Astrologinė prognozė vasario 27-ajai, pirmadieniui

AVINAS. Neaiški situacija, apkalbos, negalėjimas apsispręsti aktualiu klausimu gali sukelti nerimą. Neprovokuokite rizikingų situacijų, nes galite nukentėti patys arba pakenkti kitiems.

JAUTIS. Šiandien jūsų dienotvarkę aktyviai reguliuos kiti asmenys. Tikriausiai jie stimuliuos jūsų saviraišką, ambicijas. Kita vertus, gali kilti įtarimų, kad kažkas turi priešiškų motyvų jūsų atžvilgiu. Regis, ne be pagrindo.

DVYNIAI. Keista diena. Subjektyvumas trukdys harmoningai bendrauti, teisingai vertinti kitus. Reikalai klostysis nevienareikšmiškai. Neimkite giliai į širdį nepritarimo jūsų nuomonei, tam tikro nesubtilumo.

VĖŽYS. Galite jausti nemažą įtampą – teisingumo, objektyvumo, draugiškumo norėsis kur kas daugiau nei ši diena nusiteikusi duoti. Galbūt susiruošite vykti į užsienį. Gresia traumos, avarinės situacijos.

LIŪTAS. Šiandien kažko bus reikalaujama iš jūsų, ir tai gali įgyti piniginę išraišką. Galite daug nuveikti, jei nesiblaškysite ir veiksite žinodami, ko norite. Saugokitės sprogimų, ugnies, avarijų.

MERGELĖ. Galite įsivelti į meilės trikampio peripetijas. Tuomet laukia pavydo scenos, santykių aiškinimasis. Geriau nusiteikite susitaikymui su priešais, interesų derinimui. Atsargiai su finansinėmis avantiūromis – galite nudegti.

SVARSTYKLĖS. Gali iškilti persikvalifikavimo, įsidarbinimo klausimas. Galite susidurti su aršia konkurencija, opozicija. Neerzinkite pavojingų priešų, nemėtykite iššūkių. Lengva išprovokuoti barnį, agresiją.

SKORPIONAS. Būsite pasirengę kažką paaukoti dėl savo jausmų ar aistros. Arba atsiradusį energijos perteklių išliesite sportuodami, įtemptai dirbdami. Pasisaugokite traumų, nerizikuokite sveikata jokiose situacijose.

ŠAULYS. Norėsis nuotykių, užkariavimų, egzotikos, nežabotų pramogų. Emocinį stresą galite patirti dėl santykių su asmeniu, kuriam esate neabejingi. Arba leisitės į kažkokią avantiūrą ar audringą meilės nuotykį, dėl kurio galite nukentėti.

OŽIARAGIS. Diena turėtų būti prieštaringa. Seksis dirbti protinį darbą. Tačiau galimas nemalonus įvykis. Nesivelkite į ginčus – grubesnis žodis bus suprastas kaip smurtas ir gali išprovokuoti kerštą. Saugokitės ugnies, traumų, avarijų.

VANDENIS. Gali kilti būtinybė susigrąžinti skolas ar pasiskolinti. Gali kilti minčių apie darbo sąlygų pagerinimą, naujus projektus. Vis dėlto atsargumo, savikontrolės bus mažiau nei paprastai. Neužkibkite ant aferistų kabliuko.

ŽUVYS. Gali atsirasti netikėtų galimybių įsigyti ar parduoti kažką iš nekilnojamojo turto arba kils idėjų, kaip jaukiau ir gražiau susitvarkyti savo buitį. Su įkarščiu imsitės svarbių darbų, vizitų. Būkite itin atsargūs kelyje, prie vairo.

 

Vasario dvidešimt septintoji, pirmadienis – 58-oji metų diena (pirmoji 10-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 307 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Gabija, Gabrielius, Ginvilas, Fortūnatė, Fortūnatas, Leandras, Mandravas, Mandravė, Skirmantė;

rytoj: Draudvilas, Draudvilė, Osvaldas, Ramona, Ramonas, Roma, Romana, Romanas, Valdas, Vilgarda, Vilgardas, Vilgardė, Žygimantė;

poryt: Gustis, Tolvaldas.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.17, leidžiasi 17.48. Dienos ilgumas – 10.31.

Šiandien – antroji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Žuvų ženkle.

**************

Protingos mintys:

“Pinigai, kuriuos turi, – laisvės įrankis; tie, kurių vaikaisi, – vergijos įrankis” (Ž. Ž. Ruso).

**************
Geros dienos!

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus