Astrologinė prognozė kovo 17-ajai, penktadieniui

AVINAS. Nerimausite dėl finansinių reikalų. Galite jausti būtinybę grąžinti skolas, ieškoti naujų pajamų šaltinių, sumokėti baudas. Tikėtinos ir pavojingos pagundos. Atsargiai su kyšiais, įstatymų pažeidimais.

JAUTIS. Santykiai su konkurentais ir verslo partneriais tikriausiai bus permainingi ir įtempti, kupini pavydo. Panašu, kad būsite nusiteikę kištis į svetimus reikalus. Gali išryškėti jūsų kompetencijos trūkumas.

DVYNIAI. Nelengva diena. Regis, šiuo metu atliekamas darbas pareikalaus itin didelio meistriškumo. Nuotaiką gadins vyresnio amžiaus vyrai ar šiaip konservatyvūs žmonės.

VĖŽYS. Iš toli arba iš oficialaus asmens galite gauti nekokią žinią. Jeigu mokotės, būsite įsitempę dėl įvykusio ar numatomo žinių patikrinimo. Kūrybinė veikla neturėtų kelti problemų. Regis, šioje srityje kažkuo sublizgėsite.

LIŪTAS. Rimtų rūpesčių gali sukelti vaikai, globotiniai bei jų poreikiai. Pastarieji atrodys perdaug kainuojantys. Regis, suksite galvą, kaip pabėgti nuo problemų. Vilios kelionės, romantiški nuotykiai.

MERGELĖ. Šiandien laukia daug lakstymo, pokalbių. Galbūt mėginsite susitarti dėl svarbaus reikalo, tačiau pokalbis gali pakrypti nenumatyta linkme. Nuostolių gali pridaryti jūsų artimieji.

SVARSTYKLĖS. Gali būti, kad teks rūpintis pajamų šaltiniais ar persikėlimu, mokesčiais, pirkiniais ir pan. Vertėtų atidžiau rinktis prekes, nes galite paimti brokuotą daiktą. Ir patys kruopščiau dirbkite, kad nepadarytumėte broko.

SKORPIONAS. Šiandien jums stigs emocinės pusiausvyros, tad savitvardos išties prireiks. Mylimam žmogui, vaikams gali atrodyti, kad elgiatės savanaudiškai, esate šykštūs jų atžvilgiu, tuo tarpu savo poreikiams, išvaizdai pinigų negailite.

ŠAULYS. Jeigu tik galite, šiandien pasitelkite į pagalbą kolegas, aplinkinius ir pataupykite savo jėgas, ypač jei negalite pasigirti sveikata, energija. Mažiau reaguokite į paskalas, užgaulias replikas.

OŽIARAGIS. Gali būti, kad šiandien patirsite slapta jums parengtus išbandymus, patikrinimus. Pirma mintis bus slėptis ir permesti iniciatyvą kitiems. Verčiau susiimkite ir apginkite savo poziciją bei interesus.

VANDENIS. Šiandien bus ne taip lengva išsaugoti gerą reputaciją ir nesugadinti reikalų eigos. Sulauksite kritikos. Gali būti, kad teks atsisakyti kažkokių planų, susidūrus su biurokratinėmis užkardomis

ŽUVYS. Šiandien gali išryškėti ir geros, ir blogos jūsų savybės. Jausite didelę įtampą, jei teks organizuoti seminarus, perteikti žinias. Regis, jums reikės peržengti per kai kuriuos kompleksus.

 

Kovo septynioliktoji, penktadienis – 76-oji metų diena (penktoji 12-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 289 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Gendvilas, Gendvilė, Gertrūda, Patrė, Patricija, Patricijus, Patrikas, Patris, Patrys, Vita;

rytoj: Anzelmas, Eimutė, Eimutis, Einarta, Einartas, Einartė, Einas, Einė, Einys, Einora, Einoras, Sibilė;

poryt: Juozapa, Juozapas, Juozapota, Juozapotas, Juozapina, Juozas, Juozė, Juzė, Prutenis, Vilė, Vilys.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.33, leidžiasi 18.24. Dienos ilgumas – 11.51.

Šiandien – šeštoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Žuvų ženkle.

**************

Protingos mintys:

“Dėkingumas ne visada iškalbingas” (Volteras).

**************
Geros dienos!

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus