Astrologinė prognozė kovo 7-ajai, antradieniui

AVINAS. Darbe būsite užimti tiek, kad artimiems žmonėms dėmesio išties pritrūks. Be to, nebeatrodys, kad jūsų pastangos atneš naudos. Labiau pasitikėkite savimi ir nesigraužkite dėl smulkmenų.

JAUTIS. Būsite linkę kitus mokyti, moralizuoti, tuo tarpu patys neatsisakysite abejotinų pramogų, malonumų. Žinoma, jei neturite rimtesnių problemų. Kitu atveju galvą skaudės dėl neišspręstų ar susikomplikavusių reikalų. Atsargiai kelyje.

DVYNIAI. Nuo svarbių sprendimų šiandien geriau būtų susilaikyti, ypač jei pristigo laiko nuodugniam apmąstymui. Kreipkite dėmesį ne vien į galimos naudos faktorių. Pasielgę neetiškai ar neteisingai, daug prarasite.

VĖŽYS. Įtampa tvyros santykiuose su antrąja puse, oponentais. Tikriausiai savo nepakantumu provokuosite konfliktines situacijas. Reikėtų laiku sutvarkyti finansinius reikalus: sumokėti mokesčius, skolas, draudimo įmokas.

LIŪTAS. Būsite kūrybingi, bet nelabai linkę bendrauti, atsiskleisti. Galbūt nerimausite dėl artimo žmogaus sveikatos ar piniginių problemų. Tikėtina, kad suaktyvės žalingi įpročiai arba labiau pajusite jų pasekmes.

MERGELĖ. Regis, ši diena jūsų nenuvils. Aplinkiniai bus linkę jums pritarti, palaikyti, bendradarbiauti. Vakare bus nelengva atsikratyti minčių apie meilės pagundas arba vaikų aktualijas.

SVARSTYKLĖS. Tikėtinas didelis jūsų aktyvumas, noras pasireikšti, veikti kitus. Visgi dalykiniai susitikimai gali būti komplikuoti. Neskubėkite įsipareigoti, žadėti, užsiimti naujais darbais. Saugokitės traumų.

SKORPIONAS. Tikėtini intelektualūs pokalbiai, susitikimai su svarbiais jums žmonėmis. Palankiai įvertintas bus jūsų objektyvumas, erudicija. Tačiau pasireikš skubėjimas tiek už vairo, tiek tariantis, žadant.

ŠAULYS. Stengsitės prisirinkti informacijos ir užmegzti naudingų ryšių, užtikrinančių sėkmę karjeroje, kūryboje. Plačiai atversite širdį, o gal ir piniginę. Verčiau nebūkite pernelyg patiklūs ir išlaidūs – tuo kažkas gali nedorai pasinaudoti.

OŽIARAGIS. Stokosite emocinės pusiausvyros, o gal ir pagarbos bei pakantumo kitiems. Fanatiškai susikoncentruosite į vieną reikalą, darbą, žmogų arba į savo būseną. Svarbi partnerystė gali patirti sukrėtimą arba tiesiog išbandymą.

VANDENIS. Regis, artimi žmonės bus jumis nepatenkinti, kažkuo įtarinės, kaltins. Pasistenkite daryti tai, ką privalote, o ne ieškoti nuotykių ar gaišti laiką su abejotinos reputacijos veikėjais. Saugokite savo sveikatą, turtą, atsargiai vairuokite.

ŽUVYS. Regis, sulauksite pasiūlymų susijusių su verslu, kūrybinėmis perspektyvomis. Santūriai įvertinkite savo galimybės ir neįsipareigokite per daug. Galimi nemalonumai per nesaikingumą. Meilė, vaikai irgi gali sukelti rūpesčių.

 

 

 

Kovo septintoji – antradienis – 67-oji metų diena (antroji 11-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 299 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Galmantė, Galmantas, Geitautas, Geitautė, Geivyda, Geivydas, Felicita, Milbartas, Milbartė, Rimtas, Rimtautas, Rimtautė, Rimtė, Tomas;

rytoj: Ašvilas, Ašvilė, Ašvyda, Ašvydas, Aušvyda, Aušvydas, Beata, Gaudvilė, Laima, Vydmina, Vydminas, Vydminė;

poryt: Dominyka, Dominykas, Klausgailas, Klausgailė, Klausilas, Klausilė, Klausutė, Klausutis, Klausvyda, Klausvydas, Pranciška, Žyginta, Žygintas, Žygintė.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.57, leidžiasi 18.04. Dienos ilgumas – 11.07.

Šiandien – trečioji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Žuvų ženkle.

**************

Protingos mintys:

“Plepumas – žmogaus amžių išduodanti liga” (D. Benas).

**************

Geros dienos!

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus