Astrologinė prognozė kovo 10-ajai, penktadieniui

AVINAS. Šiandien galite sužibėti savo gabumais, išoriniu ir vidiniu patrauklumu. Sulauksite dėmesio, komplimentų iš priešingos lyties. Galite gauti kvietimą į pobūvį, renginį ar pasimatymą. Priimkite – nesigailėsite.

JAUTIS. Kasdienius savaitės darbus užbaigsite be trikdžių, tad visą laisvalaikį galėsite ir turbūt norėsite skirti sau bei šeimai. Galimi vertingi pirkiniai, šeimos biudžeto aptarimas. Tiktų kartu su artimaisiais pasportuoti.

DVYNIAI. Nebloga diena trumpoms išvykoms, pasitarimams, deryboms. Tikėtinas komercinis susitarimas, naudinga informacija per reklamą, žiniasklaidą, artimus žmones. Rasite laiko ir flirtui, įvairioms pramogoms.

VĖŽYS. Nebloga diena nekilnojamojo turto reikalams tvarkyti, prekybai, apsipirkimui. Tiktų sudaryti komercines sutartis. Gali būti, kad neatsispirsite pagundai leistis į meilės nuotykį ar įsigyti kažką ne pagal kišenę.

LIŪTAS. Šiandien turėtumėte nemažai nuveikti, jeigu nesutrukdys užplūdusios emocijos. Nusimato žavūs flirtai, romantiškas jaudulys. Įmanomas įspūdingas meilės pasimatymas. Būsite linkę pataikauti savo ir mylimo žmogaus užgaidoms.

MERGELĖ. Diena turėtų būti rami, puiki, tačiau jūs galite jausti visos darbo savaitės nuovargį, išsekimą. Galbūt kiek negaluosite. Regis, labiausiai norėsis pasyviai ilsėtis arba naršyti po internetą.

SVARSTYKLĖS. Šiandien galite patirti malonių akimirkų. Galbūt užmegsite reikšmingą pažintį arba iš draugų, gerbėjų išgirsite pagyrų. Jums ir patiems norėsis sakyti komplimentus, flirtuoti. Kiti tai išties įvertins.

SKORPIONAS. Regis, teks nemažai paplušėti, norint įvykdyti įsipareigojimus ir duotus pažadus. Nusimato rimti pokalbiai su politikais, pareigūnais, senais bičiuliais. Geri rezultatai kaip ranka nuims nuovargį ir stresus.

ŠAULYS. Galite gauti gera lemiančių žinių iš toli arba iš aukštesnės institucijos. Galbūt dėl rimtų dalykų konsultuositės su profesionaliais specialistais. Jiems padedant gali pradėti pildytis ypatingos jūsų viltys.

OŽIARAGIS. Būsite žaismingi, seksualūs, azartiški. Galbūt mėginsite pagerinti savo finansinę padėtį, tvarkysite paskolų, draudimo reikalus. Tikėtina, kad jums pavyks įgyvendinti tai, ką numatėte.

VANDENIS. Tvarkykite dalykinius reikalus, o jei reikia, kreipkitės dėl įsidarbinimo arba juridinės konsultacijos verslo klausimais. Jūsų širdis bus kupina meilės. Tikriausiai žaibiškai sureaguosite į partnerio iniciatyvą.

ŽUVYS. Šiandien galite nemažai nuveikti arba išmokti naujų dalykų, reikalingų profesiniam tobulėjimui. Regis, bus ir jaudinamų emocijų. Galbūt jas žadins mintys apie trokštamą susitikimą.

 

Kovo 10-oji – 40-ies paukščių diena.

Nuo senovės šią dieną buvo švenčiamas paukščių parskridimas. 40 paukščių diena vadinama todėl, kad apytikriai tiek paukščių rūšių iš Lietuvos išskrenda žiemoti į svetimas šalis, o pavasarį sugrįžta į gimtinę.

Senoliai tikėjo, kad, jei šią dieną pašąla, šalnos laikysis dar 40 parų.

Kovo dešimtoji – penktadienis – 69-oji metų diena (penktoji 11-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 296 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Butgailas, Butgailė, Emilis, Medūnas, Medūnė, Medvilas, Medvilė, Naubartas, Naubartė, Naudravas, Naudravė, Naumantas, Naumantė, Nauminta, Naumintas, Virmantas;

rytoj: Gedimtas, Gedimtė, Gedmilas, Gediminas, Kastancija, Kastantas, Kastas, Konstancija, Konstantinas, Kostas, Kostė, Vijolė;

poryt: Darmantė, Galvirda, Galvirdas, Grigalius, Faina, Žostarta, Žostartas, Žostartė, Žostautas, Žostautė.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.50, leidžiasi 18.10. Dienos ilgumas – 11.20.

Šiandien – šeštoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Žuvų ženkle.

**************

Protingos mintys:

“Kas nemėgsta vienatvės, tas nemėgsta ir laisvės, nes tik būdamas vienas žmogus yra laisvas” (A. Šopenhaueris).

**************
Geros dienos!

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus