Astrologinė prognozė kovo 11-ajai, šeštadieniui

AVINAS. Būsite nusiteikę ūkiškai paplušėti. Ką nors darydami su technika, pasidomėkite jos eksploatavimo taisyklėmis ir saugumo reikalavimais. Vakare galima keista pažintis ar neįprastas užsiėmimas, renginys. Būkite sąžiningi sau ir kitiems.

JAUTIS. Labiau klausykite proto balso, o ne avantiūristiškai nusiteikusių pažįstamų. Jeigu linksminsitės, flirtuosite, tai jauskite vietą, laiką ir saiką. Gali nustebinti vaikų poelgiai bei pareiškimai, arba artimo žmogaus iškelta scena.

DVYNIAI. Stengsitės susidoroti su nemažu kiekiu buitinių problemų. Galbūt taip mėginsite pabėgti nuo nerimo, susijusio su partneryste, karjera. Į artimųjų išreikštą kritiką reaguokite konstruktyviai, be pykčio. Atidžiau prižiūrėkite vaikus.

VĖŽYS. Galbūt turėsite daug protinio darbo arba teks įtemptai mokytis. Tai labai išvargins. Trauks viešnagės, kelionės, bet išsiblaškymas kelyje gali per daug kainuoti. Vakare galite sulaukti keistų pasiūlymų, dviprasmiškų užuominų.

LIŪTAS. Ši diena jus skatins išlaidauti. Veikiausiai pasižymėsite didesniu dosnumu, tik nebūtinai tai kils iš širdies. Tikėtina, jog tiesiog dominuos noras pasipuikuoti prieš kitus savo vaišingumu ir galimybėmis, statusu.

MERGELĖ. Tikriausiai teks pasukti galvą, jeigu norite taikiai išspręsti susikomplikavusius reikalus, nutraukti arba sureguliuoti įtampą keliančius ryšius. Jei nesugebėsite darniai sutarti su savimi, prie kitų nė nesiartinkite. Saugokitės sukčių.

SVARSTYKLĖS. Būsite lengvai pažeidžiami. Jumis gali mėginti manipuliuoti nekokią įtaką darantys asmenys. Arba per jūsų neatsargumą, abejingumą nukentės kitas žmogus. Pasistenkite šią dieną praleisti ramiai.

SKORPIONAS. Be reikalo nersitės iš kailio, stengdamiesi visiems įtikti. Tai pasirodys neįmanoma. Verčiau neužsiimkite tuo, prie ko nelinksta širdis. Saugokitės sukčių, neblaivių asmenų.

ŠAULYS. Pasižymėsite jautrumu, nervingumu. Galimas nemalonus incidentas kelyje ar bendraujant su priešiškai nusiteikusiu arba kitos kartos asmeniu. Būkite santūresni, nepraraskite savitvardos. Lengvai gali nutrūkti ryšiai, kuriuos branginate.

OŽIARAGIS. Palanki diena mokytis, rašyti publikacijas, rinkti informaciją, naršyti po internetą. Galbūt išsispręs kažkokie nebaigti reikalai su nepažįstamais žmonėmis. Galite sulaukti svečių iš toli arba leistis į kelionę.

VANDENIS. Jums gali priminti skolą arba paprašyti kažką paskolinti. Pasiskolintą daiktą itin saugokite, nes galite jį sugadinti, prarasti. Bus smagu išlaidauti, tai gali apsėsti lyg manija.

ŽUVYS. Šiandieniniai kontaktai bus kažkokie pamokantys, galbūt per nemalonias patirtis, praradimus, jūsų silpnybių atskleidimus. Labiau vertinkite žmones, kurie jumis rūpinasi. Venkite barnių, neskleiskite apkalbų ir netikėkite jomis.

 

 

Kovo 11-oji – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena.

Lietuvoje minimos Nepriklausomybės atkūrimo 27-osios metinės.

Aktas “Dėl Lietuvos nepriklausomos valstybės atstatymo” buvo priimtas 1990 metų kovo 11 dieną. Balsavimo dėl šio dokumento priėmimo rezultatai buvo paskelbti 22 val. 44 min. Už dokumentą balsavo 124 Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo deputatai, susilaikė 6, prieš balsavusiųjų nebuvo.

“Lietuvos Respublikos Aukščiausioji Taryba, reikšdama Tautos valią, nutaria ir iškilmingai skelbia, kad yra atstatomas 1940 metais svetimos jėgos panaikintas Lietuvos Valstybės suvereninių galių vykdymas, ir nuo šiol Lietuva vėl yra nepriklausoma valstybė”, – skelbiama Akte.

Kovo vienuoliktoji, šeštadienis – 70-oji metų diena (šeštoji 11-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 295 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Gedimtas, Gedimtė, Gedmilas, Gediminas, Kastancija, Kastantas, Kastas, Konstancija, Konstantinas, Kostas, Kostė, Vijolė;

rytoj: Darmantė, Galvirda, Galvirdas, Grigalius, Faina, Žostarta, Žostartas, Žostartė, Žostautas, Žostautė;

poryt: Kristina, Liutauras, Liutaurė, Rimgaudas, Rodrigas, Teodora, Vaitilas, Vaitilė, Vaitys, Vaitkanta, Vaitkantas, Varbutas, Varbutė.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.48, leidžiasi 18.12. Dienos ilgumas – 11.24.

Šiandien – septintoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Žuvų ženkle.

**************

Protingos mintys:

“Kas kovoja prieš savo tėvynę, tas niekada netampa didvyriu (V. Hugo).

*************

Geros dienos!

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus