Astrologinė prognozė kovo 2-ajai, ketvirtadieniui

AVINAS. Diena galėtų būti rami, komfortiška, bet taip bus tik tuo atveju, jeigu neteks kontaktuoti su tais, kurie jus veikia erzinamai, veda iš pusiausvyros arba kaip nors išnaudoja. Dėl jų staiga gali pasikeisti kažkokie jūsų planai.

JAUTIS. Regis, ši diena jums bus nebloga. Jausitės kažkam reikalingi ir tam tikra prasme populiarūs tarp bendraminčių. Vis dėlto šiokio tokio nerimo sukels apkalbos ir intrigos darbe.

DVYNIAI. Nors diena atrodys rami, tačiau tyvuliuos kažkokios povandeninės srovės, t. y. jausite aplink save intrigas, nesąžiningumą, dviveidiškumą. Gali būti, kad ir patys moralumu nepasižymėsite, sąmoningai skleisite abejotiną informaciją ir pan.

VĖŽYS. Šiandien labiau jausite kolektyvo, bendraminčių palaikymą. Vis dėlto kai kas gali jums gadinti nervus, galbūt artėjančių permainų grėsmė, nestabilumas, kai kurių asmenų arogancija ar išsišokimai.

LIŪTAS. Reikės paskubėti padaryti neatidėliotinus darbus, kurių užgrius visa galybė. Gali tekti įrodinėti savo teisybę. Galbūt išgirsite pasiūlymų, apie kuriuos verta pamąstyti. Atsargiai elkitės su elektra.

MERGELĖ. Jums ši diena turėtų būti informatyvi ir galbūt kažkuo nekasdieniška, pakylėjanti dvasią. Tik neapsigaukite – tie, kuriais žavitės ar kurių gailite, nebūtinai yra tokie, kokie jums atrodo. Ir jie nebūtinai sako tiesą.

SVARSTYKLĖS. Diena įtempta ne viena prasme. Asmeniniai santykiai gali staiga pašlyti. Jus gali itin dominti dalykinės reformos, pertvarkymai. Regis, nerimą kels didėjančios išlaidos, nuostoliai, skolos, realios ar galimos baudos.

SKORPIONAS. Regis, šiandien puikiai jausite kitų žmonių emocijas bei ketinimus ir gebėsite tuo naudotis. Galite “užuosti” užkulisinius žaidimus. Veikiausiai ir patys nevengsite slaptų avantiūrų bei meilės intrigėlių.

ŠAULYS. Regis, susikaupusios negerovės, nuoskaudos ims veržtis į paviršių. Šiandien racionaliausia būtų kibti į kasdienius darbus ir elgtis taip, kad jūsų niekas negalėtų apkaltinti aplaidumu, aferomis ar užsiiminėjimu pašaliniais dalykais.

OŽIARAGIS. Galbūt pasiduosite pagundai elgtis kažkaip neleistinai, avantiūristiškai. Kitų reakcija į tai jus gali nustebinti. Geriau jausitės, jei jums nesvetimas lankstumas ir sugebėjimas pasijuokti iš savęs.

VANDENIS. Panašu, kad stengsitės atsikratyti senų įsipareigojimų. Pravartu rūpestingiau elgtis su pinigais, materialinėmis vertybėmis. Venkite rizikingų žaidimų, aferų, nepiktnaudžiaukite alkoholiu.

ŽUVYS. Apdairiai spręskite profesines, finansines problemas. Neskubėkite tikėti pažadais, nesižavėkite staiga sumanytomis reformomis ar pan. Dėl visų naujovių reikėtų gerokai pasukti galvą, pasiskaičiuoti, ką jos duos – naudą ar nuostolį.

 

 

Kovo antroji, ketvirtadienis – 61-oji metų diena (ketvirtoji 10-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 304 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Dautara, Eitara, Eitaras, Eitarė, Eitas, Eitautas, Eitautas, Eitautė, Eitys, Elena, Helė, Helianta, Marcelinas;

rytoj: Daukantas, Gunda, Kunigunda, Nonita, Nona, Tulė, Tulgauda, Tulgaudas, Tulkanta, Tulkantas, Tulmina, Tulminas, Tulvirda, Tulvirdas, Tulvirdė, Uosis;

poryt: Daina, Daugvarda, Daugvardas, Daugvyda, Daugvydas, Kazė, Kazimiera, Kazimieras, Kazys, Vaclova.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.10, leidžiasi 17.54. Dienos ilgumas – 10.44.

Šiandien – penktoji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Žuvų ženkle.

**************

Protingos mintys:

“Elgesys – tai veidrodis, kuriame visi rodome savo veidą” (J. V. Gėtė).

**************
Geros dienos!

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus