Astrologinė prognozė kovo 13-ajai, pirmadieniui

AVINAS. Seksis susipažinti su dominančiu žmogumi, pasireikšti visuomeninėje veikloje. Kiek kebliau bus, jei ketinate tarpininkauti, ieškoti teisybės. Nepatartina leistis į abejotinus nuotykius meilės srityje.

JAUTIS. Pravartu nedelsiant imtis dalykinių projektų, aiškintis savo perspektyvas. Tačiau nesitikėkite, kad visi, kurių paramos ar supratimo tikitės, jus nuoširdžiai palaikys. Neapsirikite, pasikliaudami abejotinais pažadais.

DVYNIAI. Neprotinga būtų rizikuoti savais ir svetimais pinigais, žaisti azartinius žaidimus, ieškoti abejotinų nuotykių. Tačiau kelionių, pramogų, renginių nederėtų atsisakyti. Tikėtini susitikimai, pažintys, per kurias gali atsiverti šis tas naujo.

VĖŽYS. Šiandien nesijausite stabiliai, emocijos ims viršų bet kokiose situacijose. Geriausiai jausitės namuose, ypač jei nėra prisikaupę perdaug buities darbų. Nepamirškite ištesėti, jeigu kažką žadėjote artimam žmogui.

LIŪTAS. Šiandien bus daug pokalbių ir skubių reikalų. Reikės nedelsiant reaguoti į gaunamą informaciją. Galbūt leisitės į kelionę ar dėl kažko svarbaus tarsitės su draugais, kolegomis.

MERGELĖ. Nors ir sunku, bet įmanoma tesėti pažadus bei priversti kitus tai padaryti. Visų pirma tai liečia verslo, nuosavybės, finansinius reikalus. Pasirūpinkite grąžinti skolas ar jas atsiimti, sumokėti mokesčius, deklaruoti pajamas.

SVARSTYKLĖS. Suksite galvą, kuo galite pasitikėti, o su kuo geriau nebeturėti jokių reikalų. Jei nesugebate valdyti situacijos ir blaiviai mąstyti, svarbius sprendimus atidėkite. Galite supainioti meilės reikalus, ypač jei žaidžiate dvigubą žaidimą.

SKORPIONAS. Šiandien jūsų nuotaika kaitaliosis, stigs pasitikėjimo savimi arba tais, su kuriais turite reikalų. Tačiau ne jausmais ir emocijomis, o protu ir intuicija pagrįstą veiklą turėtumėte atlikti be priekaištų. Svarbu neliežuvauti, nesisvaiginti.

ŠAULYS. Regis, būsite aktyvūs, išradingi, neblogai seksis demonstruoti kūrybinius ir pedagoginius sugebėjimus, norėsis eksperimentuoti, rizikuoti. Tačiau bet kokia rizika turi būti protinga. Viską statyti ant kortos nepatariama.

OŽIARAGIS. Jeigu dirbate, pajusite didėjantį krūvį, o jei ne – gali tekti pasirūpinti tuo, kad namai suspindėtų švara, jaukumu, o šeimos nariams būtų nenuobodu. Galite imtis remonto, pirkti buitinę techniką.

VANDENIS. Šiandien pasižymėsite aktyvumu ir komunikabilumu. Regis, nenustygsite vietoje, norėsis kuo daugiau sužinoti, pamatyti, išmokti. Vakaras palankus nekasdieniškam laiko praleidimui.

ŽUVYS. Būsite susirūpinę verslo planais, finansiniais klausimais. Galbūt kažką planuojate įsigyti arba kuriate naujus projektus. Pasistenkite surinkti informaciją apie dominančių prekių bei paslaugų kainas ir teikiamas garantijas.

 

 

Kovo tryliktoji, pirmadienis – 72-oji metų diena (pirmoji 12-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 293 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Kristina, Liutauras, Liutaurė, Rimgaudas, Rodrigas, Teodora, Vaitilas, Vaitilė, Vaitys, Vaitkanta, Vaitkantas, Varbutas, Varbutė;

rytoj: Batilda, Darkinta, Darkintas, Darmantas, Darminta, Darmintas, Dartautas, Dartautė, Kargauda, Kargaudas, Karigaila, Karigailė, Lygmantas, Lygmantė, Lykantas, Lykantė, Lymantas, Lymantė, Matilda;

poryt: Klemensas, Lionginas, Raigardas, Tautas, Tautgintė.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.43, leidžiasi 18.16. Dienos ilgumas – 11.33.

Šiandien – antroji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Žuvų ženkle.

**************

Protingos mintys:

“Ten, kur viešpatauja jėga, įstatymas bejėgis” (Menandras).

***************

Geros dienos!

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus