Astrologinė prognozė kovo 4-ajai, šeštadieniui

AVINAS. Neieškokite problemų ten, kur jų nėra. Tai tik apsunkins jūsų gyvenimą. Užmirškite senas nuoskaudas, buvusius praradimus, optimistiškiau žvelkite į ateitį. Palanku ręsti kokį nors naują, tvirtą pamatą – ir tiesiogine, ir netiesiogine prasme.

JAUTIS. Tai džiaugsitės net menka smulkmena, tai niauksitės, prisiminę kažkokius rūpesčius. Galbūt pyksite dėl negrąžinamos skolos, nesuteikiamos paramos ar per didelio antrosios pusės išlaidumo, vien savo interesų paisymo ir pan.

DVYNIAI. Nelabai paisysite kitų žmonių norų ir jausmų, savo siekius stengsitės įgyvendinti nesiskaitydami su priemonėmis. Būkite atidesni antrosios pusės poreikiams ir problemoms. Kartu viską išspręsite lengviau.

VĖŽYS. Norėsis nuveikti daug, bet pavyks kur kas mažiau. Negraužkite savęs dėl to – juk savaitgalis. Gali būti, kad jūsų organizmas reikalauja poilsio ir ramybės. Palanku užsiimti menu, joga, medituoti.

LIŪTAS. Bendravimas su menininkais arba keistuoliais suteiks gerų emocijų ir naujų įspūdžių. Tik neužkibkite ant sumanių sukčių kabliuko. Finansinė avantiūra gali pavykti, tačiau neaišku – jums ar jūsų sąskaita kažkam kitam.

MERGELĖ. Gana nerami diena. Jei ko nors norite iš kitų žmonių, šiandieną patartina tik prašyti, o ne reikalauti. Akivaizdu, kad jų paramą ir dėmesį pritrauksite ne priekaištais, o kuo nors malonesniu. Raskite būdą įdomiai atsilyginti.

SVARSTYKLĖS. Nesistenkite visų ūkio ir buities darbų užsikrauti ant savo pečių, pasidalinkite pareigas su šeimos nariais. Susirūpinimo gali kelti finansinės arba seksualinės problemos. Jeigu rimtai ieškosite sprendimo, tikėtina, kad rasite.

SKORPIONAS. Nors pajusite savyje daugiau aistros, kūrybingumo, bet galimi nusivylimai dėl senų prisirišimų arba negautos naudos. Nederėtų tikėtis, kad kitą brandų žmogų jums pavyks kaip nors įtakoti, pakeisti jo planus ar požiūrį.

ŠAULYS. Gali būti, kad apims nenugalimas noras gundyti priešingą lytį, žaisti slaptus žaidimus. Dėl lengvabūdiško poelgio vakare gali tekti apgailestauti, teisintis. Tai, ką norėjosi nuslėpti, gali išplaukti į paviršių pačiu netinkamiausiu momentu.

OŽIARAGIS. Rūpinkitės savo sveikata, mityba, grožiu, išmeskite iš galvos nemalonias mintis. Vienas pokalbis gali atnešti aiškumą, supratimą, kurio jums trūko. Tačiau tas aiškumas tuoj gali vėl susijaukti. Pasistenkite išlaikyti pusiausvyrą.

VANDENIS. Diena nebloga, tačiau galite apsigauti prekiaudami arba išleisti per daug pinigų niekniekiams, neplanuotiems daiktams ir skanėstams. Popiet parūps šou renginiai, romantika, sportas, vaikų lavinimas ir pan.

ŽUVYS. Dėl kažko galite pasijusti apsigavę arba emociškai įskaudinti, sunerimę. Kita vertus, nieko negalėsite pakeisti, tad neverta graužtis. Skleiskite šilumą, meilę, mąstykite optimistiškai – tai vienintelė galimybė pagerinti situaciją. Nesukčiaukite.

 

Kovo 4-oji – Lietuvos globėjo šv. Kazimiero diena. Kovarnių diena.

Vienintelis lietuvių šventasis – Kazimieras gimė 1458 m. spalio 3 d. Krokuvoje, karaliaus šeimoje, pratęsdamas garbingą Gediminaičių dinastiją. Jo tėvas buvo Lietuvos ir Lenkijos karalius Kazimieras, senelis – Jogaila, prosenelis – Algirdas. Būdamas 17 metų karalaitis Kazimieras pirmą kartą atvyko į Vilnių ir iš karto pamilo šį miestą bei jo žmones. Būdamas 21-erių jis jau atvyko į Vilnių tvarkyti tėvo patikėtų karališkų reikalų.

Užaugęs karaliaus rūmuose Kazimieras visiškai nesižavėjo spindinčia prabanga, žemiškomis linksmybėmis. Svarbiausia karalaičiui Kazimierui buvo ištikimybė Dievui, malda ir pagalba vargšams.

Karalaitis Kazimieras mirė 1484 m. kovo 4 d. Gardino pilyje. Jam buvo 26-eri. Palaidotas Vilniaus katedroje.

1521 metais popiežius Leonas X paskelbė karalaitį Kazimierą šventuoju, dar po kelerių metų šv. Kazimieras paskelbtas Lietuvos dangiškuoju globėju.

Kovarnių diena – sena lietuvių šventė, skirta pavasariui pašlovinti. Šiuo metu į Lietuvą parskrenda kovarniai, kovai.

Kovo ketvirtoji, šeštadienis – 63-ioji metų diena (šeštoji 10-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 302 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Daina, Daugvarda, Daugvardas, Daugvyda, Daugvydas, Kazė, Kazimiera, Kazimieras, Kazys, Vaclova;

rytoj: Giedrė, Girmantas, Klemensas, Liucijus, Vydotas, Virgilijus;

poryt: Norvilas, Norvilė, Norvilta, Norviltas, Novyda, Novydas, Novydė, Raminta, Ramintas, Rozina, Rožė, Viktoras.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.05, leidžiasi 17.58. Dienos ilgumas – 10.53.

Šiandien – septintoji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Žuvų ženkle.

**************

Protingos mintys:

“Nepadeda laimė apsileidėliams” (Sofoklis)

**************
Geros dienos!

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus