Astrologinė prognozė kovo 12-ajai, sekmadieniui

AVINAS. Savaitgališkai jaustis trukdys susirūpinimas dėl įstrigusių ar nebaigtų darbų, savo ar artimo žmogaus sveikatos, profesinės padėties. Gali išryškėti jūsų kompetencijos trūkumas arba kažkokia veikla pareikalaus didelio meistriškumo.

JAUTIS. Tikėtina, kad jūsų akiratyje pasirodys senas gerbėjas. Kažkodėl dėl to nerodysite didelio džiaugsmo. Galbūt giliai tūnantis nepasitikėjimas tuo asmeniu slopins norą leistis į artimesnius santykius. Rūpesčių gali sukelti auganti karta.

DVYNIAI. Praeities aktualijas gali priminti susitikimas su senu bičiuliu, pažįstamu arba dabar pasireiškiančios kažkokių veiksmų pasekmės. Atrodo, kad neišvengsite atsakomybės arba savigraužos dėl padarytų klaidų, ištartų žodžių.

VĖŽYS. Ganėtinai neatsparus žalingiems veiksniams šiandien bus jūsų organizmas, tad turėtumėte tausoti sveikatą, vengti rizikų. Atsargiau elkitės su elektros įranga, būkite atidūs kelyje. Nekokią žinią galite gauti iš giminaičio, draugo.

LIŪTAS. Šiandien nusimato daug kalbų apie pinigus, turtą, nuosavybę. Galbūt pavyks preliminariai susitarti dėl jums svarbaus reikalo. Kita vertus, labiau pajusite aplinkinių savanaudiškumą, jūsų interesų nepaisymą. Norėsis komforto, ramybės.

MERGELĖ. Gali būti, kad teks rūpintis pagyvenusiu artimu žmogumi. Nelengva bus taikiai susikalbėti su augančia karta. Vertėtų atidžiau rinktis prekes, jeigu ketinate ką nors pirkti iš technikos skyriaus.

SVARSTYKLĖS. Regis, būsite neprognozuojami arba šalia esantieji nekels pasitikėjimo. Kažkas iš jūsų gali dėl to labai nusivilti. Bus daug geriau, jei smarkiai nesireikšite, nekritikuosite kitų, ir mokėsite diplomatiškai patylėti.

SKORPIONAS. Tikriausiai šiandien dėl visko nerimausite. Galbūt jausitės nesaugūs materialine, pinigine prasme arba įtampą kels ramybės neduodantys įkyrūs pažįstami, nebaigti darbai, nusimatantys atsiskaitymai.

ŠAULYS. Gali būti, kad šiandien pajusite kažkokius išbandymus, vargins konfliktai, įtampa. Bus dvi galimybės: laviruoti, trauktis iš kelio, arba užimti konservatyvią poziciją. Kažkas gali kainuoti daugiau nei planavote.

OŽIARAGIS. Šiandien neturėsite galimybės tūnoti šešėlyje. Situacija leis atsiskleisti svarbioms jūsų savybėms. Kai kas gali būti netikėta ir aplinkiniams, ir jums patiems. Svarbu išsaugoti gerą reputaciją.

VANDENIS. Su draugu ar pažįstamu gali susikomplikuoti santykiai dėl negrąžintos skolos, sugadinto ar pamesto svetimo daikto, kitokių nesusipratimų. Mokėkite pripažinti savo klaidas ir prisiimti atsakomybę.

ŽUVYS. Nerimausite dėl finansinių reikalų. Galite jausti spaudimą sumokėti mokesčius, grąžinti skolas, susimokėti baudas. Santykiai su konkurentais ir partneriais bus permainingi ir įtempti. Atsargiau elkitės su technika.

 

 

Kovo dvyliktoji, sekmadienis – 71-oji metų diena (paskutinė 11-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 294 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Darmantė, Galvirda, Galvirdas, Grigalius, Faina, Žostarta, Žostartas, Žostartė, Žostautas, Žostautė;

rytoj: Kristina, Liutauras, Liutaurė, Rimgaudas, Rodrigas, Teodora, Vaitilas, Vaitilė, Vaitys, Vaitkanta, Vaitkantas, Varbutas, Varbutė;

poryt: Batilda, Darkinta, Darkintas, Darmantas, Darminta, Darmintas, Dartautas, Dartautė, Kargauda, Kargaudas, Karigaila, Karigailė, Lygmantas, Lygmantė, Lykantas, Lykantė, Lymantas, Lymantė, Matilda.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.45, leidžiasi 18.14. Dienos ilgumas – 11.29.

Šiandien – pirmoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Žuvų ženkle.

**************

Protingos mintys:

“Įstatymai panašūs į voratinklį: silpną apraizgo, o stiprus juos sutrauko” (Solonas).

**************

Geros dienos!

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus