Astrologinė prognozė kovo 28-ajai, antradieniui

AVINAS. Nors būsite emocionalūs ir jautrūs, jūs aiškiai žinosite, ko norite ir siekiate. Bet kuriuo atveju, nuotaika turėtų būti nebloga, kils įdomių idėjų, sumanymų. Dėl svarbaus reikalo tiktų pasikonsultuoti su intelektualais, žinovais.

JAUTIS. Tikriausiai domėsitės medicina, farmacija arba menu, okultiniais dalykais, mistika. Labiau kreipsite dėmesį į įvairius likimo ženklus, ieškosite pranašiškos prasmės. Paviršutiniškas bendravimas vargins, tad mieliau rinksitės vienatvę.

DVYNIAI. Diena gana sėkminga dalykinei ir kitokiai veiklai. Tiktų pasinerti į visuomeninį verpetą. O jeigu sugebėsite atsiriboti nuo smulkmenų, atliksite šį tą svarbesnio ir dar liks laiko maloniai pasižmonėti, pavakaroti.

VĖŽYS. Prasidėjo jaunatis, tad nusiteikite naujovėms bei rimtiems darbams. Galbūt teks prisiimti didesnę atsakomybę arba labiau pasistengti, kad užsitikrintumėte geresnį ar stabilesnį uždarbį, kitur įsidarbintumėte ir pan.

LIŪTAS. Šiandien galite pradėti galvoti apie esmines permainas karjeroje, asmeniniuose santykiuose, versle. Jei gausite pasiūlymą leistis į komandiruotę, stažuotę, konferenciją, užmegzti bendradarbiavimą ar pan., ilgai nedvejokite.

MERGELĖ. Šiandien itin rūpės pajamų deklaravimo, įmokų, skolų, kitų finansinių įsipareigojimų klausimai. Palanku konsultuotis su specialistais, jei turite dėl kažko svarbaus apsispręsti.

SVARSTYKLĖS. Prieštaringa diena. Kai kuriems iš jūsų labai seksis, ypač meilėje, kūryboje, o kai kurie dėl to kaip tik lies ašaras. Savo žavesiu aklai nepasitikėkite. Kas atrodo tinkama bei malonu jums, nebūtinai yra priimtina kitiems.

SKORPIONAS. Drauge su kitais šiandien galite nemažai nuveikti, aptarti svarbius reikalus. Būsite darbštūs ir tvarkingi. Galbūt įsigysite naują drabužį, darbui ar namų ūkiui reikalingą daiktą.

ŠAULYS. Kūrybinga, sportiška ir kitaip aktyvi diena. Jeigu esate įsimylėję, turbūt sulauksite norimo atsako į savo svajones bei aistras. Vakaras palankus sportui, sceninei raiškai, pramogoms, romantiškoms ir kitokioms pažintims.

OŽIARAGIS. Šiandien tikėtinos stiprios emocijos, piniginiai rūpesčiai, pasikeitimai asmeniniuose santykiuose. Laimei, tiek racionalus jūsų protas, tiek intuicija bus puikūs pagalbininkai – išgirskite, ką jie kužda.

VANDENIS. Bus didelis poreikis su kitais pasidalinti savo mintimis bei troškimais, bendrauti, smalsauti. Neblogas metas sudaryti naujas sutartis, derėtis, tartis, reklamuoti(s).

ŽUVYS. Šiandien neblogai seksis prekiauti, sudaryti komercines, nuomos, tiekimo sutartis. Galite sudaryti naudingą verslo sutartį. Didelė tikimybė, kad įsigysite suplanuotus pirkinius.

 

 

Kovo dvidešimt aštuntoji, antradienis – 87-oji metų diena (antroji 14-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 278 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Girmantė, Odeta, Rimkanta, Rimkantas, Rimkantė, Siksta, Sikstas, Vigailė;

rytoj: Almantė, Bertoldas, Kleopatra, Manvydas, Sandra;

poryt: Ferdinandas, Gvidonas, Meda, Rusnė, Virmantas.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.05, leidžiasi 19.45. Dienos ilgumas – 12.40.

Šiandien – pirmoji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Avino ženkle.

**************

Protingos mintys:

“Noruose atsiskleidžia žmogaus esmė” (Spinoza).

**************
Geros dienos!

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus