Astrologinė prognozė vasario 25-ajai, šeštadieniui

AVINAS. Ši diena žada susitikimus su draugais, kolektyvinius renginius. Sustiprės dramatiškumo pojūtis, trauks pramogos. Vis dėlto prireiks valios jėgų, atidumo, kad nepakenktumėte sau ar kitiems.

JAUTIS. Diena gali būti produktyvi, jei rimtai stengsitės. Darykite gerus darbus, padėkite, kam galite, bet nelaukite nei padėkos, nei liaupsių. Galbūt ir jums bus suteikta naudinga paslauga.

DVYNIAI. Galite atsidurti nepažįstamų žmonių draugijoje. Tikriausiai gims iliuzijų, susijusių su ateitimi. Galite daug prarasti, jei būsite patiklūs arba jei neatsispirsite norui svaigintis.

VĖŽYS. Stenkitės būti objektyvūs kitų žmonių atžvilgiu, pamėginkite į situaciją pažvelgti jų akimis. Ne visi, žadantys paramą ir palaikymą, yra nuoširdžiai pasirengę padėti. Atiduoti jums gali tekti kur kas daugiau. Pavojai gresia kelionėse.

LIŪTAS. Ši diena bus kupina emocijų ir vidinių dramų. Tuo pačiu metu kažkas džiugins, jaudins, o kažkas kels skausmingus išgyvenimus, nerimą. Gali ateiti suvokimas, kad kažką reikia taisyti ar keisti. Saugokitės traumų, nelįskite į aferas.

MERGELĖ. Diena bus gana ūkiška. Atsiras nenumatytų problemėlių, rūpesčių. Nedžiugins sveikata ir bendravimo keliama įtampa. Įsiklausykite į savo vidinį balsą ir kitų žmonių psichologines reikmes. Nekenkite sau ir kitiems.

SVARSTYKLĖS. Turėkite omenyje, kad nuo jūsų labai priklausys aplinkinių gera nuotaika ir laisvalaikio kokybė. Pasistenkite reikšti tik gerus jausmus ir venkite priekaištauti, įtarinėti. Saugokite sveikatą – jai gali iškilti didelis pavojus.

SKORPIONAS. Šiandien nepalanku spręsti svarbius reikalus, ieškoti didelių kompanijų, nuotykių. Geriausiai laiką praleisite su šeima, žinoma, jei neprovokuosite barnių dėl niekų. Labiau saugokite nuo pavojų savo vaikus.

ŠAULYS. Ši diena gali atnešti ir malonių, ir nemalonių žinių bei kontaktų. Nebūkite kategoriški, jei kažkas jums nepritars ar prieštaraus. Geriau būtų ramiai išklausyti, ko nori jūsų šeimos nariai. Didesnė gaisro, avarijų tikimybė, tad būkite atsargūs. OŽIARAGIS. Galite gauti viliojamą pasiūlymą, papildomai užsidirbti pinigų arba įsigyti vertingą daiktą. Dėl to derėtų pasitarti su šeimos nariais. Gali apimti nostalgija dėl anksčiau turėto stabilumo. Atsargiai kelyje.

VANDENIS. Galite sužinoti paslaptį arba išsiaiškinti tai, kas seniai brendo jūsų pasąmonėje. Tikėtinas neįprastas, sukrečiantis potyris. Venkite svaigalų, nes per juos galimi nemalonumai. Saugokitės sukčių, vagių.

ŽUVYS. Neaptarinėkite su visais savo sumanymų – galimos klastos, intrigos. Venkite triukšmingų renginių. Geriau jausitės ir mažiau pralošite, jei pabūsite vieni su savo mintimis. Saugokitės sukčių ir patys nesukčiaukite.

 

Vasario dvidešimt penktoji, šeštadienis – 56-oji metų diena (priešpaskutinė 9-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 309 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Dabinta, Egilas, Ekvitas, Notangas, Notangė, Rasa, Rasuolė, Regimantas, Viktas, Viktoras, Viktorinas;

rytoj: Aleksandra, Aleksandras, Aleksas, Aleksė, Aleksius, Aleksys, Alė, Aurimė, Izabelė, Joginta, Jogintas, Jogintė, Sandra;

poryt: Gabija, Gabrielius, Ginvilas, Fortūnatė, Fortūnatas, Leandras, Mandravas, Mandravė, Skirmantė.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.21, leidžiasi 17.44. Dienos ilgumas – 10.23.

Šiandien – paskutinė Mėnulio delčios diena.

Saulė Žuvų ženkle.

**************

Protingos mintys:

“Panieka įžeidžia ir slegia labiau už neapykantą” (Dž. Leopardis).

**************
Geros dienos!

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus