Astrologinė prognozė kovo 15-ajai, trečiadieniui

AVINAS. Jautriai reaguosite į bet kokį priekaištą, kritiką. Atrodys, kad reikalaujama ne pagal jūsų galimybes. Emocinių išgyvenimų gali sukelti finansinės, psichologinės ar seksualinės problemos.

JAUTIS. Šiandien noriai darbuositės. Jeigu reikia pasitikrinti sveikatą, viską atliksite be trikdžių. Vakare dėmesio nepagailėkite antrajai pusei, artimiesiems. Pasirūpinkite savo automobiliu, kita technika.

DVYNIAI. Šiandien spinduliuosite charizmą. Neslopinkite savęs, darykite žygius, rizikuokite. Jei dalyvausite šou renginyje, žaidime, galite laimėti prizą, sulaukti aplodismentų, pripažinimo. Jeigu įsimylėjote, leiskite skleistis jausmams.

VĖŽYS. Kursite ateities planus, tuo tarpu kasdieniai rūpesčiai, rutina niekur nesitrauks. Šiandien būtų naudinga rūpintis namais, šeima, nuosavybės klausimais. Gali pavykti tai, kas jau atrodė neįmanoma.

LIŪTAS. Didžioji dienos dalis bus šauni. Seksis sudaryti sutartis, tvarkyti su ryšiais, informacija, reklama, įvairiais raštais susijusius reikalus. Vakaras bus ne toks ramus. Pasitelkite kantrybę, atidumą.

MERGELĖ. Būsite energingi, tad į priekį pasistūmės verslo reikalai. Galbūt ims daugėti pinigų. Geros nuotaikos visą dieną neprarasite, jei matysite, kad jūsų pastangos nenueina veltui.

SVARSTYKLĖS. Šiandieną pasitikėsite savimi, būsite nusiteikę rizikuoti ir mėginsite pradėti ar pastūmėti pirmyn kažkokį reikalą, projektą. Jėgų ir įkvėpimo nepristigs ne tik trumpalaikiams sumanymams. Tai turėtų atnešti gerų rezultatų.

SKORPIONAS. Paaštrėjusi intuicija turėtų padėti kūryboje, protiniame darbe. Slapta galite domėtis kažkokiu asmeniu, kurti planus jo palankumui pelnyti. Venkite svaigalų ir būkite atsargūs kelyje.

ŠAULYS. Šiandien palanku tartis dėl bendradarbiavimo, tarpininkavimo. Susirinkimai, pasitarimai turėtų būti rezultatyvūs. Pravartu pasikonsultuoti su dominančios srities specialistais.

OŽIARAGIS. Galite sulaukti dalykinio pasiūlymo arba kažkokiais būdais jo sieksite. Ypač nersitės iš kailio, jei mėginate realizuoti save administraciniame darbe, politikoje. Vakare galite pajusti didelį nuovargį ar pesimizmo debesėlį.

VANDENIS. Gali kilti perspektyvių sumanymų arba gausite pasiūlymą. Regis, mintys suksis apie studijas, keliones, emigraciją. Saugokite savo reputaciją, būkite sąžiningi savo ir kitų atžvilgiu. Venkite rizikos kelyje.

ŽUVYS. Nevilkinkite finansinių reikalų ir dokumentų susitvarkymo. Juk nenorėsite mokėti delspinigių. Vakaras gali būti nekasdieniškas, jeigu kils ūpas išeiti iš namų. Tačiau kai kuriuos iš jūsų labai įtrauks internetas ir ten rasite įdomių dalykų.

 

 

Kovo 15-oji – Europos vartotojų diena.

Kovo penkioliktoji, trečiadienis – 74-oji metų diena (trečioji 12-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 291 diena.

Savo vardadienius šiandien švenčia Klemensas, Lionginas, Raigardas, Tautas, Tautgintė;

rytoj: Gustavas, Henrika, Mėgys, Mėgiotas, Norvainas, Norvainė, Norvilas, Norvilė, Vaidota, Vaidotas, Vaidotė;

poryt: Gendvilas, Gendvilė, Gertrūda, Patrė, Patricija, Patricijus, Patrikas, Patris, Patrys, Vita.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.38, leidžiasi 18.20. Dienos ilgumas – 11.42.

Šiandien – ketvirtoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Žuvų ženkle.

**************

Protingos mintys:

“Kiek žmoguje gerumo, tiek jame ir gyvenimo” (R. V. Emersonas).

**************

Geros dienos!

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus