Astrologinė prognozė vasario 15-ajai, trečiadieniui

AVINAS. Situacija gali būti įtempta. Vargu ar galėsite kuo nors pasitikėti. Nesistenkite pergudrauti ar perauklėti partnerių, nepratrūkite, nes tai atsigręš prieš jus. Tiesa, vėliau vakare jau turėsite galimybę užglaistyti pašlijusius santykius.

JAUTIS. Tikriausiai mėginsite sutvarkyti praktinius reikalus. Nelabai tiktų priimti svarbius sprendimus. Jeigu mėginsite koreguoti išvaizdą, stilių, jums turėtų įdomiai pavykti. Tačiau tykos traumos, infekcijos, tad pasisaugokite.

DVYNIAI. Būsite nusiteikę pramogoms, avantiūroms, nuotykiams. Ką gi, kas ieško, tas randa. Galbūt susitiksite seną savo meilę ar gerbėją. Pedagoginė, kūrybinė, meninė veikla turėtų duoti neblogų rezultatų.

VĖŽYS. Svajonės ir realybė skirsis. Galbūt atgis sena simpatija, aistra arba atsinaujins ankstesnė širdgėla. Nedramatizuokite, bet ir nerizikuokite jausmais, pinigais. Savo priekabumu galite įžeisti jumis susižavėjusį asmenį.

LIŪTAS. Šiandien galima tikėtis gerų perspektyvų darbuose, susitikimuose. Kūrybinio bei protinio darbo atstovams diena gali būti dosni – aplankys įkvėpimas, kils naujų idėjų. Netikėtai galite gauti laišką arba sulaukti skambučio iš užsienio.

MERGELĖ. Tinkama diena deryboms, pasitarimams, naujiems projektams. Ką reikia pratęskite ar nutraukite, laiku sumokėkite mokesčius, palūkanas. Regis, imsite galvoti apie permainas ir didesnę naudą.

SVARSTYKLĖS. Prieštaringa diena. Lengva paklysti, įklimpti ir susipykti, išsiskirti. Net perspėjimai gali nepadėti, nes nelabai jais tikėsite. Kita vertus, vakaro dangui temstant, jūsų nuotaika vis labiau skaidrės, savivertė augs.

SKORPIONAS. Ši diena nepalanki sveikatai ir bet kokiam šurmuliui. Bendravimas itin vargins, išskyrus įdomius pokalbius su kai kuriais bendraminčiais. Galite gauti konfidencialios informacijos.

ŠAULYS. Diena ir nuotaika bus permaininga, nerimo kels projektai ir vaikai, bet galiausiai pats vakaras jau turėtų būti malonus, draugingas. Galbūt pasijusite populiarūs ir reikalingi.

OŽIARAGIS. Emociškai ir psichologiškai ši diena bus nelengva. Ir namai, ir darbai kels nerimo. Tik visiškai vakare gali sustiprėti jūsų pasitikėjimas savimi, atsigaus savivertė.

VANDENIS. Aktualūs bus reikalai, susiję su mokslu, politika, užsieniu. Galbūt kažkokį darbą atidėliosite iki popietės, o tuomet paaiškės, kad nebeturite jėgų ar sąlygų jam atlikti. Galite sulaukti pretenzijų. Vis dėlto vakare pasijusite populiarūs.

ŽUVYS. Nesukčiaukite, neveidmainiaukite patys ir neleiskite, kad kiti jumis manipuliuotų. Jeigu tik galite, atiduokite ar atsiimkite skolas, įvykdykite įsipareigojimus.

 

Vasario penkioliktoji, trečiadienis – 46-oji metų diena (trečioji 8-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 319 dienų.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Girdas, Girdenė, Girdenis, Girdys, Girdmantas, Girdmantė, Girdutė, Girdutis, Jotautas, Jotautė, Jotys, Jovita, Jovitas, Jurgina, Jurgita, Vytis;

rytoj: Julijona, Julijonas, Laimutė, Tautvydė, Ulė, Ulijona;

poryt: Aleksas, Dona, Donalda, Donatas, Donata, Flavijus, Selma, Vaišvila, Viltė, Viltrūda.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.44, leidžiasi 17.24. Dienos ilgumas – 09.40.

Šiandien – penktoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Vandenio ženkle.

**************

Protingos mintys:

“Meilė žiūri pro teleskopą, pavydas – pro mikroskopą” (Dž.B. Šo).

**************
Geros dienos!

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus