Astrologinė prognozė kovo 25-ajai, šeštadieniui

AVINAS. Šiandien labai nesinorės užsiimti konkrečiais darbais. Gali dominti tik meilė, menas, meditacijos, muzika. Tai ir leiskite sau atitrūkti nuo darbų, rūpesčių, pasimėgauti vienatve, ramybe, kūryba ar tiesiog ramiai patinginiauti.

JAUTIS. Ši diena turėtų būti šauni. Gali pavykti susitaikyti su mylimu žmogumi ar draugu, jei buvote apsipykę. Tikriausiai smagiai praleisite laiką su draugais, vaikais, prisigalvosite neįprastų laisvalaikio užsiėmimų.

DVYNIAI. Nors ir prasidėjo savaitgalis, rankovių nusiraitoti jums kol kas neišeis – darbas vys darbą, o rūpestis – rūpestį. Puiku, jeigu užbaigsite tai, ką privalote. Paprašykite, kad jums padėtų artimi žmonės, kaimynai.

VĖŽYS. Pokalbiai suksis apie artimų žmonių, giminaičių problemas ir pasiekimus. Labai aktualūs gali būti mokslo, darbo paieškos, atestacijų klausimai. Galite gauti žinutę iš užsienio arba planuosite kelionę, reikalus, susijusius su projektais ar kt.

LIŪTAS. Norėsis aktyviai leisti laiką, patirti pikantiškų nuotykių. Neskubėkite išleisti krūvos pinigų daiktui, kuriuo spontaniškai susižavėjote. Skirkite kažkiek laiko šio poreikio įvertinimui.

MERGELĖ. Ši diena bus sėkminga, jeigu mokėsite suderinti kūrybinį įkvėpimą su atsargumu, o blaivų protą su intuicija. Jums gali pavykti atkurti partnerišką ryšį, bet reikės pasistengti. Mokėkite įvertinti kito žmogaus pasiekimus, privalumus, pagirti.

SVARSTYKLĖS. Šiandien nestigs darbų, tiek planuotų, tiek nenumatytų. Paviršutiniškai bendraudami su kitais, galite kažko neišgirsti ar ne taip suprasti. Puoselėsite svajones, susijusias su meile. Jos gali pildytis.

SKORPIONAS. Bus progų pasilinksminti, susitikti su draugais, giminaičiais. Tikriausiai noriai bendrausite su vaikais, nepagailėsite jiems dėmesio, vaikiškų pramogų.

ŠAULYS. Šiandien patartina atsipalaiduoti, pasimėgauti namų ramybe, komforto teikiamais malonumais, skaniais patiekalais ir dėl nieko nesukti sau galvos. Jei eisite į parduotuves, galite iššvaistyti per daug pinigų.

OŽIARAGIS. Šiandien nusimato viešnagės, susitikimai ir panašus judėjimas. Žodžiu, nenustygsite vietoje, viskuo domėsitės, būsite linkę ieškoti įdomios draugijos ir nuotykių. Saugokitės vagių, nepiktnaudžiaukite svaigalais.

VANDENIS. Bendraukite su mielais jums žmonėmis, nevenkite naujų pažįstamų draugijos, tik nesitikėkite iš jų stebuklų ir nemanykite, kad jie turi pildyti visas jūsų užgaidas. Tuomet neteks nusivilti.

ŽUVYS. Regis, ši diena jums atrodys naudinga ir maloni. Gali būti, kad daug nuveiksite ir patirsite malonių staigmenų. Gali tekti aiškintis santykius su partneriais, gerbėjais, bet tai išeis tik į naudą.

 

Kovo 25-oji – Gandro sugrįžimas (Blovieščiai); Apsireiškimas Švč. Mergelei Marijai.

Senoliai sakydavo, kad šią dieną parskrenda pirmasis gandras ir parneša ant uodegos kielę, kuri baigia išspardyti ledus – po lygiadienio galutinai įsitvirtina pavasaris. Ta proga kaimiečiai vaikšto vieni pas kitus į svečius, aukštai keldami kojas kaip gandras. Dar senoliai sakydavo, kad Gandro dieną reikia atleisti visiems, kas jums padarė kažką blogo.

Kovo dvidešimt penktoji, šeštadienis – 84-oji metų diena (šeštoji 13-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 281 diena.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Barmantas, Dirmantas, Dirmantė, Kantrimas, Merkys, Normantas, Normantė, Normilas, Normilė, Norminta, Normintė;

rytoj: Arbautas, Emanuelė, Emanuelis, Josvainė, Josvilė, Feliksas, Liudgaras, Teklė, Vidmantė;

poryt: Aleksandras, Alkmenas, Lidija, Rupertas, Rūta, Sanrimas, Santara.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.12, leidžiasi 18.39. Dienos ilgumas – 12.27.

Šiandien – šeštoji Mėnulio delčios diena.

Saulė Avino ženkle.

**************

Protingos mintys:

“Mūsų laimei daug svarbiau tai, kas mes esame, o ne ką mes turime” (A. Šopenhaueris).

**************

Geros dienos!

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus