Astrologinė prognozė birželio 22-ajai, ketvirtadieniui

AVINAS. Diena bus kupina įvairių reikalų. Juos reikės padaryti vienu metu ir dar spėti pasikalbėti su nemažu skaičiumi žmonių. Tikėtini giminaičių, senų bičiulių skambučiai. Galbūt gausite gerą pasiūlymą.

JAUTIS. Jausite interesą pradėti ką nors nauja, ypač jei tai susiję su verslu, statybomis, remontu, tvarkyti materialinius, piniginius reikalus. Prieš naujoves kai ką pravartu užbaigti. Regis, dėmesiu, dovana nudžiuginsite jums neabejingą asmenį.

DVYNIAI. Daug emocijų, bet ne mažiau ir veiksmo. Beveik visus darbus nuveiksite be atsikvėpimo. Regis, puikiai seksis tiems, kurių veikla susijusi su šou verslu, vaikais, menu, grožio paslaugomis.

VĖŽYS. Gana sentimentali diena. Turbūt atrodysite jautresni nei paprastai, sunkiai priimsite kritiką. Tačiau kitus galite nustebinti savo intuicija, kūrybingumu. Patartina ramybė, įsiklausymas į vidinį balsą.

LIŪTAS. Netrukus prasidės mėnulio jaunaties fazė, o prieš ją svarbu užbaigti skubius reikalus, derybas ir pan. Jeigu dėl kažko jau seniai tariatės, kalbatės su kitais žmonėmis ir nepriimate galutinio sprendimo, pravartu tai pagaliau padaryti.

MERGELĖ. Pajusite didelę atsakomybę už anksčiau prisiimtus įsipareigojimus, duotus pažadus. Galite gauti lauktą žinią arba kompetentingas asmuo suteiks informacijos apie dominantį reikalą.

SVARSTYKLĖS. Galima intriguojama žinia iš toli arba įtakingo asmens įvertinimas, egzamino rezultatai ir pan. Jeigu norite dėl kažko teisingai apsispręsti, išgirskite ir kitą nuomonę bei objektyviai abu variantus pasverkite.

SKORPIONAS. Stengsitės išspręsti verslo arba partnerystės santykių dilemą. Galite patirti gundymus meile arba pinigais. Atsargiai – neapgalvoti sprendimai retai kada būna teisingi. Labai padės psichologinė įžvalga ir intuicija. Pasąmonė viską žino.

ŠAULYS. Būsite jautrūs, emociškai pažeidžiami ir pavydūs. Gali kilti įtarimų dėl mylimo žmogaus elgesio motyvų. Vis dėlto viskas turėtų pakrypti į gerą. Jeigu nenorite nieko užgauti, tai venkite kritikuoti ir kaltinti.

OŽIARAGIS. Kad ir be didelio noro ar svajodami apie malonesnius užsiėmimus, vis dėlto pareigingai vykdysite tai, kas darbe būtina bei užsibrėžta. Tam raginsite ir kitus. Regis, jūsų troškimas mylėti ir būti mylimiems padės įveikti visus sunkumus.

VANDENIS. Šiandieną būsite linkę vadovautis jausmais, veržtis į tai, kas malonu ir gražu. Pravartu lavinti kūrybinius sugebėjimus, prisiminti primirštus užsiėmimus. Tiems, kuriems meilė šildo širdį, nereikės sukti galvos, iš kur pasisemti energijos.

ŽUVYS. Diena turėtų būti gana buitiška. Daugiau laiko skirsite pamąstymams, kapstymuisi savyje, praeityje. Tik su artimiausiais žmonėmis galite būti visiškai atviri bei tikėtis jų supratingumo ir nuoširdumo.

 

 

Birželio 22-oji – vasaros saulėgrįža. Birželio 22-ąją Žemėje būna ilgiausia diena ir trumpiausia naktis metuose. Saulė pasiekia didžiausią aukštį. Beveik savaitę saulė išbūna tame pačiame aukštyje – tai vadinamasis vasarvidis. Vasarvidis nuo seno švenčiamas kartu su Rasų, o atėjus krikščionybės laikams – su Joninių švente.

Birželio dvidešimt antroji, ketvirtadienis – 173-ioji metų diena (ketvirtoji 26-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 192 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Eigauda, Eigaudas, Eigaudė, Eigeda, Eigedas, Eigė, Inocentas, Kaributas, Kentautas, Kentautė, Laimutė, Paulina, Paulinas;

rytoj: Agripina, Arvyda, Arvydas, Arvydė, Arvys, Vaida, Vaidas, Vaidauga, Vaidaugas, Vaidenė, Vaidenis, Vanda, Vandalinas, Vandalius, Žydrius;

poryt: Ansas, Janė, Janina, Jonas, Jonaudas, Jonaudė, Jonė, Jonis, Žana, Žaneta.

*************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 04.41, leidžiasi 22.00. Dienos ilgumas – 17.19.

Šiandien – septintoji Mėnulio delčios diena.

Saulė Vėžio ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Nors nedarome to, ko norime, vis dėlto atsakome už tai, kuo esame“ (Ž. P. Sartras).

 
Geros dienos!

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus