Astrologinė prognozė gegužės 6-ajai, šeštadieniui

AVINAS. Stengsitės įspūdingai atrodyti ir nustebinti aplinkinius, o ypač – meilės objektą. Jei persistengsite, kiti pamanys, kad jums trūksta skonio. Vakaras turėtų būti įdomus ir nekasdienis jums arba jūsų antrajai pusei.

JAUTIS. Šiandien neabejotinai atsiras galimybių pasilinksminti, susitikti su draugais, mylimu žmogumi arba gerai praleisti laisvalaikį su vaikais ar savo augintiniais. Regis, domėsitės madingais drabužiais, aksesuarais, kosmetika ir kai ką įsigysite.

DVYNIAI. Dienos sėkmė priklausys nuo jūsų kuklumo lygio. Jeigu tikitės kažko labai daug ir ypatingo, turbūt nusivilsite. Vakaras palankus, jeigu norite suorganizuoti pasimatymą, pasikalbėti apie jausmus, išreikšti simpatijas.

VĖŽYS. Šiandien tikėtina ekskursija, viešnagė, svečiai ir panašus judėjimas. Nenustygsite vietoje, būsite plepūs, linkę ieškoti draugijos ir nuotykių. Vis dėlto būtų geriau, jei vakarą praleistumėte namuose su artimais žmonėmis.

LIŪTAS. Palankus metas nedidelėms pramogoms, romantiškoms ir kitokioms pažintims. Tiesiog mokėkite įvertinti mylimo žmogaus privalumus, pagirti. Tik nebūkite išsiblaškę, kad nepatirtumėte traumų, nuostolių.

MERGELĖ. Šiandien patartina atsipalaiduoti, pasimėgauti namų ramybe ir kitais malonumais, skaniais patiekalais ir dėl nieko nesukti sau galvos. Jeigu eisite į parduotuves, galite iššvaistyti kiek per daug pinigų.

SVARSTYKLĖS. Stokosite noro bendrauti su aplinkiniais, linksmintis. Norėsis ramybės. Galimi momentai, kai viskas erzins, kris iš rankų, o su kuo nors bendrauti reikš susipykti.

SKORPIONAS. Regis, gerai leisite laiką su draugais, vaikais, nestokosite laisvalaikio užsiėmimų. Geriau, jei vakaras bus ramus, nes tuo metu jau jausis energijos nuosmukis.

ŠAULYS. Nors ir savaitgalis, tikriausiai atsiras skubių darbų, pareigų. Paprašykite, kad padėtų kiti žmonės. Vakaras žada susitikimus arba svečius. Sužinosite, kad kažkam esate labai svarbūs.

OŽIARAGIS. Labai aktualūs gali būti mokslo, studijų klausimai. Galite gauti žinutę iš užsienio arba planuosite būsimos kelionės maršrutą. Iš toli galite sulaukti svečio ar kontakto internetu. Galite neįprastai praleisti laiką.

VANDENIS. Suksite galvą dėl pinigų reikalų, išlaidų. Galbūt teks skolintis ar skolinti, ką nors pirkti išsimokėtinai, už kažką atsiskaityti ar pan. Vakaras žada įdomų renginį ar susitikimą. Arba užmegsite pažintį internetu.

ŽUVYS. Ši diena bus sėkminga tuo atveju, jei tinkamai elgsitės su informacija bei pinigais. Gali tekti aiškintis santykius su partneriais, gerbėjais. Regis, tai išeis į gera, tad nevertėtų visko sureikšminti, dramatizuoti.

 

Gegužės 6-oji – Tarptautinė diena be dietų. Ji pradėta minėti 1992-aisiais, kai vienas Jungtinės Karalystės leidinys paskelbė žinią apie tragišką įvykį, kurio metu dvylikametė mergaitė, „negalėjusi įveikti savo storumo“, nutraukė savo gyvybę.

Nuo 2002 m. ši data minima ir Lietuvoje.

Šią dieną visame pasaulyje skatinama atkreipti visuomenės, ypač jaunimo, dėmesį į psichologines problemas dėl svorio. Jaunimas neretai klaidingai tiki, kad tik liesas žmogus gali būti laimingas. Dėl šios priežasties dažniausiai paauglės serga nervine anoreksija, t.y. badauja, nes bijo sustorėti. Net 5-20 proc. sergančiųjų anoreksija miršta nuo išsekimo.

2001 m. liepos 1 d. organizacijos „Ženevos iniciatyva psichiatrijoje“ iniciatyva Vilniuje įkurtas vienintelis Baltijos šalyse Valgymo sutrikimų gydymo ir informacijos centras. Centras siekia padėti valgymo sutrikimus turintiems žmonėms – ir kenčiantiems nuo antsvorio, ir pernelyg liesiems.

Gegužės šeštoji, šeštadienis – 126-oji metų diena (šeštoji 19-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 239 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Benedikta, Judita, Liucija, Liucijus, Minvyda, Minvydas, Minvydė, Minžada, Minžadas, Minžadė, Prudencija, Prudenta, Prudentas, Vaidas;

rytoj: Butautas, Butautė, Butenė, Butenis, Butė, Butys, Būtė, Būtys, Dana, Danė, Danutė, Doma, Domė, Domicėlė, Domicė;

poryt: Audrė, Džiuga, Džiugailas, Džiugailė, Džiugenė, Džiugenis, Džiugilas, Džiugilė, Gintautas, Gintautė, Mykolas, Miltautas, Miltautė, Stanislovas, Stasys.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 05.32, leidžiasi 21.00. Dienos ilgumas – 15.28.

Šiandien – ketvirtoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Jaučio ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Gamta, kaip didžiausias menininkas, moka be didelių pastangų pasiekti didžiausių efektų“ (H. Heinė).

Geros dienos!

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus