Astrologinė prognozė birželio 23-iajai, penktadieniui

AVINAS. Tikėkitės aktualios informacijos, įsimintinų kontaktų. Bus ko pasimokyti, pasisemti iš kitų. Jūs patys aplinkinius taip pat stebinsite savo pastebėjimais, argumentais.

JAUTIS. Galvoje suksis mintys apie pinigus, meilę, savaitgalio malonumus. Regis, rimtai ruošiatės švęsti Jonines ir ieškoti paparčio žiedo. Išlaidų neišvengsite, bet įspūdžių išties patirsite.

DVYNIAI. Šiandien būsite nusiteikę spręsti asmeninio gyvenimo galvosūkius. Jeigu pirmoje dienos pusėje sau ir kitiems nesugadinsite nuotaikos, vakarop pasijusite žvalūs ir energingi.

VĖŽYS. Jūsų visiškai nežavės aplinkinis šurmulys ir turbūt ieškosite nuošalesnės vietos, kur nuo jo pasislėpti. Mieliau būtumėte vienumoje ir susirašinėtumėte su patinkančiu asmeniu, nei ieškotumėte realių nuotykių. Vis dėlto nuotykiai tikėtini.

LIŪTAS. Šiandien labai svarbu vykdyti prisiimtas pareigas, laikytis duoto žodžio. Kažkas jums patars ir pritars. Dėl to atsiras daugiau tikėjimo savo jėgomis ir atliekamų veiksmų teisingumu. Galite gauti gerą pasiūlymą šiam vakarui ir ne tik.

MERGELĖ. Bus daug darbo ir apie savaitgališką atsipalaidavimą turbūt galėsite pasvajoti tik visai vakare. Galite gauti netikėtą pasiūlymą maloniam, gal net romantiškam laisvalaikiui.

SVARSTYKLĖS. Tiktų spręsti teisinius ir studijų klausimus, siekti objektyvumo, plėsti akiratį, rinktis kelionės maršrutą. Galite užmegzti pokalbį su įtakingu asmeniu, kuris padės jums tvarkant minėtus reikalus, ruošiantis kur nors toliau vykti ar pan.

SKORPIONAS. Pravartu tvarkyti su mokesčiais, draudimu, investicijomis, paveldėjimu susijusius reikalus. Pats metas priminti apie skolą, įsipareigojimą savo pažįstamam. Kažkuo galite padaryti stiprų įspūdį gerbėjams, mylimam žmogui.

ŠAULYS. Regis, gilinsitės į situaciją, besiklostančią asmeniniame gyvenime. Pats metas padaryti kai kurias išvadas. Tačiau jei nenorite, kad jausmų taurė subyrėtų, venkite priekaištų, pavydo.

OŽIARAGIS. Ryžtingai spręskite dalykines problemas. Pasistenkite laikytis darbo tvarkos, neieškokite, kam permesti savo pareigas ir atsakomybę. Turbūt trokšite ypatingų jausmų, romantikos. Pasistengę galite pradžiuginti save ir mylimą žmogų.

VANDENIS. Šiandien sugebėsite suderinti pareigas ir romantiką. Viskas domins, degsite kūrybine ugnele. Galimos išlaidos, susijusios su asmeninio verslo ar vaikų poreikiais. Tikėtini pramoginiai renginiai, siurprizai.

ŽUVYS. Iki pavakarių bus įvairių sunkumų, tiek susijusių su darbu, tiek su įtemptais asmeniniais pokalbiais. Vis dėlto vakare imsite aktyviai ruoštis savaitgalio linksmybėms, o galbūt vėlų vakarą jau rasite laimę žadantį stebuklingąjį žiedą.

 

 

Birželio 23-ioji – Birželio sukilimo diena. Tarptautinė olimpinė diena.

Birželio dvidešimt trečioji, penktadienis – 174-oji metų diena (penktoji 26-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 191 diena.

Savo vardadienius šiandien švenčia Agripina, Arvyda, Arvydas, Arvydė, Arvys, Vaida, Vaidas, Vaidauga, Vaidaugas, Vaidenė, Vaidenis, Vanda, Vandalinas, Vandalius, Žydrius;

rytoj: Ansas, Janė, Janina, Jonas, Jonaudas, Jonaudė, Jonė, Jonis, Žana, Žaneta;

poryt: Baniutė, Geismantas, Geismantė, Geistara, Geistaras, Geistautas, Geistautė, Geisvina, Geisvinas, Girvydas, Prosperas, Vilhelma, Vilhelmas, Vilhelmina, Vilius.

*************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 04.42, leidžiasi 22.00. Dienos ilgumas – 17.18.

Šiandien – aštuntoji Mėnulio delčios diena.

Saulė Vėžio ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Tik labai išdidūs ir neabejotini kvailiai visai nekeičia savo elgesio“ (Konfucijus).

 
Geros dienos!

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus