Astrologinė prognozė vasario 20-ajai, pirmadieniui

AVINAS. Jeigu remsitės protu, intelektu, tai seksis kur kas geriau nei elgiantis impulsyviai, emocijų ar jėgos pagrindu. Gerbkite kitus, kontroliuokite save. Galite gauti viliojamą pasiūlymą, susijusį su užsieniu arba įsigyti gerą prekę internetu.

JAUTIS. Tvarkykite finansinius reikalus, dirbkite apskaičiavimų, planavimo, racionalaus požiūrio reikalaujančius darbus, nes jie seksis geriausiai. Tiktų eiti į pokalbius dėl darbo ar paskolų, teikti ataskaitas ir pan.

DVYNIAI. Ši diena gali būti itin produktyvi ir sėkminga, ypač jei veiksite ne vieni, o su sąjungininkais, partneriais bei pasinaudosite savo ir jų sukauptu žinių bagažu, naujausia informacija. Galima finansinė sėkmė.

VĖŽYS. Darbinga, produktyvi diena, palanki darbo interviu, finansinėms deryboms ir pan. Visgi nepamirškite, kad turite jums pavydinčių priešų ir jie tik laikinai tyli bei stebi jus, laukdami progos užpulti.

LIŪTAS. Gana palanki diena įvairiai veiklai ir įvairiam bendravimui. Turėtų džiuginti ir pasimatymai, šou renginiai, laisvalaikis kartu su vaikais ir t. t. Kils nenugalimas noras mylėti ir būti mylimiems.

MERGELĖ. Šiandien jums puikiai sektųsi darbuotis namuose ir ne tik namų ruošos srityje. Jeigu įmanoma dalį darbo perkelti į namus iš darbovietės, tai jūsų darbo kokybe niekas nenusivils. Buhalterinė veikla, dokumentų tvarkymas seksis puikiai.

SVARSTYKLĖS. Tai turėtų būti sėkminga diena. Tikriausiai jausitės suprasti, įvertinti. Regis, ir komplimentų bei flirto sulauksite. Tik neerzinkite tų, kurie gali iškelti pavydo scenas ar kitaip piktintis, keršyti.

SKORPIONAS. Jeigu tik panorėsite ir pasistengsite, ši diena bus komfortiška, rami, maloni. Gali pavykti papildomai užsidirbti. Tik nepiktnaudžiaukite tarnybine padėtimi ir nereikalaukite (neimkite) „padėkučių”.

ŠAULYS. Būsite emocingi, jausmingi, bet tai nesutrukdys puikiai darbuotis ir draugiškai bendrauti. Regis, mokėsite pasitelkti savo išmintį, pasirodyti supratingi, geranoriški. Puiki diena įvairiems susitikimams, renginiams.

OŽIARAGIS. Ši diena gali būti rami, o jūs – pasyvūs ir svajingi. Kita vertus, gali būti ir taip, kad tiesiog stokosite jėgų bei sveikatos rimtiems darbams arba turėsite rūpintis sergančiu artimuoju. Bent jau apdairumo stenkitės neprarasti.

VANDENIS. Regis, jums nestigs energijos, proto aštrumo, originalumo ir populiarumo. Nesunkiai bet ką įtikinsite tuo, kuo patys tikite ar norite įteigti kitiems. Argumentų kišenėje ieškoti nereikės.

ŽUVYS. Itin gerai seksis veikla, kuriai svarbi intuicija, psichologinė ir finansinė , meniškumas, altruizmas. Galimos nelegalios pajamos ar slaptas sandėris. Galbūt užmegsite naują arba atnaujinsite seną reikšmingą pažintį.

 

 

Vasario dvidešimtoji, pirmadienis – 51-oji metų diena (pirmoji 9-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 314 dienų.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Aida, Aidas, Aidis, Eitenė, Eitenis, Eitmina, Eitminas, Eitvyda, Eitvydas, Leona, Leonas, Leonė, Leontina, Leva, Levas, Visgintas, Žemyna;

rytoj: Eleonora, Feliksas, Kęstas, Kęsvilas, Kęstutis, Leonora, Lionė, Nora;

poryt: Dargirė, Dargiras, Darvainas, Darvilas, Darvilė, Darvyda, Darvydas, Darvydė, Elvas, Elvinas, Elvys, Gintautė, Margarita.

*************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.33, leidžiasi 17.34. Dienos ilgumas – 10.01.

Šiandien – trečioji Mėnulio delčios diena.

Saulė Žuvų ženkle.

*************

Protingos mintys:

“Dauguma gėriu laiko malonumą, o subtilesni žmonės – supratimą” (Platonas).

*************

 

Geros dienos!

Eltos redaktorė išleidėja  Eglė Aleksandravičiūtė

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus