Astrologinė prognozė birželio 18-ajai, sekmadieniui

AVINAS. Jeigu rytas praeis ramiai, be traumų ir incidentų, dar teks išsilaikyti ir visą dieną ko nors neprikrėtus, nesupykdžius, nepametus. Į pavojus, riziką gali veržtis ir artimi žmonės, tad nepakenktų daugiau kontrolės.

JAUTIS. Būsite emociškai jautrūs ir lengvai pažeidžiami. Jumis gali mėginti manipuliuoti nekokią įtaką darantys asmenys. Arba per jūsų neatsargumą, išsiblaškymą nukentės kitas žmogus. Pasistenkite šią dieną praleisti ramiai.

DVYNIAI. Prieštaringa ir permaininga diena. Jums patiks bendrauti, norėsis būti tarp draugų, su kompanija, bet trikdys nesutarimai su konservatyviais pašnekovais, reikalaujančiais atsakomybės ir pan. Regis, sulauksite nemalonių priekaištų.

VĖŽYS. Pasižymėsite jautrumu, nervingumu. Galimas nemalonus incidentas. Nepraraskite savitvardos. Subtiliau elkitės su tais, kuriuos branginate. Atsargiai kelyje.

LIŪTAS. Seksis rašyti publikacijas, rinkti informaciją, naršyti po internetą. Galite sulaukti svečių iš toli arba leistis viešnagėn. Pasisaugokite avarinių situacijų.

MERGELĖ. Lengva prisidaryti nuostolių, ypač jei veiksite neapgalvotai. Jums gali priminti skolą arba paprašyti kažką paskolinti. Pasiskolintą daiktą itin saugokite, nes galite jį sugadinti.

SVARSTYKLĖS. Bus nelengva įtikinti gyvenimo partnerį prisidėti prie jūsų sumanymų ir nesielgti grubiai lyg su išankstine priešiška nuostata. Draugiškumu, originaliu sąmoju laimėsite žymiai daugiau nei priekaištais.

SKORPIONAS. Galite pasijusti be reikalo iššvaistę krūvelę pinigų prekei internetu, kelionei ar kokiai paslaugai, pvz., pervežimų, techninė pagalbos ar pan. Ką nors darydami su nauja technika, pasidomėkite jos eksploatavimo taisyklėmis.

ŠAULYS. Regis, jūsų nuotaikos ir pati fortūna pašėlusiai kaitaliosis. Tai džiaugsitės užplūdusia aistra, kūrybiniu įkvėpimu, flirtu, draugų dėmesiu, tai pyksite dėl patirtos nepagarbos, patyčių, netinkamo vaikų elgesio ar pan.

OŽIARAGIS. Stengsitės susidoroti su nemažu kiekiu buitinių problemų. Galbūt darbuodamiesi ar fantazuodami, svaigindamiesi mėginsite pabėgti nuo vidinio nerimo, susijusio su artimais žmonėmis.

VANDENIS. Kad ir kas vyktų aplink jus, turėtumėte rasti bent kruopelytę pozityvo, nes tokia bus jūsų vidinė būsena. Į daug ką žvelgsite su humoru, stebinsite originaliu požiūriu.

ŽUVYS. Šiandien jums itin reikės saugumo jausmo tiek dvasine, tiek materialine prasme. Net jeigu viskas yra gerai, nerimausite, kad akimirksniu situacija gali pasikeisti dėl artimo žmogaus elgesio ar likimo valios.

 

 

 

Birželio aštuonioliktoji, sekmadienis – 169-oji metų diena (paskutinioji 25-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 196 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Aminta, Elžbieta, Ginbutas, Marcelinas, Marina, Morkus, Vaiva;

rytoj: Dovilas, Dovilė, Gaudvilas, Gervazas, Protazas, Protazijus, Ramunė, Romualda, Romualdas, Svaigeda, Svaigedas, Svaigedė;

poryt: Nautara, Nautaras, Nautarė, Nauvyda, Nauvydas, Nauvydė, Silverija, Silverijus, Žadvainas, Žadvainė.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 4.41, leidžiasi 21.59. Dienos ilgumas – 17.18.

Šiandien – trečioji Mėnulio delčios diena.

Saulė Dvynių ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Bet kokia permaina kloja kelią kitoms permainoms“ (N. Makiavelis).

Geros dienos!

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus