Astrologinė prognozė vasario 14-ajai, antradieniui

AVINAS. Šiandien itin blaiviai vertinsite savo galimybes bei perspektyvas. Galite apsispręsti dėl profesinės atsakomybės, medicininių ar grožio procedūrų. Itin svarbu neignoruoti organizmo negalavimų, rūpintis sveikata, ją tausoti.

JAUTIS. Gali būti, kad jums teks sudrausminti savo išdykusius vaikus, dėl kurių galite sulaukti nusiskundimų. Ši diena veikiausiai privers susirūpinti sava arba artimo žmogaus ar naminio gyvūnėlio sveikata, išvaizda, higiena.

DVYNIAI. Nemažai dėmesio šiandien pareikalaus šeima, namai, vaikai. Galbūt pajusite būtinybę surengti rimtą šeimyninį pasitarimą gyvenimo sąlygų, pareigų klausimu. Rūpesčių gali sukelti pagyvenę artimieji.

VĖŽYS. Diena bus gana buitiška, teks rūpintis itin žemiškais, materialiais dalykais arba padėti giminaičiams rimtais patarimais, perspėjimais ir kt. Nerimo gali sukelti straipsnis, išgirsta informacija arba gautas pranešimas, laiškas.

LIŪTAS. Šiandien dauguma kalbų ir darbų suksis apie vaikus ir jų poreikius, kainas, nekilnojamąjį turtą, tiekimo bei nuomos reikalus. Teks bendrauti su senais draugais, giminaičiais. Galbūt tarsitės dėl bendro verslo, namo statybų ar pan.

MERGELĖ. Ši diena kiek suvaržys jūsų polėkį, galimybes. Galbūt negausite to, ko tikitės, arba susidursite su artimųjų nepritarimu, konservatyvumu. Nebūkite pernelyg kritiški ir negailestingi.

SVARSTYKLĖS. Giminaičiai ar pažįstami asmenys jums gali priminti senus įsipareigojimus, pareikalauti vykdyti pažadus. Gali išryškėti tai, kas ką tik tvyrojo abejonių rūke. Gandai, nuojautos gali tapti realybe.

SKORPIONAS. Diena nebus maloni, jei trokštate pramogų, bet trūksta pinigų arba drąsos juos leisti. Draugų pasiūlymai ar jų pasisvečiavimai gali pasirodyti nuostolingi. Jeigu tikitės ypatingo dėmesio, galite kiek nusivilti.

ŠAULYS. Ši diena nežada didelių linksmybių. Galbūt į galvą lįs nelengvai išsprendžiami klausimai, jausite atsakomybės naštą. Rūpesčių gali kelti pagyvenę žmonės arba santykiai su jais.

OŽIARAGIS. Diena gali iškelti nelengvų uždavinių, susijusių su ateitimi. Tačiau tai bus pozityvu, tad nebijokite paplušėti, pasukti galvą ir nepykite ant tų, kas verčia jus labiau įtempti jėgas, tobulėti, mokytis.

VANDENIS. Nebūkite kategoriški ir neužsidarykite savo siaurų interesų bei pažiūrų rėmuose – atviras žvilgsnis į kitus bei pasaulį gali lemti tam tikrą pokytį. Galbūt pajusite, ką naujo turite įnešti į savo gyvenimą, kuo jį praturtinti.

ŽUVYS. Jums rūpės išsiaiškinti kai kuriuos teisinius klausimus, mintys suksis apie politiką, užsienį, etikos pažeidimus arba moralines skriaudas. Galite susidurti su reikliais, griežtais asmenimis, nelinkusiais nuolaidžiauti.

Vasario 14-oji – šv. Valentino – Įsimylėjusiųjų diena. Dabartinį įsimylėjusiųjų ir jaunimo globėjo vaidmenį šv. Valentinas įgavo renesanso pradžioje, kai vėl pradėta domėtis senovės kultūra.

Senovės Romoje vasario 14 dieną buvo garbinama deivė Junona, sutuoktinių ir šeimos globėja, tą dieną moterims buvo dovanojama gėlių. Nuo XIV amžiaus šios funkcijos atiteko šv. Valentinui, o vasario 14-oji tapo Įsimylėjusiųjų ir jaunimo diena.

Ternio vyskupas Valentinas imperatoriaus Klaudijaus įsakymu buvo nužudytas Romoje 268 ar 273 metų vasario 14 dieną, bet jo palaikai buvo pervežti į gimtąjį miestą Italijos Ternio mieste Umbrijos srityje ir ant jo kapo pastatyta bazilika.

Vasario keturioliktoji, antradienis – 45-oji metų diena (antroji 8-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 320 dienų.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Gustautas, Gustautė, Gutautas, Gutautė, Lijana, Lilė, Lilijana, Saulė, Saulius, Valentas, Valentina, Valentinas, Valius, Vilmantas;

rytoj: Girdas, Girdenė, Girdenis, Girdys, Girdmantas, Girdmantė, Girdutė, Girdutis, Jotautas, Jotautė, Jotys, Jovita, Jovitas, Jurgina, Jurgita, Vytis;

poryt: Julijona, Julijonas, Laimutė, Tautvydė, Ulė, Ulijona.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.46, leidžiasi 17.21. Dienos ilgumas – 09.35.

Šiandien – ketvirtoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Vandenio ženkle.

**************

Protingos mintys:

“Meilės pradžia ir pabaiga panašios: susitikus trūksta žodžių” (A. de Sent Egziuperi).

**************

Geros dienos!

Eltos redaktorė išleidėja  Eglė Aleksandravičiūtė

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus