Astrologinė prognozė vasario 16-ajai, ketvirtadieniui

AVINAS. Tikriausiai turėsite finansinių ar šeimyninių rūpesčių, kurie neleis jums jaustis pakankamai komfortabiliai. Geri santykiai su aplinkiniais padėtų jums pasijusti saugiau, tad išsakykite savo nerimą, paprašykite patarimo.

JAUTIS. Seksis, jei gerbsite aplinkinius ir domėsitės ne vien savimi. Gali pavykti susitarti dėl įvairių dalykų. Net priešinga nuomonė, skonių skirtumas turėtų praturtinti, o ne išskirti. Diena bus itin palanki aktyviam poilsiui, ryšių užmezgimui

DVYNIAI. Šiandien itin domėsitės savo išvaizda, sveikata, dietomis, galbūt keisite šukuoseną, aprangos stilių. Neniekinsite ir ūkinių darbų, išsamios namų ruošos. O jeigu užsiimate verslu, tai turbūt kursite planus ateičiai.

VĖŽYS. Šiandien galite lengviau atsikvėpti ir pasilinksminti. Tikriausiai jus prisimins seni draugai, gerbėjai arba jūs patys jiems save priminsite. Jei užsiimate pramogų verslu, kūryba ar esate gastrolėse, rezultatai gali pranokti lūkesčius.

LIŪTAS. Būsite nusiteikę iš peties paplušėti namuose. Tikriausiai jums pavyks sukurti jaukią aplinką, bet nepamirškite, kad svarbiausia yra užtikrinti savo vidinę pusiausvyrą ir darną tarpusavio santykiuose su namiškiais.

MERGELĖ. Gera diena bendravimui, kontaktams su žiniasklaida. Jus gali prisiminti, aplankyti mielas jums žmogus arba būsite pakviesti į svečius. Galima nauja pažintis, netolima kelionė, gera naujiena.

SVARSTYKLĖS. Pravartu diegti daugiau komforto savo aplinkoje, rūpintis materialine gerove. Šiandien lengva susižavėti, įsimylėti. Tai gali paskatinti jus realizuoti save kūrybiškai.

SKORPIONAS. Tikriausiai pajusite, kad jūsų galvoje gimsta naujos viltys bei užmojai. Tai išties nebloga diena kurti planus, peržiūrėti gyvenimo pamokas, įvertinti savo klaidas ir patirtį. Labai trauks gražūs daiktai, meno kūriniai. Galite kažką įsigyti.

ŠAULYS. Šiandien staiga pajusite, kad viskas turi savo pasekmes, įžvelgsite paslėptus dalykus. Arba susidursite su žmonėmis, kurie apie tai kalba, pasižymi netradiciniu požiūriu. Būsite linkę žavėtis tuo, kas paslaptinga, meniška.

OŽIARAGIS. Neatsisakykite gerų progų smagiai ir įdomiai praleisti laisvalaikį, praplėsti pažįstamų ratą. Galite tikėtis kažko malonaus, neįprasto, jaudinamo. Naujai užmegztas ryšys gali būti reikšmingas ateityje.

VANDENIS. Gera diena tartis dėl įvairiausių reikalų, pasiklausyti svetimų problemų ir išsakyti savas. Kils minčių, planų, susijusių su darbu, verslu. Galbūt pradėsite ruoštis reformoms, permainai ar pan.

ŽUVYS. Gana optimistiška diena. Kils gerų idėjų, šaunių planų, kuriuos verta mėginti įgyvendinti. Galbūt gausite gerą žinią iš toli arba nepažįstamas žmogus giliai įkris į širdį ir nauji vilties spinduliai persmelks jūsų sielą.

 

Vasario 16-oji – Lietuvos valstybės atkūrimo diena.

1918 metų vasario 16 dieną dvidešimties narių Lietuvos Taryba pasirašė Nepriklausomybės atkūrimo aktą. Jame teigiama, kad Lietuvos Taryba “skelbia atstatanti nepriklausomą, demokratiniais pamatais sutvarkytą Lietuvos valstybę su sostine Vilniuje ir tą valstybę atskirianti nuo visų valstybinių ryšių, kurie yra buvę su kitomis tautomis.” Dokumentas pasirašytas Vilniuje, Pilies g. 26. Šiuo metu čia veikia Signatarų namų muziejus – Lietuvos nacionalinio muziejaus filialas.

Vasario 16-osios akto tekstą pasirašė 20 Tarybos narių.

Vasario šešioliktoji, ketvirtadienis – 47-oji metų diena (ketvirtoji 8-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 318 dienų.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Julijona, Julijonas, Laimutė, Tautvydė, Ulė, Ulijona;

rytoj: Aleksas, Dona, Donalda, Donatas, Donata, Flavijus, Selma, Vaišvila, Viltė, Viltrūda;

poryt: Bernadeta, Gendrė, Lengvenis, Kamilė, Karigaila, Simeonas.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.42, leidžiasi 17.26. Dienos ilgumas – 09.44.

Šiandien – šeštoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Vandenio ženkle.

**************

Protingos mintys:

“Valstybė be teisingumo yra tik plėšikų gauja” (Šv. Augustinas).

**************

Geros dienos!

 

ELTA.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus