Astrologinė prognozė birželio 21-ajai, trečiadieniui

AVINAS. Galite sulaukti pageidaujamos pagalbos, informacijos. Palanku prekiauti, pirkti reikalingas prekes ar paslaugas, tartis dėl nuomos, kredito. Mokėsite pasinaudoti užuominomis, intuityviai jausite, kas būtų naudinga.

JAUTIS. Regis, šią parą pradėję su meile, iki pat jos pabaigos viską darysite su šypsena. Gali būti sunku atitrūkti nuo susirašinėjimo skaipu ar sms. Tikėtinos išvykos į susitikimus ir renginius, kelionių planavimas.

DVYNIAI. Geriau seksis dirbti vienumoje, susikaupus, be blaškymosi. Nedeklaruojama veikla gali duoti pajamų. Galimas slaptas naudingas sandoris.

VĖŽYS. Tai turėtų būti drauginga, maloni diena. Regis, vėl pasijusite daug kam reikalingi, įdomūs. Meilė, populiarumas po truputį pradeda užpildyti jūsų erdvę. Galite atrasti naują įdomų užsiėmimą ir bendraminčių.

LIŪTAS. Aplinkiniams atrodysite paslaptingi, galintys giliau pažvelgti į nepaaiškinamus dalykus. Vis dėlto jums kels nerimą atsakomybės našta, būtinybė daryti sprendimus, įsipareigoti.

MERGELĖ. Geras metas tvarkytis su mokslais arba kur nors išvažiuoti, pakeisti aplinką, mokytis užsienio kalbų. Pravartu pratęsti sutartis su verslo partneriais, ypač jei jie užsieniečiai. Vakaras tinkamas įvairioms atrakcijoms, susitikimams.

SVARSTYKLĖS. Šiandien būsite išradingi panaudodami brokuotus ar nusidėvėjusius daiktus. Turbūt aktyviai spręsite klausimus, susijusius su verslu, investicijomis, draudimu, mokesčiais.

SKORPIONAS. Kažką svarbaus sužinosite ir išmoksite bendraudami su dalykiniais partneriais bei oponentais. Praplėsite savo požiūrį į gyvenimą, tarpusavio santykius. Tai padės suderinti interesus ir galbūt susitarti dėl to, kas atrodė neįmanoma.

ŠAULYS. Nebijokite atsakomybės, nesijauskite išnaudojami, jeigu teks dirbti daugiau už kitus. Tai išeis jums į naudą. Gali kilti idėjų, kaip pagerinti profesinę, finansinę padėtį ar gyvenimo sąlygas.

OŽIARAGIS. Nestokosite energijos, kūrybingumo. Gali pasisekti konkurse, varžybose. Arba tiesiog patirsite džiaugsmo iš meno, muzikos, meilės žaidimų, kūrybinių gastrolių, bendravimo su vaikais.

VANDENIS. Tikriausiai suksitės kasdienių klausimų ir problemų rate. Rūpesčių gali kelti šeimos narys. Jeigu pasistengsite, kai ką sugebėsite sėkmingai išspręsti. Galbūt padėsite įsidarbinti artimam žmogui arba tam jį paskatinsite.

ŽUVYS. Tikėtina, kad turėsite naudos iš komercijos, spaudos, reklamos. Kils interesų, kuriuos įgyvendinti padės draugas ar giminaitis. Gali atsinaujinti seni ryšiai. Galbūt apsispręsite dėl išvykos, viešnagės.

 

 

Birželio dvidešimt pirmoji, trečiadienis – 172-oji metų diena (trečioji 26-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 193 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Alicija, Aloyza, Aloyzas, Galmina, Galminas, Galminė, Iliuminata, Irtuona, Vasarė;

rytoj: Eigauda, Eigaudas, Eigaudė, Eigeda, Eigedas, Eigė, Inocentas, Kaributas, Kentautas, Kentautė, Laimutė, Paulina, Paulinas;

poryt: Agripina, Arvyda, Arvydas, Arvydė, Arvys, Vaida, Vaidas, Vaidauga, Vaidaugas, Vaidenė, Vaidenis, Vanda, Vandalinas, Vandalius, Žydrius.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 04.41, leidžiasi 21.59. Dienos ilgumas – 17.18.

Šiandien – šeštoji Mėnulio delčios diena.

Saulė Dvynių ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Kas minkštai žengia, toli nueis“ (Konfucijus).

Geros dienos!

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus