Astrologinė prognozė vasario 22-ajai, trečiadieniui

AVINAS. Gali kilti ūpas kažkur lėkti, bėgti, keisti aplinką ar kitus žmones. Stokosite susivaldymo ir takto, norėsis kritikuoti, priekaištauti, raginti. Kažkieno kantrybės bandymas jums gali baigtis nekaip. Atsargiai kelyje ir su technika, ugnimi.

JAUTIS. Itin aktualūs bus su mokslais, teisėtvarka, kultūra, užsieniu susiję reikalai. Tikėtina, kad gausite žinią, kuri privers nerimauti. Nelengva bus apsispręsti, jei gausite pasiūlymą keisti darbą, leistis į kelionę, komandiruotę.

DVYNIAI. Verslo partneris arba mylimas asmuo reikalaus paramos, garantijų. Galite būti raginami imtis veiklos, kuri pareikalaus nemažų lėšų ir energijos. Galbūt mėginsite kažką rekonstruoti, taisyti, atnaujinti.

VĖŽYS. Gali apvilti žmonės, su kuriais dėl kažko svarbaus susitarėte. Būkite kantrūs, taktiški, ieškokite kitų variantų, jei nepasisekė – yra vilties, kad kitos galimybės bus vertingesnės nei tos, kurias praradote.

LIŪTAS. Šiandien vikriai suksitės įprastiniame reikalų bei kontaktų verpete, tačiau nuotaiką prastins suvokimas, kad kažką turite paaukoti, keisti. Galbūt staiga pasijusite labai priklausomi nuo nesuprantamų įtakų bei jėgų.

MERGELĖ. Šiandien galite pajusti nenumaldomą aktyvios ir rizikingos veiklos troškulį, impulsyvumą bei nepasitenkinimą esama padėtimi. Gal pasireikš dalykinis avantiūrizmas, gal sportinė rizika ar pan. Nerimo arba nuostolių gali suteikti vaikai.

SVARSTYKLĖS. Šiandien gana daug dėmesio skirsite šeiminiams ir meilės klausimams. Norėsis sudėlioti tam tikrus taškus, kad paaiškėtų, kaip gyventi toliau. Darbo reikaluose gali susikirsti jūsų ir dalykinių partnerių nuomonės bei interesai.

SKORPIONAS. Jums rūpės susitvarkyti svarbiausius reikalus, pasirašyti sutartis, vykti į kelionę. Tačiau šiandien seksis įgyvendinti tik teisingus ir protingus siekius, tad nenustebkite, jei slidus reikalas neišdegs.

ŠAULYS. Tikriausiai išleisite pinigų, samdydami talkininkus ar pirkdami daiktus, kurie palengvintų darbą. Artimas žmogus tikriausiai nelabai pritars jūsų užsidegimui ir išlaidoms. Gali įsiplieksti kivirčas, nesantaika.

OŽIARAGIS. Asmenines problemas jums mėgins padėti išspręsti artimieji, draugai. Dėl to turėtumėte pasijusti tvirčiau. Galbūt gausite kiek avantiūristišką pasiūlymą, susijusį su verslu, komercija. Neįsipainiokite į abejotinus sandėrius.

VANDENIS. Šiandien galite pajusti didelį nuovargį arba teks pasirūpinti pagyvenusiu asmeniu, ligoniu, apleistu reikalu ar pan. Jeigu jums neduoda ramybės baimės, prietarai, labai padėtų filosofinis požiūris į gyvenimą ir save.

ŽUVYS. Šiandien jums labiau rūpės draugų ir vaikų poreikiai bei interesai arba jie privers atkreipti į juos dėmesį savo poelgiais, planais. Tikriausiai bus gundymų investuoti, ryžtis finansinei rizikai. Venkite nepamatuotų sprendimų.

 

Vasario 22-oji – Nusikaltimų aukų rėmimo diena.

Vasario dvidešimt antroji, trečiadienis – 53-ioji metų diena (trečioji 9-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 312 dienų.

Savo vardadienius šiandien švenčia Dargirė, Dargiras, Darvainas, Darvilas, Darvilė, Darvyda, Darvydas, Darvydė, Elvas, Elvinas, Elvys, Gintautė, Margarita;

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.28, leidžiasi 17.38. Dienos ilgumas – 10.10.

Šiandien – penktoji Mėnulio delčios diena.

Saulė Žuvų ženkle.

**************

Protingos mintys:

“Kas buvo vakar, neatitaisysim, bet rytoj galim rinktis – laimėti ar pralaimėti” (L. B. Džonsonas).

**************
Geros dienos!

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus