Apgaulinga Auksinio Jaunimo Prabanga: Nuomojasi Privačius Lėktuvus Vien Dėl Nuotraukos – Atskleista, Kiek Visa Tai Kainuoja

Sužibėti socialiniuose tinkluose – gana lengva. Prabanga, dailūs kūnai ir veidai bei nuotykiai žavi žmones ir tuo pačiu kelia jiems pavydą. Daugybė milijonus sekėjų turinčių „Instagram“ žvaigždučių gyvenimai toli gražu skiriasi nuo to, ką jie demonstruoja auditorijai.

Tikriausiai pastebėjote, kad ne viena socialinių tinklų žvaigždė turi prabanga alsuojančią nuotrauką privačiame lėktuve. Pasirodo, kad tai visai nereiškia, jog tas lėktuvas priklauso jiems. Užsienio naujienų portalas Businessinsider.com skelbia, jog Rusijoje nesuskaičiuojama daugybė žmonių išsinuomoja lėktuvą, vien tam, kad galėtų jame nusifotografuoti. Nors nuotraukose atrodo, kad žmogus įamžintas skrendančiame lėktuve, iš tiesų, jis nė nepakyla nuo žemės.

Auksinis Rusijos jaunimas už tokią galimybę sumoka nuo 11 iki 14 tūkstančių rublių (apie 206 Eur.). Kaina priklauso nuo to, ar jie fotografuojasi patys, ar reikia samdyti fotografą. Taip pat, kad nuotraukose būtų įspūdingesnės, siūloma pasisamdyti ir kirpėjų bei makiažo specialistų komandą, padėsiančią nuotraukoje atrodyti dar prašmatniau.

https://www.instagram.com/p/BZBijyanZD6/

www.alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus