Astrologinė prognozė liepos 13-ajai, ketvirtadieniui

AVINAS. Būsite išsiblaškę ir inertiški, tačiau aplinkiniams atrodysite liūdni ir paslaptingi. Tikriausiai atsiras norinčiųjų jus pralinksminti. Jei jaučiatės pavargę nuo paviršutiniško bendravimo, triukšmo, įvairios informacijos, tai dėmesys nedžiugins.

JAUTIS. Daug laiko skirsite savo pomėgiui ar visuomeninei veiklai bei pokalbiams su draugais, bendraminčiais. Seksis atkreipti į save dėmesį, pasirodyti.

DVYNIAI. Nesigraužkite dėl nenusisekusio reikalo, nekelkite sau per didelių reikalavimų. Verčiau pagalvokite apie kitas alternatyvas. Netikėtai gali pradingti arba atsirasti kažkoks jūsų daiktas, dokumentas. Saugokitės sukčių, vagių.

VĖŽYS. Tikriausiai ieškosite naujų saviraiškos formų arba galimybių ištrūkti kuo toliau nuo įprastos aplinkos. Vis dėlto nesisiūlykite viešnagėn pas tuos, kurie jūsų nekviečia. Jeigu eisite į aklą pasimatymą, patirsite netikėtumą.

LIŪTAS. Geriausia, jei ši diena bus rami, nes ji gali atgaivinti sielos žaizdas, liūdnus prisiminimus. Pravartu tyliai stebėti aplinką ir puoselėti naujus planus. Pamąstykite apie gilesnį savęs pažinimą, psichologo konsultacijas ar pan.

MERGELĖ. Regis, nutrauksite paslapčių skraistę nuo artimo žmogaus, gyvenimo ar verslo partnerio. Arba patys atskleisite savo slaptus planus, lūkesčius. Tai turėtų išeiti į naudą, nors galbūt ir ne iš karto.

SVARSTYKLĖS. Regis, būsite sunerimę dėl keisto negalavimo ar nežymaus grožio defekto. Tai gali būti alergija, reakcija į kažkokio gyvio įgėlimą ar pan. Gerų patarimų aktualiu klausimu galite gauti iš ta tema apsišvietusių draugų. Arba jūs jiems patarsite.

SKORPIONAS. Nusimato renginiai, kuriuose turėsite dalyvauti, nepriklausomai nuo savo norų. Trokšite meilės romantikos, seksualinių malonumų. Nepamirškite, kad jūsų dėmesio reikia ir vaikams.

ŠAULYS. Jūsų planams, susijusiems su studijomis, kelione, ateitimi, kolektyviniu renginiu ir draugais, gali sukelti kliūčių artimas žmogus arba situacija šeimoje. Pasistenkite, kad vakare namuose nebūtų girtaujama, svaiginamasi.

OŽIARAGIS. Šiandien nesėdėkite namuose, ypač jei tai jums nebus malonu. Artimas žmogus gali jums dėl kažko priekaištauti. Tiesa, ne žodžiais, o tylėjimu arba mįslingomis replikomis. Finansinė, profesinė situacija turbūt nekels rūpesčių.

VANDENIS. Diena turėtų būti rami. Svajosite apie prabangą, jaukumą, grožį. Tam tikslui galite išleisti pinigų. Pasidomėkite, kaip sekasi artimiesiems, bičiuliams. Galbūt reikalinga jūsų pagalba

ŽUVYS. Pasižymėsite lakia vaizduote, o tuo pačiu naivumu ir keistumu. Kiti gali jūsų nesuprasti, tad visuotinio pritarimo ir palankumo nesitikėkite. Nekaltinkite kitų, kad jie jumis nepasitiki.

 

 

Liepos 13-oji – Durbės mūšio diena. Seimas šia diena papildė Atmintinų dienų sąrašą 2014 metais.

Durbės mūšis įvyko 1260 m. liepos 13 d. į pietus nuo Durbės ežero, dabartinėje Latvijoje (Liepojos r.).

Liepos tryliktoji, ketvirtadienis – 194-oji metų diena (ketvirtoji 29-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 171 diena.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Anakletas, Anys, Arvilas, Arvilė, Eugenijus, Henrikas, Kleopatra, Rikantas, Rikantė, Rykantas, Rykantė;

rytoj: Eigilė, Liberata, Liberatas, Vydas;

poryt: Boneventūra, Boneventūras, Gerimantė, Enrika, Enrikas, Henrieta, Henrika, Henrikas, Henris, Herkus, Mantas, Rozalija (Rožė).

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 04.57, leidžiasi 21.51. Dienos ilgumas – 16.54.

Šiandien – šeštoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Vėžio ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Kas užduoda klausimus, negali išvengti atsakymų“ (Kamerūniečių išmintis).

 

Geros dienos!

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus