Astrologinė prognozė vasario 24-ajai, šeštadieniui

AVINAS. Šiandien galite daug nuveikti, jei pasitelksite į pagalbą artimus žmones, draugus. Neblogai būtų išvykti į trumpą kelionę, susitikti su giminaičiais, aptarti būsimus planus. Galite gauti naudingos informacijos.

JAUTIS. Šiandien aktyvūs būsite šeimos reikaluose, komercijoje. Stengsitės pagražinti namų aplinką. Gal tuo tikslu vyksite apsipirkti. Palanku užsiimti papildoma veikla, duodančia pajamų.

DVYNIAI. Būsite emocionalūs, nepastovių nuotaikų. Iš ryto galite dėl kažko suirzti, konfliktuoti. Nuotaika stipriai pagerės, jei užteks valios atlikti tai, ką planavote. Nuoširdumu pasieksite daugiau nei veidmainiavimu.

VĖŽYS. Metas visiškai atitrūkti nuo praktinių darbo rūpesčių. Pažvelkite į viską tarsi iš šalies, pafantazuokite. Panašu, kad gali išsipildyti kai kurie slapti lūkesčiai. Galbūt kiek nerimausite dėl išgirstų paskalų, gandų.

LIŪTAS. Tai bus produktyvi, įdomi diena, jei tik išvengsite ginčų ir barnių. Galbūt dalyvausite renginyje, kur susitiksite daug senų pažįstamų. Gali užsimegzti vertinga draugystė, partnerystė.

MERGELĖ. Pasidžiaukite tuo, kuo galite pasidžiaugti ir neieškokite tamsių gyvenimo pusių. Laikas pakeisti kasdieninio gyvenimo ritmą. Įdomiau, energingiau leiskite laisvalaikį. Neignoruokite jums neabejingo žmogaus požiūrio, patarimų.

SVARSTYKLĖS. Ši diena gali būti ne tik maloni, bet ir prasminga. Jūsų mintys sieks tolimus horizontus. Galite susitarti dėl kažkokių perspektyvų, sudominti užsienietį ar kažkuo ypatingą žmogų. Venkite pernelyg atvirai reikšti pastabas.

SKORPIONAS. Galite pasiryžti kažkokiai permainai ar nuotykiui. Jei tai susiję su meile, seksu, tai iš anksto apgalvokite tiek strategiją, tiek pasekmes. Būkite kantrūs, korektiški, sukurkite romantišką aplinką.

ŠAULYS. Labiausiai atsiskleisite šeimoje, norus įgyvendinti trukdys nebent tik jūsų pretenzingumas ar pozityvaus optimizmo stoka. Tikriausiai atsiras asmenų, aktyviai siekiančių jūsų dėmesio.

OŽIARAGIS. Labai susirūpinsite savo įvaizdžiu. Galbūt nusipirksite kosmetikos, higienos reikmenų, gražų drabužį. Šie dalykai gali padėti atgauti pusiausvyrą. Tik neimkite giliai į širdį aplinkinių priekaištų bei kritikos.

VANDENIS. Gana smagi, harmoninga diena. Garsiau skambės juokas, muzika. Gera diena pasibuvimui su smagia kompanija, apsilankymui kultūriniame renginyje. Galite patirti daug įspūdžių.

ŽUVYS. Šis rytas gali būti nervingas ir trauminis. Geriausiai jausitės komfortiškoje, jaukioje namų aplinkoje su artimiausiais žmonėmis. Tiktų užsiimti namų ruoša, atlikti ilgesnio poveikio higienos ir grožio procedūras.

Geros dienos!

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus