Astrologinė prognozė kovo 5-ajai, sekmadieniui

AVINAS. Rytinis tingulys veikiausiai užsitęs, o per tą laiką gali pasitaikyti pasisvaidymų nedraugiškais epitetais su šalia esančiais. Vietoj žodžių mūšių sveikiau būtų rinktis sportą ar kūrybinę veiklą.

JAUTIS. Gali būti, kad rūpesčių kels pinigų, turto problemos. Šiandien gali būti poreikis kaip reikiant apsipirkti, kažką įsigyti kreditan, domėtis nekilnojamuoju turtu. Domėtis, smalsauti išties pravartu. Vis dėlto bus lengva apsigauti, neįtikti kitiems.

DVYNIAI. Venkite per didelės euforijos, neskubėkite girtis, plepėti apie savo planus – tuo gali kažkas pasinaudoti. Toliau laikykitės nuo išlaidauti skatinančių vietų arba nesineškite daugiau pinigų, nei galite sau leisti disponuoti.

VĖŽYS. Pagal galimybes dažniau pabūkite vieni su savo mintimis, nesiblaškykite, neverskite savęs įtemptai bendrauti, jei tai atrodys nemalonu ir sunku. Reikėtų susilaikyti nuo gandų platinimo, svetimų paslapčių viešinimo.

LIŪTAS. Tikėtina, kad užsimegs spontaniškas ryšys su originaliu asmeniu. Būtų šaunu, jei paremtumėte bendraminčius, prisidėtumėte prie bendro tikslo, užuot galvoję vien apie save ir paisę tik savo siaurų interesų bei fantazijų.

MERGELĖ. Pasistenkite elgtis ir reikštis subtiliau, nes lengvai galite įžeisti kitų žmonių jausmus, neteisingai įvertinti situaciją, skubotai padaryti išvadas. Nuo nervinės įtampos gelbės užsiėmimas mėgstama veikla.

SVARSTYKLĖS. Tikriausiai bus nenuspėjamų situacijų. Reiktų būti pasiruošusiems sutikti netikėtas naujienas. Galbūt leisitės į kelionę, užmegsite naują pažintį. Tačiau lengva susipykti su partneriu. Būkite taktiški.

SKORPIONAS. Gali būti, kad noras papildyti piniginę ar gauti kitokios naudos jus skatins pamiršti savaitgališkus džiaugsmus ir griebtis darbų, finansinių aferų ar pan. Vis dėlto jei labai vilioja meilės malonumai, rinksitės juos.

ŠAULYS. Regis, susiplanavote dieną taip, kad nepristigtų laiko sportui ar kitam mėgstamam užsiėmimui. Deja, kai kuriuos jūsų planus gali jaukti artimi žmonės. Galimi nemalonumai šeimoje.

OŽIARAGIS. Diena gana palanki tvarkai įvesti buityje ar darbe, gyvenimo būdui bei mitybai koreguoti. Tik svarbu nepersitempti ir vengti eksperimentų. Svetimi receptai gali visiškai netikti jums.

VANDENIS. Panašu, kad šiuo metu savaime įvyks tai, kas turi įvykti, nors tai ir atrodys labai netikėta. Rūpesčių gali sukelti vaikai, mylimas žmogus. Gali būti, kad kažką svarbaus praneš kaimynai, giminaičiai arba draugai.

ŽUVYS. Būsite neramūs ir emocionalūs, tad galite lengvai prarasti savitvardą. Dėl to kentės artimiausi žmonės. Galvokite, ką sakote, ir būkite dėmesingesni prie vairo, atsargiai elkitės su technika. Neleiskite jūsų geru pasinaudoti vagims.

 

 

Kovo penktoji, sekmadienis – 64-oji metų diena (paskutinė 10-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 301 diena.

Savo vardadienius šiandien švenčia Giedrė, Girmantas, Klemensas, Liucijus, Vydotas, Virgilijus;

rytoj: Norvilas, Norvilė, Norvilta, Norviltas, Novyda, Novydas, Novydė, Raminta, Ramintas, Rozina, Rožė, Viktoras;

poryt: Galmantė, Galmantas, Geitautas, Geitautė, Geivyda, Geivydas, Felicita, Milbartas, Milbartė, Rimtas, Rimtautas, Rimtautė, Rimtė, Tomas.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.02, leidžiasi 18.00. Dienos ilgumas – 10.58.

Šiandien – pirmoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Žuvų ženkle.

**************

Protingos mintys:

“Leisk kitam laisvai pasisakyti, jei nori išgirsti tiesą” (P. Siras)

**************

Geros dienos!

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus