konsultavosi su dermatologais, o, jų teigimu, tam įtakos turėjo telefoniniai interviu, stresas bei reakcija į viešbučio patalynės medžiagą, rašo dailymail.co.uk.

Praėjusią savaitę Sidnėjuje vykusioje filmo „Aukšta klasė 3“ premjeroje aktorė išdrįso pasirodyti su pažeista veido oda: „Niekad nemaniau, kad teks palikti savo šalį, į kurią taip norėjau sugrįžti, su ašaromis akyse“, – rašė R. Rose.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus