Astrologinė prognozė kovo 14-ai, antradieniui

AVINAS. Šiandien jums gali tekti su kažkuo kovoti, varžytis ar konkuruoti. Kiek įmanoma geriau atlikite užduotis, kuo nuoširdžiau bendraukite, o jei reikia – peržiūrėkite savo tikslus. Atmeskite nereikšmingus dalykus ir imkitės svarbiausių.

JAUTIS. Šiandien nebus laiko nei tinginiauti, nei nuobodžiauti. Regis, jausite spaudimą iš reiklių žmonių, viršininkų. Galbūt teks taisyti kažkokius darbus, lopyti spragas, gilintis į naujoves.

DVYNIAI. Šiandien bus reikalinga gera nuovoka ir greita reakcija, kad atskirtumėte, kurie pasiūlymai verti dėmesio, o kurie tėra akių dūmimas. Net jei labai pavargsite, jus atgaivins romantiški lūkesčiai, mylimo žmogaus palaikymas bei dėmesys.

VĖŽYS. Rimtiems reikalams šiandien kenks jūsų emocinis nestabilumas. Verčiau nepasikliaukite pirmu impulsu. Jeigu gerai atskiriate, kas jums draugai, o kas priešai, didelių problemų nekils.

LIŪTAS. Galite tikėtis intensyvaus bendravimo telefonu ir kitaip. Galbūt turėsite reikalų su žiniasklaidos, pramogų verslo atstovais, visuomenės veikėjais. Regis, ir paflirtuoti neatsisakysite, juolab, kad dėmesį rodys gana įdomūs žmonės.

MERGELĖ. Regis, atsakomybės bei pareigos jausmas vers jus įtemptai dirbti. Diena turėtų būti produktyvi, gal net pelninga. Tačiau vakaro pagundos gali gerokai suploninti piniginę. Galbūt tai įvyks dėl vaikų ar mylimo žmogaus užgaidos.

SVARSTYKLĖS. Šiandien būsite jautrūs, nuotaikos banguos. Neišvengsite smulkių nesklandumų. Vis dėlto po kai kurių nemalonių konfliktų vėlyvą vakarą įmanomas palaimingas susitaikymas. Pasistenkite būti atlaidūs, kilnūs ir situacija pagerės.

SKORPIONAS. Keista, neprognozuojama diena. Galbūt sunku bus suspėti laiku atlikti įsipareigojimus, gauti reikiamą informaciją ar duomenis. Arba tiesiog nuolat jausite mieguistumą, silpnumą, energijos stoką.

ŠAULYS. Šiandien tikrai neatsisakysite susitikti su draugais, pažįstamais, dalyvauti renginyje ir pan. Tikriausiai pavyks dėl kažko svarbaus susitarti, atnaujinti draugystės ryšius. Tačiau tai gali reikšti papildomas išlaidas.

OŽIARAGIS. Dėl profesinio užimtumo, dalykinių planų arba, atvirkščiai, dėl jų nebuvimo, jūsų nenoro dirbti gali kilti konfliktų šeimoje. Pakankamai dėmesio pasistenkite skirti ir artimiems žmonėms, o ne vien tiems, kurie kažkuo naudingi.

VANDENIS. Kitus mokydami, patarinėdami turėtumėte jausti didesnę atsakomybę, nes nesate visažiniai ir galite suklaidinti jumis pasitikinčius asmenis. Nebent jūs ir norite suklaidinti bei turėti iš to naudos. Tuomet savo pasieksite.

ŽUVYS. Šiandien plūksitės su finansiniais rūpesčiais arba teks spręsti svetimas problemas, psichologiškai ar kitaip į jas gilintis. Mylimam žmogui, vaikams gali prireikti finansinės ar psichologinės pagalbos – neatsiribokite.

 

Kovo keturioliktoji, antradienis – 73-ioji metų diena (antroji 12-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 292 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Batilda, Darkinta, Darkintas, Darmantas, Darminta, Darmintas, Dartautas, Dartautė, Kargauda, Kargaudas, Karigaila, Karigailė, Lygmantas, Lygmantė, Lykantas, Lykantė, Lymantas, Lymantė, Matilda;

rytoj: Klemensas, Lionginas, Raigardas, Tautas, Tautgintė;

poryt: Gustavas, Henrika, Mėgys, Mėgiotas, Norvainas, Norvainė, Norvilas, Norvilė, Vaidota, Vaidotas, Vaidotė.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.40, leidžiasi 18.18. Dienos ilgumas – 11.38.

Šiandien – trečioji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Žuvų ženkle.

**************

Protingos mintys:

“Auksas šaltas, o žmogų kaitina” (Lietuvių liaudies išmintis).

**************

Geros dienos!

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus