ALTERNATYVUS EUROPOS FUTBOLO ČEMPIONATAS EURO 2016 VILNIUS

2016 m. birželio 10 – liepos 10 dienomis Prancūzijoje vyks Europos futbolo čempionatas. Ta proga Vilniuje, Salomėjos Nėries gimnazijos lauko sporto aikštelėje, tradiciškai organizuojamas alternatyvus Europos futbolo čempionatas – EURO VILNIUS 2016.

imagesTurnyro organizatoriaiViešoji įstaiga Vilniaus dailės akademijos futbolo klubas bendradarbiaujant su Lietuvos futbolo federacija ir Vilniaus regiono futbolo sąjunga. Šis turnyras tampa tradiciniu ir yra organizuojamas jau ketvirtą kartą.

Turnyro idėja – suburti futbolo mėgėjus bendrai futbolo šventei ir suorganizuoti alternatyvųjį Europos futbolo čempionatą taip, kad jis kiek įmanoma maksimaliai atitiktų (atkartotų) tikrojo Europos futbolo čempionato formatą ir dvasią:

  • sukurtas EURO VILNIUS 2016 logotipas, kuris simbolizuoja tikrojo Europos futbolo čempionato vykdymo vietą – Prancūziją. Pažymėtina, kad organizuojant paskesnius alternatyvius futbolo čempionatus (Europos ir Pasaulio) šis logotipas išlieka toks pats, keičiasi tik logotipo spalvos, atsižvelgiant į čempionatą organizuojančią valstybę – šeimininkę;
  • EURO VILNIUS 2016 dalyvaus 24 futbolo mėgėjų komandos (kaip ir tikrajame Europos futbolo čempionate), kurios turės pasirinkti norimą atstovauti valstybę, dalyvaujančią tikrajame Europos futbolo čempionate;
  • EURO VILNIUS 2016 dalyvaujančios futbolo komandos bus suskirstytos į tokius pačius 6 pogrupius kaip ir tikrajame čempionate (A, B, C, D, E ir F pogrupiai po keturias komandas);
  • EURO VILNIUS 2016 varžybos vyks pagal tikrojo čempionato nustatytą tvarkaraštį (2016-06 -10 – 2016-07-10 dienomis);
  • EURO VILNIUS 2016 dalyvaujančios komandos atitinkamai bus aprūpintos į atstovaujančios valstybės nacionalinės futbolo rinktinės aprangas panašiomis aprangomis;
  • EURO VILNIUS 2016 bus žaidžiama su tikram Europos čempionatui pagamintais futbolo kamuoliais ADIDAS;
  • bus pagaminta analogiška (formos ir dizaino prasme) Europos čempionato taurė;

Alternatyvus futbolo čempionatas EURO 2016 VILNIUS vyks Salomėjos Nėries gimnazijos sporto aikštelėje ir vyks pagal salės futbolo (FUTSAL) taisykles. Bus žaidžiami du kėlinukai po 15 min.

Bus rengiami oficialūs EURO 2016 VILNIUS čempionato atidarymo ir uždarymo renginiai, kuriuose dalyvauti (atidaryti čempionatą ir apdovanoti komandas bei įteikti asmeninius prizus) bus kviečiami oficialūs asmenys (svečiai): Prancūzijos ambasados, Vilniaus miesto savivaldybės, Lietuvos futbolo federacijos, Vilniaus regiono futbolo sąjungos atstovai, taip pat kitų organizuoti čempionatą padėjusių įmonių ar įstaigų atstovai.

Turnyro dalyviai ir svečiai – kiekvienai komandai leisime registruoti ne daugiau kaip 10 (dešimt) žaidėjų, todėl bendrame mūsų organizuojamame futbolo projekte dalyvaus mažiausiai 240 žmonių, kuriuos ateina palaikyti šeimos nariai ir draugai.

index index1 index2 index3 index4 index5

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus