Astrologinė prognozė vasario 26-ajai, sekmadieniui

AVINAS. Dvasinė jūsų būsena bus nestabili, niekur nerasite vietos. Ši diena kai kam tikrai bus ne dovanėle. Svarbūs planai gali sugriūti, santykiai nutrūkti. Jei įmanoma, venkite susibūrimų ir daugiau laiko skirkite poilsiui, pabuvimui vienumoje.

JAUTIS. Aplinkiniai skatins jus veltis į avantiūras, leistis į nuotykius. Tačiau veikiausiai jūs apie tai leisite sau tik pasvajoti. Jokiu būdu nepiktnaudžiaukite svaigalais. Pasistenkite neįklimpti į melą, intrigas.

DVYNIAI. Jūsų pasitikėjimas savimi, draugiškumas gerai nuteiks aplinkinius, užtikrins jų palankumą. Kita vertus, nebūsite itin sąžiningi ir ištikimi. To paties galite tikėtis ir iš antrosios pusės.

VĖŽYS. Galimi kontaktai su užsieniečiais, įtakingais asmenimis, įžymybėmis. Pavakariais labiau kontroliuokite save ir atsargiau elkitės su elektros prietaisais. Tausokite savo ir kitų žmonių nervus.

LIŪTAS. Galimos emocinės nuoskaudos, nepasitenkinimas seksualine ar finansine situacija. Galbūt norėsis viską iš esmės keisti, priimti reikšmingą sprendimą dėl jausmų bei santykių. Verčiau šiuo klausimu neskubėtumėte.

MERGELĖ. Šiandien jausite didesnį aplinkinių susidomėjimą jūsų asmeniu. Galbūt pavyks sublizgėti asmeniniais privalumais. Kita vertus, jūsų konkurentai dėl to neapsidžiaugs. Galimi keisti išpuoliai, nemalonūs netikėtumai.

SVARSTYKLĖS. Tikėtinas emocinis stresas, jeigu nevaldysite savo instinktyvių troškimų ir būsite perdėtai reiklūs, priekabūs. Būtų geriau, kad nepastebėtumėte kai kurių svetimų trūkumų ir negadintumėte nuotaikos nei sau, nei kitiems.

SKORPIONAS. Į jūsų šiandieninius planus įtrauktos pramogos, linksmybės, meilės pasimatymai nebūtinai realizuosis pagal sumanytą scenarijų. Gali užgriūti neplanuoti darbai arba pasireikš netikėtas sveikatos sutrikimas, pritrūks pinigų.

ŠAULYS. Jūsų dėmesio, šilumos labai laukia artimieji, vaikai. Derėtų bent šiek tiek atskleisti savo gerus jausmus, rūpestingumą, antraip galimi nesusipratimai, nuoskaudos. Atsargiau elkitės su elektros prietaisais, kita technika.

OŽIARAGIS. Šiandien nepraleiskite progos pabendrauti su žmonėmis, kurie gali jums padėti, duoti vertingų patarimų. Jei tik įmanoma, pailsėkite nuo protinio darbo. Atsargiai kelyje bei su ugnimi, technika, aštriais daiktais.

VANDENIS. Prireiks kantrybės netgi kasdieniniams darbams. Pravartu pasportuoti arba padirbėti fiziškai, kad nuslūgtų negatyvios emocijos. Nešvaistykite pinigų nevertingiems menkniekiams.

ŽUVYS. Šiandien lengvai laimėsite žmonių simpatijas bei dėmesį. Sužinosite kažką intriguojamo. Tačiau vakaras gali būti komplikuotas. Nesivelkite į intrigas, konfliktines situacijas. Lengva prarasti tai, ką ilgą laiką branginote, puoselėjote.

 

Vasario dvidešimt šeštoji, sekmadienis – 57-oji metų diena (paskutinė 9-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 308 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Aleksandra, Aleksandras, Aleksas, Aleksė, Aleksius, Aleksys, Alė, Aurimė, Izabelė, Joginta, Jogintas, Jogintė, Sandra;

rytoj: Gabija, Gabrielius, Ginvilas, Fortūnatė, Fortūnatas, Leandras, Mandravas, Mandravė, Skirmantė;

poryt: Draudvilas, Draudvilė, Osvaldas, Ramona, Ramonas, Roma, Romana, Romanas, Valdas, Vilgarda, Vilgardas, Vilgardė, Žygimantė.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.19, leidžiasi 17.46. Dienos ilgumas – 10.27.

Šiandien – pirmoji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Žuvų ženkle.

**************

Protingos mintys:

“Daugelis laiko dorybe veikiau gailestį dėl klaidų negu pastangas jų išvengti” (G. K. Lichtenbergas).

**************

Geros dienos!

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus