Astrologinė prognozė birželio 17-ajai, šeštadieniui

AVINAS. Gali padaugėti išsiblaškymo, neatsargumo, potraukio svaigintis, bėgti nuo realybės. Kita vertus, labai sustiprės intuicija, galimi mistiniai potyriai, meninis įkvėpimas. Rūpinkitės sveikata.

JAUTIS. Regis, jums netrūks dėmesio. Galbūt susitiksite su draugais, nueisite į masinį ar pramoginį renginį. Vakarop pasijusite pavargę nuo kalbų, žmonių. Norėsis ramiai pabūti vienumoje. Gali pasireikšti keisti negalavimai. Venkite svaigalų.

DVYNIAI. Šiandien jums nesiseks savaitgališkai atsipalaiduoti. Tik vakarop jau mažės pagrįstos ir nepagrįstos įtampos. Susirūpinimą globalinėmis problemomis pakeis noras paprastai pabendrauti su pozityviais pažįstamais.

VĖŽYS. Atotrūkis nuo kasdieninės aplinkos, netolimos ar tolimos išvykos suteiktų peno akims ir protui. Būtų neblogai, jei susitiktumėte su žmonėmis, iš kurių yra ko pasimokyti. Turbūt kažkas įvertins ir jūsų nuomonę.

LIŪTAS. Diena turėtų būti gana nebloga. Pamėginkite išspręsti senus konfliktus, išsiaiškinti nesusipratimus. Galbūt kažkas sugrąžins seną skolą. Stenkitės kaupti tik geras emocijas, nepavydėkite.

MERGELĖ. Šiandien nieko nedarykite suirzę, supykę, nes sugadinsite ne tik savo, bet ir kitų nervus. Ginčo atveju pasistenkite išlikti tolerantiški. Vakaras žada meilės pagundų, o gal ir aistringų potyrių.

SVARSTYKLĖS. Šiandien turėsite jėgų ir noro tvarkyti savo ūkyje. Į vakarą pagaliau prisiminsite, kad nesate darbiniai arkliai ir būtų smagu maloniai pavakaroti su gyvenimo partneriu, artimu žmogumi.

SKORPIONAS. Regis, galva nuo pagundų neapsisuks, nes blaivus protas bei intuicija nė minutei neapleis. Pernelyg nekritikuokite mylimo žmogaus, nes ir patys nesate tobuli. Kuo daugiau geranoriško dėmesio skirkite vaikams.

ŠAULYS. Šiandien noriai stengsitės dėl šeimos gerovės, skirsite dėmesio artimiesiems, vaikams. Vakaras palankus šou renginiams, varžyboms, pasimatymams.

OŽIARAGIS. Per visą dieną intensyviai miklinę liežuvį ar maigę kompiuterio mygtukus, vakarop pagaliau atsigręšite į savo namiškius ir juos išgirsite. Turbūt parūps buitis, valgio ruošimas.

VANDENIS. Šią dieną neblogai praleisite, jeigu ramybės ir energijos semsitės gamtoje. Jei norite nudžiuginti artimą žmogų, neieškokite ypatingų dovanų – svarbiausia yra nuoširdus dėmesys.

ŽUVYS. Diena bus kupina sentimentų, savigailos bei užuojautos, noro filosofuoti. Vakarop parūps nekilnojamojo turto rinka, statybinių medžiagų ar apdailos prekių kainos ir pan.

 

 

Birželio 17-oji – Pasaulinė kovos su dykumų plitimu ir sausromis diena.

Birželio septynioliktoji, šeštadienis – 169-oji metų diena (šeštoji 25-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 197 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Adolfa, Adolfas, Adolfina, Adolis, Dauganta, Daugantas, Daugantė, Laura, Rimvydas, Vilmantė;

rytoj: Aminta, Elžbieta, Ginbutas, Marcelinas, Marina, Morkus, Vaiva;

poryt: Dovilas, Dovilė, Gaudvilas, Gervazas, Protazas, Protazijus, Ramunė, Romualda, Romualdas, Svaigeda, Svaigedas, Svaigedė.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 4.41, leidžiasi 21.58. Dienos ilgumas – 17.17.

Šiandien – antroji Mėnulio delčios diena.

Saulė Dvynių ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Laikas yra tikrasis šeimininkas, žmogus – tik svečias“ (Kinų išmintis).

 
Geros dienos!

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus