Astrologinė prognozė rugpjūčio 5-ajai, šeštadieniui

AVINAS. Jausite emocinę įtampą, ypač jei teks nemažai triūsti ūkyje ar buityje, užsiimti organizaciniais reikalais. Verčiau ne tiek plušėkite, kiek pasistenkite, kad artimiems žmonėms šalia jūsų būtų jauku. Tai sustiprins santykius.

JAUTIS. Galbūt vyksite tolėliau nuo namų, dalyvausite tarptautiniame renginyje. Arba sulauksite dėmesio, laiškų iš tų žmonių, kurie išvykę į užsienį. Tačiau asmuo, kurio ilgisi jūsų širdis, gali elgtis gana prieštaringai.

DVYNIAI. Tikėtini reikalai, susiję su pinigais, mokesčiais, skolomis. O jei tai nėra aktualu, tuomet aktyviai bendrausite su priešinga lytimi ir augančia karta, būsite nusiteikę pramogauti, flirtuoti.

VĖŽYS. Galite priimti kažkokį svarbų sprendimą. Su tuo gali būti susijęs ir jūsų partneris. Neįžeiskite jo jausmų, jei ne viskas vyksta pagal jūsų planą. Parodykite, kaip vertinate partnerį, koks jis jums reikalingas.

LIŪTAS. Būsite aktyvūs ir ryžtingai nusiteikę griebtis susikaupusių darbų, atlikti higienos ir grožio procedūras. Galite gauti daug patarimų, pastabų iš virtualių pašnekovų internete. Neskubėkite viskuo tikėti.

MERGELĖ. Šiandien jums užteks ir įkvėpimo, ir energijos. Jeigu jums svarbūs santykiai yra pašliję, pamėginkite juos atnaujinti. Nenustebkite, jeigu kas nors prisipažins mylįs. Tai tikri jausmai. Atsakyti neigiamai bus labai sunku.

SVARSTYKLĖS. Kad ir ką buvote suplanavę, jums teks derintis prie kitų žmonių užgaidų. Tai gali gadinti nuotaiką, vesti iš pusiausvyros. Jūsų padidėjusį komforto, meilės poreikį gali slopinti partnerio grubumas ar nenuoširdumas.

SKORPIONAS. Regis, nenuobodžiausite, nes jus atakuos artimieji, draugai, kaimynai. Tikėtina netolima kelionė. Regis, lengvabūdiškai žaisti, veidmainiauti šiandien nesugebėsite. Tad vienaip ar kitaip sakysite tik tai, ką iš tiesų galvojate.

ŠAULYS. Jums gali kilti ypatingų emocinių ir romantinių troškimų, kurie iš dalies gali išsipildyti. Yra tikimybė, kad kažką labai nustebinsite. Tačiau tai tikriausiai pareikalaus išlaidų ir pastangų.

OŽIARAGIS. Būsite labai emocionalūs. Norėsis pasidalinti mintimis su partneriu, mylimu žmogumi, atskleisti savo troškimus, aistras, tačiau to paties noro nejausite iš kitos pusės. Nesinervinkite, būkite kantresni, nors ir būtų sunku.

VANDENIS. Daug prieštaringų jausmų šiandien gims jumyse. Didesnis bus jūsų organizmo ir nervų sistemos jautrumas. Galima slapta pagunda ir kartu – etinė dilema. Reikėtų daugiau intymumo, ramybės.

ŽUVYS. Jums norėsis organizuoti bendraminčių, bičiulių susiėjimus. Galbūt kils paskata paklausyti draugiško patarimo ir atsikratyti blogo įpročio, keisti įvaizdį. Vakaras irgi bus labai aktyvus, kupinas įspūdžių.

 

 

Rugpjūčio penktoji, šeštadienis – 217-oji metų diena (šeštoji 32-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 148 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Nona, Osvaldas, Rimtas, Vaida, Vaidas, Vilija;

rytoj: Bilvina, Bilvinas, Bilvinė, Bylotė, Daiva, Josbutas, Josbutė, Josgailas, Josgailė. Karolina, Vaidutis;

poryt: Drąsius, Drąsutis, Jogilas, Jogilė, Jogina, Joginas, Kajetonas, Kajus, Klaudija, Sikstas.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 05.34, leidžiasi 21.15. Dienos ilgumas – 15.41.

Šiandien – septintoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Liūto ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Širdis yra geriausias vadovas“ (O. de Balzakas).

 

Geros dienos!

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus