Astrologinė prognozė kovo 1-ajai, trečiadieniui

AVINAS. Nuotaikos bus gana prieštaringos. Jautriai reaguosite į bet kokią kliūtį ar nesusipratimą. Bus nevengiama ginčytis, kritikuoti, o vakare galima sulaukti ir agresijos apraiškų, pavojingų avarinių situacijų.

JAUTIS. Galbūt užplūs vienišumo jausmas, nenoras bendrauti ir ką nors konkretaus veikti. Galite matyti slaptus priešus ir kliūtis netgi ten, kur jų visiškai nėra. Rūpinkitės savo sveikata, mityba.

DVYNIAI. Bendravimo nesklandumus, kurių pasitaikys, galima įveikti draugiškai, o galbūt ir dėl kažko atsiprašius, pamaloninus maža dovanėle. Tik nežaiskite kitų žmonių jausmais, nemanipuliuokite jų psichika, nes patys nukentėsite.

VĖŽYS. Dalykiška, įtempta diena. Pokalbiai, informacija kels susirūpinimą. Regis, būsite nusiteikę ryžtingai ar netgi karingai. Galimi kivirčai su moterimis, ypač jeigu jos bandys demonstruoti valdingumą. Pasireikš emociniai ir virškinimo sutrikimai.

LIŪTAS. Diena bus gana turininga. Galbūt teks laikyti egzaminą, įskaitą, ruoštis kokiai nors kalbai ar prezentacijai, bendrauti su užsieniečiais arba vykti į kelionę. Tai, ką šiandien sužinosite, suteiks peno apmąstymams. Saugokitės traumų, avarijų.

MERGELĖ. Gali pasikeisti jūsų požiūris į pažįstamą asmenį, ypač jei jis jums yra skolingas arba galėtų suteikti paskolą. Apskritai, būsite gana nedraugiškai nusiteikę aplinkinių atžvilgiu, įtarūs, pavydūs.

SVARSTYKLĖS. Tikriausiai teks draskytis tarp įvairių asmeninių poreikių ir pagundų. Ūmiais pareiškimais ir poelgiais galite susigadinti savo įvaizdį dominančio asmens akyse. Arba kaip tik jis jus nemaloniai šokiruos ir nuvils.

SKORPIONAS. Gana dalykiška diena. Galbūt kils minčių, susijusių su naujomis investicijomis, veiklos permainomis. Tačiau gali varginti prasta savijauta, nepaaiškinamas nerimas. Saugokitės traumų, priepuolių.

ŠAULYS. Regis, romantiški jausmai liks nerealizuoti arba taip realizuoti, kad sulauksite pavydo scenos ar santykių aiškinimosi. Vertėtų labiau kontroliuoti savo elgesį, kalbą. Vakare be reikalo galite užsipulti vaikus.

OŽIARAGIS. Jums stigs platesnio požiūrio įvairias situacijas. Tikėtinas emocinis stresas. Galbūt norėsis kažkam kibti į atlapus, bet akivaizdu, kad taip problemų neišspręsite arba patys gausite į kailį. Venkite barnių namuose, saugokitės traumų.

VANDENIS. Šiandien visą dieną būsite emocionalūs, jausmingi. Tikėtina, kad pavyks sutvarkyti gana sudėtingą reikalą, originaliai pasireikšti. Tačiau jums itin reikės jausti artimų ir mylimų žmonių palaikymą. Atsargiai kelyje – gresia avarijos.

ŽUVYS. Jums norėsis komforto, grožio savo aplinkoje. Tikriausiai rinksitės pirkinius, reikalingus namams ar asmeniniam įvaizdžiui. Arba uoliai ruošitės „kaziukui”, kursite, meistrausite.

 

Kovo pirmoji, trečiadienis – 60-oji metų diena (trečioji 10-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 305 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Alba, Albas, Albinas, Antanina, Antanė, Eudora, Lieda, Rusnė, Tulgaudas;

rytoj: Dautara, Eitara, Eitaras, Eitarė, Eitas, Eitautas, Eitautas, Eitautė, Eitys, Elena, Helė, Helianta, Marcelinas;

poryt: Daukantas, Gunda, Kunigunda, Nonita, Nona, Tulė, Tulgauda, Tulgaudas, Tulkanta, Tulkantas, Tulmina, Tulminas, Tulvirda, Tulvirdas, Tulvirdė, Uosis.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.12, leidžiasi 17.52. Dienos ilgumas – 10.40.

Šiandien – ketvirtoji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Žuvų ženkle.

**************

Protingos mintys:

“Muzika su pietumis – tai įžeidimas ir virėjui, ir smuikininkui” (G. K. Čestertonas).

**************

Geros dienos!

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus