Astrologinė prognozė kovo 4-ajai, sekmadieniui

AVINAS. Gana aktyvi ir produktyvi diena, nors gali pasitaikyti keistų nesusipratimų, veidmainystės, nesusikalbėjimo su aplinkiniais. Dar blogiau, jei nepritarimas bus nebylus, o tuo tarpu išoriškai bus linkčiojama galva tarsi pritariant.

JAUTIS. Šiandien galite pasielgti šiek tiek lengvabūdiškai. Turėtumėte būti santūresni, realiau vertinti situaciją. Be to, nemėtykite kur papuola piniginės, raktų, dokumentų.

DVYNIAI. Šiandien nusimato romantiškas pakilimas, kūrybinis įkvėpimas. Būsite linkę sau leisti kur kas daugiau pramogų, malonumų. Nepameskite galvos dėl lengvabūdiško nuotykio. Visur jauskite saiką, pernelyg neišlaidaukite.

VĖŽYS. Nusimato atsakingumo reikalaujantys reikalai, galbūt suintensyvės bendravimas su žmonėmis iš jūsų praeities. Turbūt užplūs nostalgija, liūdins nerealizuotos ambicijos. Gal nuspręsite tvirtai laikytis dietos ar šiaip kažką keisti. Mokėkite pajusti ir nedidelius gyvenimo malonumus, rasti džiaugsmo smulkmenose.

LIŪTAS. Iš esmės diena turėtų būti nebloga. Tik pernelyg nesisavinkite svetimų minčių, idėjų, pažiūrų ir nesipuikuokite jomis lyg savomis, kad nepasirodytumėte juokingi ar tušti.

MERGELĖ. Šiandien suksite galvą, ką iškrėsti savo gyvenime, kad jis labiau džiugintų. Galbūt mėginsite susigrąžinti prarastą artimą žmogų, įsilieti į jus dominančią kompaniją, su kažkuo susipažinti. Vieni jūsų norai pildysis, kiti – ne. Lengva apsigauti.

SVARSTYKLĖS. Galite atsidurti dėmesio centre. Vieni pažįstami primins apie senus įsipareigojimus, kiti – pageidaus romantiško dėmesio, treti – kažką siūlys. Pasistenkite daryti tai, ką privalote, ir nesijauskite kalti, kad negalite visiems įtikti.

SKORPIONAS. Šiandien derėtų daugiau pabūti vieniems, pasigilinti į subtilius dalykus, meną, žmogiškos psichologijos paslaptis. Kuo būsite santūresni ir paslaptingesni, tuo labiau visus intriguosite ir tuo mažiau problemų prisidarysite.

ŠAULYS. Būsite aktyvūs ir draugingi. Neatsisakykite susitikti su senu pažįstamu. Bet būkite labai atsargūs ko nors prašydami ar įsipareigodami. Saugokitės apgaulių, vagysčių, dujų nuotėkio.

OŽIARAGIS. Įmanomi nauji pasiūlymai, gal netgi dalykiniai – juos reiktų apsvarstyti, nes kai kurie gali būti išties verti dėmesio. Įsiklausykite į smulkmenas – jos gali pasirodyti reikšmingos. Gera diena rimtesnei savianalizei bei savikritikai.

VANDENIS. Įprasta aplinka, kasdienybė gali erzinti. Geriau jausitės, jeigu galėsite nuobodžius darbus atidėti, o dabar pasimėgauti ypatingais susitikimais, kultūriniais renginiais. Aktualiu gali tapti primirštas pomėgis ar draugystės ryšys.

ŽUVYS. Šiandien jums būtinai norėsis ką nors pakeisti – aplinką, partnerį arba interesus. Gal kol kas pasitenkinkite baldų perstumdymu ar šukuosenos pakeitimu. Intrigos, apkalbos kenks savijautai. Geriau jausis tie, kurie prie panašių dalykų yra pripratę.

Geros dienos!

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus