Astrologinė prognozė kovo 8-ajai, trečiadieniui

AVINAS. Nors stengsitės atrodyti pareigingi ir reikalingi darbe, namie ar šiaip visuomenėje, viskas gali pakrypti atvirkščiai. Gal ką sugadinsite, sutrikdysite ir sukelsite problemų. Vakaras jau turėtų būti nuotaikingas, romantiškas.

JAUTIS. Norėdami pademonstruoti, kaip gerai esate informuoti vienu ar kitu klausimu, galite taip įsivelti į ne savo reikalus, kad prisidarysite rūpesčių. Vakare geriausiai jausitės namų aplinkoje, su šeima.

DVYNIAI. Nepirkite visko, kas jums primygtinai siūloma. Asmenys, nestokojantys fantazijos bei iškalbos, gali daug ko prisigalvoti ir mėginti jus sugundyti. Pasistenkite, kad dėl neplanuotų kontaktų ir reikalų nenukentėtų tiesioginės jūsų pareigos.

VĖŽYS. Šiandien pravartu nuodugniai planuoti, įvertinti savo galimybes ir lėšas. Tik nenubaidykite sėkmės skubėdami ar darydami spaudimą kitiems. Tegul situacija savaime subręsta. Gali nudžiuginti pilnėjanti piniginė.

LIŪTAS. Pagalvokite apie savo siekių realumą ir įvertinkite finansines bei kitas galimybes. O jei sumanėte kur nors išvykti ir taip pabėgti nuo problemų, jos tarsi šešėlis seks iš paskos. Pasisaugokite sukčių ir patys nesukčiaukite.

MERGELĖ. Būsite linkę pasinerti į fantazijų pasaulį ir jį projektuoti tikrovėje. Galbūt kils pagunda lengvai pralobti arba suvilioti įtakingą asmenį. Kad pasisektų, turėtumėte veikti nepaprastai subtiliai. Neišplepėkite konkurentams verslo paslapčių.

SVARSTYKLĖS. Šiandien nusimato naudingas susitikimas. Galbūt draugiškas pokalbis pakryps taip, kad pavyks susitarti dėl būsimų perspektyvų. Vis dėlto per didelių vilčių nepuoselėkite, nes kai kurie pažadai netrukus gali išsisklaidyti.

SKORPIONAS. Šiandien gali tekti kažkur toliau vykti darbo ar mokslo reikalais, arba rūpintis atvykusiais iš kitur ar besiruošiančiais išvykti. Tačiau daugiausiai jėgų išeikvosite nereikalingiems dalykams. Pamirškite senas ambicijas ir nuoskaudas.

ŠAULYS. Jums netrūks išradingumo, apsukrumo. Tačiau nepatartina startuoti su naujovėmis, reformomis – kažkas pasirodytų neracionalu, nenumatyta. Vakaras bus palankus turiningam renginiui. Galite susižavėti įdomiu nepažįstamuoju.

OŽIARAGIS. Gali kilti įtarimų dėl žmonių, kurie jums daro vienokią ar kitokią įtaką. Galbūt pamatysite, kad jie nebe pirmą kartą klysta. Arba be skrupulų daro jums rimtą spaudimą, manipuliuoja. Pasitikėjimo krizė didins vidinį nerimą.

VANDENIS. Protingai spręskite profesines ir kitas problemas. Jeigu kils paskata keisti darbą, sutuoktinį ar politinę partiją, neskubėkite nešti pareiškimo. Vakare neatsisakysite diskusijas mėgstančios draugijos. Kur kas svarbiau – ryšys su partneriu.

ŽUVYS. Nėra garantijų, kad viskas seksis taip, kaip planavote iš pradžių. Tai susiję su verslo susitarimais, kūrybiniais ar kitokiais projektais, įsipareigojimais. Tačiau viskas turėtų baigtis laimingai. Atsipalaiduokite ir nebijokite improvizuoti.

 

 

Kovo 8-oji – Tarptautinė moterų solidarumo diena.

Šios šventės užuomazgos, kaip teigiama, dar atsiradusios antikos laikais. Esą tam tikrą dieną Graikijoje moterys reikalaudavo ypatingo savo vyrų dėmesio, net kariaujantys vyrai tądien turėdavo nutraukti visus karus ir būti su savo moterimis.

Tačiau tikroji Tarptautinė moters diena atsirado dėl politinių priežasčių. 1899 m. socialdemokratė Klara Cetkin pirmoji pradėjo kovoti dėl lygių moterų ir vyrų teisių. 1907 m. jos iniciatyva Štutgarte buvo surengta pirmoji tarptautinė moterų konferencija, o 1910 m. Kopenhagoje vyko moterų konferencija, kurioje jau dalyvavo apie 100 įvairių šalių atstovių. K. Cetkin pasiūlė kasmet vieną dieną skirti dėmesio moters kovai už laisvę ir lygias teises. 1911 m. kovo 8 d. pirmą kartą Tarptautinė moters diena paminėta Vokietijoje, Australijoje, Danijoje, Švedijoje.

Kovo aštuntoji – trečiadienis – 67-oji metų diena (trečioji 11-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 298 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Ašvilas, Ašvilė, Ašvyda, Ašvydas, Aušvyda, Aušvydas, Beata, Gaudvilė, Laima, Vydmina, Vydminas, Vydminė;

rytoj: Dominyka, Dominykas, Klausgailas, Klausgailė, Klausilas, Klausilė, Klausutė, Klausutis, Klausvyda, Klausvydas, Pranciška, Žyginta, Žygintas, Žygintė;

poryt: Butgailas, Butgailė, Emilis, Medūnas, Medūnė, Medvilas, Medvilė, Naubartas, Naubartė, Naudravas, Naudravė, Naumantas, Naumantė, Nauminta, Naumintas, Virmantas.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.55, leidžiasi 18.06. Dienos ilgumas – 11.11.

Šiandien – ketvirtoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Žuvų ženkle.

**************

Protingos mintys:

“Sunku sukurti vyro laimę, pasmerkiant kančioms moterį” (V. Hugo).

**************

Geros dienos!

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus