Astrologinė prognozė vasario 12-ajai, sekmadieniui

AVINAS. Šiandien nusiteiksite tvarkyti susikaupusius smulkius reikalus. Galite imtis namo parsinešto darbo su dokumentais ar pan. Vargu ar jūsų užimtumu džiaugsis namiškiai. Saugokite sveikatą.

JAUTIS. Šiandien nestokosite kūrybingumo. Aplinkiniai, publika susidomės jūsų sugebėjimais arba talentais. Emocijų, įspūdžių suteiks subtilus, užmaskuotas flirtas. Intriguos dominančio asmens paslaptingumas, drovumas.

DVYNIAI. Jeigu nepritrūks jėgų ir laiko, imkitės susikaupusių namų ūkio darbų. Tik nebūkite patiklūs ir naivūs. Dėl melo, sukčiavimų, liežuvavimo, nesaikingo svaigalų vartojimo kartais nejuokais įklimpstama.

VĖŽYS. Šiandien sugebėsite daug nuveikti, jei planingai naudosite laiką. Tačiau gali atsitikti ir taip, kad didžiąją dienos dalį malsite liežuviu ir patenkinsite tik bendravimo poreikį. Nepiktnaudžiaukite kitų žmonių paslaugumu, naivumu.

LIŪTAS. Šiandien jums gali tekti rinktis iš kelių svarbių dalykų. Nedarykite skubių sprendimų, veikite ramiai ir apgalvotai. Jums gali pavykti susitarti dėl apmokėjimo, honoraro, nuomos, kredito ar reikalingos paslaugos, prekės.

MERGELĖ. Nors ir turite problemų, apie kurias nenorite garsiai kalbėti, tačiau jas nors iš dalies turėtų kompensuoti pasisekimas tarp priešingos lyties. Pasistenkite atkurti draugiškus santykius su aplinkiniais.

SVARSTYKLĖS. Šiandien venkite skubotų sprendimų bei išvadų, kad ir kokia aiški situacija jums atrodytų. Net menkiausia abejonė gali būti tarsi perspėjimas. Labiau nei kitų žmonių nuomonių ir savo logikos paisykite intuicijos ir širdies balso.

SKORPIONAS. Galite nustebinti ar sudominti pažįstamus ir nepažįstamus žmones savo neįprastu elgesiu, keistokais argumentais. Jūsų idėjoms atsiras bendraminčių. Tuo tarpu nepritariantieji kol kas kukliai tylės.

ŠAULYS. Nelabai maloni diena. Nauja pažintis, planuotas susitikimas, renginys ar darbas, kurio imsitės, gali nesuteikti nei malonumo, nei naudos. Nenumatytų rūpesčių gali sukelti šeimos narys.

OŽIARAGIS. Regis, jus labai domins reikalai, susiję su mokslais, užsieniu, kelionėmis. Ir išties gera diena meninei, kūrybinei, intelektinei veiklai, informacijos paieškoms internete ir pan.

VANDENIS. Nors nuotaika bus puiki, galima prisidaryti apmaudžių problemų. Verčiau pasinaudokite savo įžvalgumu ir gudriai išsiaiškinkite dalykus, kurie neduoda ramybės.

ŽUVYS. Nebandykite visur manipuliuoti kitais žmonėmis. Taip elgdamiesi galite įgyti priešų. Kitų žmonių nuomonę veikiau pakreipsite į blogą nei į gerą pusę. Jei norite ne laikinų kompanionų, o tikrų draugų, ir patys būkite draugiški, supratingi.

 

Vasario dvyliktoji, sekmadienis, 43-ioji metų diena (paskutinė 7-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 322 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Benediktas, Deimantė, Deimilas, Deimilė, Elmis, Eulalė, Eulalija, Mantas, Mantmina, Mantminas, Rainoldas, Reginaldas, Renalda, Renaldas;

rytoj: Algauda, Algaudas, Benigna, Benignas, Eisra, Kotryna, Loreta, Putaviras, Putviras, Ugnė, Ugnius;

poryt: Gustautas, Gustautė, Gutautas, Gutautė, Lijana, Lilė, Lilijana, Saulė, Saulius, Valentas, Valentina, Valentinas, Valius, Vilmantas.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.50, leidžiasi 17.17. Dienos ilgumas – 09.27.

Šiandien – antroji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Vandenio ženkle.

**************

Protingos mintys:

“Kiek žmoguje gerumo, tiek jame ir gyvenimo” (R. V. Emersonas).

**************

Geros dienos!

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus