Astrologinė prognozė vasario 21-ajai, antradieniui

AVINAS. Aplinkiniams atrodysite originalūs, psichologiškai įžvalgūs, gebantys protingai patarti, pavadovauti. Malonu bus jaustis reikalingiems, bet kartu nerimą kels atsakomybės našta, būtinybė daryti nepataisomus sprendimus.

JAUTIS. Gali kilti pagunda keisti gyvenamą vietą arba kitokius asmeninius planus, kur nors išvažiuoti, mokytis užsienio kalbų ar pan. Vis dėlto kelionėms metas nėra palankus, nebent vyktumėte į mokslinę konferenciją, dalykinį seminarą.

DVYNIAI. Regis, būsite labai išradingi, panaudodami brokuotus ar nusidėvėjusius daiktus, detales. Aktyviai spręsite klausimus, susijusius su verslu, investicijomis, draudimu, mokesčiais. Galite nerti į aistringos meilės verpetą.

VĖŽYS. Daug sužinosite ir išmoksite, bendraudami su dalykiniais partneriais ir oponentais. Praplėsite savo požiūrį į gyvenimą, žmonių tarpusavio santykius. Tai padės suderinti skirtingus interesus, bet tik tuo atveju, jei nesate konkurentai.

LIŪTAS. Nebijokite imtis atsakomybės, nesijauskite išnaudojami, jei teks dirbti daugiau už kitus. Tai išeis jums į naudą. Įmanomos pagundos, kuriom bus sunku atsispirti.

MERGELĖ. Nestokosite energijos, azarto, kūrybingumo. Patirsite džiaugsmo iš meno, muzikos, meilės žaidimų, kūrybinių gastrolių, bendravimo su vaikais. Vis dėlto asmeninis gyvenimas nežada pakitimų, jei nesileisite į abejotinus nuotykius.

SVARSTYKLĖS. Jūsų mintys ir veiksmai suksis kasdieninių klausimų ir problemų rate, kurias, nors ir be džiaugsmo, bet vis dėlto turėtumėte gana nesunkiai išspręsti. Galbūt leisite sau įsigyti daiktą, kuriam anksčiau gailėjote pinigų.

SKORPIONAS. Tikėtina, kad turėsite naudos iš komercijos, spaudos, reklamos. Galimi techniniai interesai, kuriuos įgyvendinti padės draugas arba giminaitis. Plėsis visuomeniniai ryšiai. Gal apsispręsite dėl kokios išvykos, interviu ar kt.

ŠAULYS. Galite gauti pageidaujamą pagalbą, informaciją. Palanku prekiauti ir patiems pirkti reikalingas prekes ar paslaugas, tartis dėl nuomos, kredito, lizingo. Labiau saugokite vaikus.

OŽIARAGIS. Darbas vys darbą, teks daug bendrauti, dalintis žiniomis. Įsigilinę į dominantį reikalą galite atrasti konkrečius atsakymus. Būsite valdingi, įtaigūs, tad pašnekovus galite įkalbėti padaryti bet ką. Vis dėlto blogi darbai atsilieps ir jums.

VANDENIS. Geriau seksis dirbti vienumoje, susikaupus, be blaškymosi. Būsite nusiteikę ramiai siekti savo planinių tikslų. Mokėsite pasinaudoti užuominomis, išgauti paslaptis, intuityviai jausite, kas būtų naudinga.

ŽUVYS. Galite būti įpareigoti spręsti gana sudėtingas problemas, kur yra būtinas proto lankstumas, apsukrumas. Jei liks pakankamai laisvalaikio, turėtumėte atrasti įdomių užsiėmimų ir bendraminčių.

 

 

Vasario 21-oji – Tarptautinė gimtosios kalbos diena. Tarptautinė gidų diena.

Vasario 21-ąją Jungtinės Tautos nuo 1999 metų yra paskelbusios Tarptautine gimtosios kalbos diena.

1990 m. Pasaulio turizmo gidų asociacijos federacija nusprendė švęsti Tarptautinę gido dieną kasmet, vasario 21 d. Šią dieną įvertinamas kelionių vadovų darbas, jiems steigiamos premijos.

Lietuvoje Tarptautinė gido diena švenčiama nuo 2003 m. Jos metu apdovanojami aktyviausi Lietuvos gidai.

Vasario dvidešimt pirmoji, antradienis – 52-oji metų diena (antroji 9-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 313 dienų.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Eleonora, Feliksas, Kęstas, Kęsvilas, Kęstutis, Leonora, Lionė, Nora;

rytoj: Dargirė, Dargiras, Darvainas, Darvilas, Darvilė, Darvyda, Darvydas, Darvydė, Elvas, Elvinas, Elvys, Gintautė, Margarita;

poryt: Dargirė, Dargiras, Darvainas, Darvilas, Darvilė, Darvyda, Darvydas, Darvydė, Elvas, Elvinas, Elvys, Gintautė, Margarita.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.33, leidžiasi 17.34. Dienos ilgumas – 10.01.

Šiandien – ketvirtoji Mėnulio delčios diena.

Saulė Žuvų ženkle.

**************

Protingos mintys:

“Kai nereiški gyvenimui jokių pretenzijų, tai viskas, ką tik gauni, yra dovana” (E. M. Remarkas).

**************

Geros dienos!

 

 

ELTA

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus