Astrologinė prognozė kovo 27-ajai, pirmadieniui

AVINAS. Diena bus gana prieštaringa. Iš ryto jėgų bus nedaug, savijauta ir bendras aplinkos fonas nedžiugins. Vakare galite šauniai pakeisti savo išvaizdą, o tuo pačiu pagerės ir nuotaika. Džiugins flirtas, meilė, intriguos paslaptys.

JAUTIS. Reikalai klostysis prieštaringai, bet nėra to blogo, kas neišeitų į gera – drąsa ir valia jums padės laimėti. Galbūt gausite pasiūlymą įsitraukti į visuomeninę, klubinę veiklą ar pan. Galima rizikuoti, imtis iššūkių.

DVYNIAI. Aplinkybės klostysis palankiai, atrodys, kad nėra kliūčių įgyvendinti sumanymus, bet, kita vertus, bus per daug pagundų, blaškymosi, o tai gali sukelti problemų.

VĖŽYS. Tikėtini kontaktai su įtakingais žmonėmis. Galbūt išgirsite raginimų keisti darbą, pasimokyti iš užsieniečių, pasikonsultuoti su specialistais. Gali itin rūpėti su mokslu, kelionėmis susiję klausimai.

LIŪTAS. Šiandien galite patirti malonių staigmenų. Kita vertus, bus ir rūpesčių. Neatidėliokite reikalų, susijusių su paskolomis, bendrais ir svetimais pinigais. Pasistenkite viską atlikti iki galo.

MERGELĖ. Regis, sulauksite dėmesio, įvertinimo net iš tų asmenų, kurie žiūri į jus kaip į konkurentus. Arba jie jums gudriai trukdys, bet tuo pačiu parodys, kad jums pavydi ir kad esate ne iš kelmo spirti.

SVARSTYKLĖS. Ramybės neduos daugybė neatliktų darbų. Tikriausiai iš paskutiniųjų teks sutelkti protines bei fizines jėgas, nes nuo kai kurių pareigų niekaip neišsisuksite. Vakaras žada meilės, romantikos.

SKORPIONAS. Kūrybingumo ir valios jums neturėtų pristigti, todėl viskas eisis kaip iš pypkės. Kažkuo nepaprastai žavėsite aplinkinius – gal pavasarėjančiu savo įvaizdžiu ar žaismingu humoru.

ŠAULYS. Turėsite rūpesčių. Galbūt mėginsite ieškoti teisybės, tvarkyti juridinius, socialinius reikalus, rasti sąjungininkų. Tai bus nelengva, jeigu neturite, ko pasiūlyti mainais. Kitu atveju derybos įmanomos ir gali būti sėkmingos. Sparnus teiks meilė.

OŽIARAGIS. Diena bus kupina kontaktų, pasitarimų ar interviu. Susitarti, suderinti nuomones lengviau seksis iš pat ryto, o nuo vidurdienio jau bus keblumų. Vakare tiktų vykti į svečius arba jų pasikviesti pas save.

VANDENIS. Šiandien bus visa gerai, kas kuklu, paprasta ir patikima. Jeigu nusimato pobūvis ar pasimatymas, įsidėmėkite, kad turite neprarasti saiko valgydami bei gerdami. Venkite dviprasmybių.

ŽUVYS. Tikėtina, kad sulauksite rėmėjų, suinteresuotų asmenų dėmesio. Su jų pagalba galite sėkmingai išspręsti keblius klausimus. Vakaras žada romantikos, pramogų.

 

 

Kovo dvidešimt septintoji, pirmadienis – 86-oji metų diena (pirmoji 14-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 279 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Aleksandras, Alkmenas, Lidija, Rupertas, Rūta, Sanrimas, Santara;

rytoj: Girmantė, Odeta, Rimkanta, Rimkantas, Rimkantė, Siksta, Sikstas, Vigailė;

poryt: Almantė, Bertoldas, Kleopatra, Manvydas, Sandra.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.07, leidžiasi 19.43. Dienos ilgumas – 12.36.

Šiandien – aštuntoji Mėnulio delčios diena.

Saulė Avino ženkle.

**************

Protingos mintys:

“Kartais Dievas leidžia kam nors nukirsti šaką, kurios užsispyrusiai laikomės, kad suvoktume turį sparnus” (B. Ferero).

**************

Geros dienos!

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus