Astrologinė prognozė kovo 6-ajai, pirmadieniui

AVINAS. Permaininga diena. Rytas turėtų būti gana sėkmingas. Jeigu nespėsite pasinaudoti galimybėmis, vėliau jų gerokai sumažės. Tokiu atveju atidėkite įstrigusius reikalus ir skirkite kuo daugiau dėmesio šeimai, buičiai.

JAUTIS. Šiandien galite gauti pasiūlymą, žadantį neblogas verslo, finansines perspektyvas. Galbūt aiškinsitės paskolų, lizingo galimybes bei sąlygas. Šį tą naudinga tikriausiai netikėtai sužinosite iš žiniasklaidos arba kaimynų, kolegų.

DVYNIAI. Iš ryto susidursite su smulkiomis kliūtimis. Nebūsite nusiteikę rimtai dirbti, derintis prie kitų žmonių, ieškoti kompromiso. Įdienojus neblogai seksis darbai. Puiku, jei imsitės tvarkyti verslo reikalus, aptarti komercines, nuomos sutartis.

VĖŽYS. Šį rytą pasistenkite nesugadinti mikroklimato bei reikalų savo netaktu, neatsargiomis frazėmis. Reikia ypatingo atsargumo ir dėmesio tam, ką darote, sakote. Derėtų labiau pasirūpinti sveikata.

LIŪTAS. Galite tikėtis problemų, jeigu būsite išsiblaškę ir nepakankamai dėmesio skirsite tam, kas vyksta jums už nugaros. Laikykite liežuvį už dantų, bet nežiopsokite – privalote orientuotis situacijoje, jeigu nenorite atsidurti užribyje.

MERGELĖ. Iš ryto liguistai reaguosite į menkiausią nepasisekimą, nepalankumą. Vėliau imsite jaustis saugiau. Galbūt atsiras vilčių dėl santykių pasitaisymo šeimoje arba dėl artimo žmogaus perspektyvų.

SVARSTYKLĖS. Rytas bus kupinas nesusipratimų, tad nepatartina vesti derybų, daryti skubotų sprendimų. Daugiau dėmesio skirkite kasdieniams reikalams ir žmonėms, kurie laukia jūsų dėmesio. Stenkitės neprimesti savo norų bei principų.

SKORPIONAS. Palanku užsiimti veikla, susijusia su teisėtvarka, informacija, kelionėmis, tarptautine komercija. Galbūt sulauksite gero įvertinimo moksle, įtakingo asmens dėmesio, pasiūlymo vykti į kelionę ar pan.

ŠAULYS. Diena prasidės tarpusavio santykių analize ir psichologiniais išgyvenimais. Pasistenkite nekoncentruoti savyje pykčio ir nedramatizuoti, jei kažkas nesiklosto būtent taip, kaip planavote. Tvarkykite svarbius dalykinius, finansinius reikalus.

OŽIARAGIS. Iš pat ryto nuotaiką gali sudrumsti nekokia savijauta ar nuojauta. O jeigu jausitės gerai, nepasitenkinimą pajusite dėl darbe išgirstų gandų, apkalbų. Neprovokuokite oponentų priešiškumo.

VANDENIS. Permaininga diena. Iki pietų vis dar gyvensite savaitgalio įspūdžiais ir prisiminimais. Kūrybinei veiklai tai netrukdys, o kitokiam darbui nusiteiksite tik popiet.

ŽUVYS. Pirmoje dienos pusėje nerimo ir rūpesčių galite patirti per artimą žmogų. Popiet jau galite tikėtis nesudėtingo susikalbėjimo rūpimais klausimais, flirtų. Meniškas sielas tikriausiai aplankys įkvėpimas.

 

 

Kovo šeštoji, pirmadienis – 65-oji metų diena (pirmoji 11-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 300 dienų.

Savo vardadienius šiandien švenčia Norvilas, Norvilė, Norvilta, Norviltas, Novyda, Novydas, Novydė, Raminta, Ramintas, Rozina, Rožė, Viktoras;

rytoj: Galmantė, Galmantas, Geitautas, Geitautė, Geivyda, Geivydas, Felicita, Milbartas, Milbartė, Rimtas, Rimtautas, Rimtautė, Rimtė, Tomas;

poryt: Ašvilas, Ašvilė, Ašvyda, Ašvydas, Aušvyda, Aušvydas, Beata, Gaudvilė, Laima, Vydmina, Vydminas, Vydminė.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.00, leidžiasi 18.02. Dienos ilgumas – 11.02.

Šiandien – antroji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Žuvų ženkle.

**************

Protingos mintys:

“Susikaupimas – tai tikėjimo ir troškimo junginys” (A. Palmeris)

**************

Geros dienos!

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus