Apklausa: lietuvių nepakantumas korupcijai auga

Didžioji dalis Lietuvos gyventojų neigiamai vertina politinę korupciją Lietuvoje, rodo rinkos ir visuomenės nuomonės tyrimų kompanijos „Baltijos tyrimai“ balandžio 26-gegužės 7 dienomis atlikta apklausa.

„Tyrimas atskleidžia, kad labai didelė visuomenės dalis itin neigiamai vertina politinės korupcijos padėtį Lietuvoje. Tokį šalies gyventojų vertinimą gali lemti pastaraisiais metais Lietuvą drebinantys politinės korupcijos skandalai“, – teigia „Baltijos tyrimų“ generalinė direktorė Rasa Ališauskienė.

Visuomenės nuomonės apklausoje buvo prašoma 10 balų skalėje įvertinti, ar politinė korupcija Lietuvoje yra labai didelė problema.

Apklausos duomenimis, aštuoni iš dešimties (83 proc.) Lietuvos gyventojų korupciją laiko didele arba labai didele problema. Visų demografinių ir socialinių grupių gyventojai politinę korupciją Lietuvoje vienodai vertina kaip didelę ar labai didelę problemą.

Bendros Lietuvos ir Didžiosios Britanijos rinkos ir visuomenės nuomonės tyrimų kompanijos „Baltijos tyrimai“ apklausa buvo atliekama kaip Lietuvos Nacionalinio barometro dalis. Iš viso apklausti 1018 Lietuvos gyventojų nuo 18 metų ir vyresni.

 

 

 

ELTA.LT

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus