Astrologinė prognozė birželio 25-ajai, sekmadieniui

AVINAS. Regis, šiandien jausitės neišsimiegoję, nervingi. Nuotaika ypač prastės į vakarą. Net paprastas virtuvinis pokalbis gali pakrypti nemalonia linkme. Jeigu laiku susivaldysite, tuomet turbūt pavyks neapkartinti dienos nei sau, nei kitiems.

JAUTIS. Regis, ketinate susitikti su artimu žmogumi, gyvenančiu tolokai nuo jūsų. Dėl rizikingo elgesio kelyje ar dėl netikėto sveikatos sutrikimo galite pakliūti į bėdą. Jeigu to išvengsite, veikiausiai jausitės prasmingai praleidę laiką.

DVYNIAI. Proginiai vizitai nelabai džiugins dėl neišvengiamų išlaidų ir sunkumų suderinti planus su mylimu žmogumi, vaikais, jų užgaidomis. Galimi nelaukti svečiai. Nesivadovaukite emocijomis ir iliuzijomis.

VĖŽYS. Nuo pat ankstaus ryto liesite nepasitenkinimą. Tuo išties nesidžiaugs šalia esantieji, nors turbūt kaip tik jie bus sukėlę negatyvią jūsų reakciją. Vakaras gali būti dar nervingesnis, jei nesusiimsite, pasiremdami blaiviu protu ir kantrybe.

LIŪTAS. Nepuoselėkite iliuzijų, nes jos gali sudužti ir sužeisti sielą. Regis, noras atsiriboti nuo žmonių, atitrūkti nuo realybės skatins simuliuoti ligą ar ypatingą užimtumą, kad visi paliktų ramybėje. Kita vertus, sveikata bus lengvai pažeidžiama.

MERGELĖ. Jums ramybės gali neduoti įkyrios mintys apie tai, ar esate teisūs už pagalbą artimam žmogui, draugui paėmę pinigus, arba tos paslaugos nesuteikę, nors ir galėjote. Arba apie tai, kad kažkas yra skolingas jums ir to nepaiso.

SVARSTYKLĖS. Nuo pat ryto turėsite nelengvų pareigų arba apie jas nepaliaujamai galvosite, nerimausite dėl vakaro renginio ar rytojaus darbų. Verčiau tyliai pasidžiaukite vasaros diena ir neskleiskite nerimo užkrato.

SKORPIONAS. Tikėtini keblumai, susiję su kelione, užsieniečiais, muitais, bagažu, įstatymais ir formalumais, apie kuriuos neturite supratimo. Tikėtini ir slapti psichologiniai išgyvenimai. Būkite itin budrūs už vairo.

ŠAULYS. Kai kuriuos nesklandumus išspręsti padės pažįstama moteris. Jei pirksite dovaną, tai ir per pigus, ir per brangus pirkinys, ir originalus, ir banalus nebus tai, kas patenkintų dovanos gavėją. Pasisaugokite seksualinės prievartos.

OŽIARAGIS. Negalėsite pakęsti kitų diktato ir kritikos. Pasistenkite susiimti, tuomet turėsite šansų patirti ir malonių staigmenų. Galbūt neribotai išaugs apetitas seksui, gardumynams, kitiems malonumams.

VANDENIS. Šurmulys jus turbūt vargins, nesinorės nei pramogų, nei svečių. Nieko blogo, jei pasistaipysite prieš veidrodį ar palyginsite save su kitais. Tik nereikėtų juodai pavydėti ir linkėti kitiems blogo, nes gali suveikti bumerangas.

ŽUVYS. Ši diena jums turėtų būti nebloga. Jausitės įsimylėję, susižavėję arba tiesiog patenkinti savo veikla, vaikais ar gerbėjais. Tačiau piniginė gali būti gerokai suplonėjusi ir tai labiausiai suvoksite vakare.

 

 

 

Birželio 25-oji – Tarptautinė jūrininkų diena.

Birželio dvidešimt penktoji, sekmadienis – 176-oji metų diena (paskutinė 26-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 189 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Baniutė, Geismantas, Geismantė, Geistara, Geistaras, Geistautas, Geistautė, Geisvina, Geisvinas, Girvydas, Prosperas, Vilhelma, Vilhelmas, Vilhelmina, Vilius;

rytoj: Jaunė, Jaunius, Jaunys, Jaunutė, Mingauda, Mingaudas, Ramunė, Viltautas, Viltautė, Virgilijus;

poryt: Ema, Gediminas, Gediminė, Ladas, Ladys, Vlada, Vladas, Vladislova, Vladislovas, Vladys.

*************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 04.42, leidžiasi 22.00. Dienos ilgumas – 17.18.

Šiandien – antroji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Vėžio ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Šeima visada bus visuomenės pagrindas“ (O. de Balzakas).

 

Geros dienos!

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus