Astrologinė prognozė vasario 3-iajai, penktadieniui

AVINAS. Galite įsigyti norimą daiktą arba kils idėjų, susijusių su asmeniniu įvaizdžiu, nuosavu verslu. Kita vertus, nerimausite, ar pavyks įtikti dominančiam žmogui, jeigu ruošiate jam staigmeną.

JAUTIS. Darbas šiandien kažkaip derės su maloniomis pramogomis ir intensyviu plepėjimu. Iki vakaro taip išmiklinsite liežuvį, kad jau galėsite bet ką bet kuo įtikinti. Juo labiau, kad kalbėsite ir reaguosite labai emocionaliai, įkvėptai.

DVYNIAI. Diena nebus komplikuota, bet būsite linkę pasiduoti pasyvumo, suglebimo jausmui, piktnaudžiauti svaigalais ar pataikauti savo slaptiems įgeidžiams. Tausokite nervų sistemą, daugiau ilsėkitės, atsargiai vairuokite.

VĖŽYS. Jus prisimins seni draugai, seksis megzti pažintis. Trauks pramogos, linksmybės, noriai dalinsitės idėjomis, patirtimi. Vis dėlto nederėtų užsiimti siūlomomis finansinėmis, turtinėmis machinacijomis.

LIŪTAS. Darbo srityje tam tikra prasme jums gali prasidėti naujas etapas. Stenkitės būti objektyvūs kitų žmonių atžvilgiu, pamėginkite į situaciją pažvelgti jų akimis. Įmanomas virtualus meilės nuotykis arba realizuosite kūrybinę idėją.

MERGELĖ. Galvosite apie tolimus nuo kasdienybės dalykus, ateities planus. Galite gauti svarbių žinių iš aukštesnės institucijos arba per internetą. Tikriausiai kažkam itin prireiks jūsų dėmesio, paramos.

SVARSTYKLĖS. Šiandien išgirsta naujiena gali paskatinti priimti originalų sprendimą. Galite pasiduoti pagundai kažką brangaus pirkti, imti paskolą ar rizikuoti savomis bei svetimomis santaupomis.

SKORPIONAS. Jausitės gana nesaugiai dėl asmeninių arba profesinių problemų. Dominantis žmogus elgsis dviprasmiškai ir jums teks nertis iš kailio, norint suvokti jūsų santykius.

ŠAULYS. Galite nuspręsti keisti įvaizdį, gyvenimo būdą, pradėti laikytis dietos, pakeisti plaukų spalvą ir kirpimą. Galite gauti darbo pasiūlymą. Jei tai susiję su menu, grožiu, kūryba, verta pamąstyti. Mielas asmuo sužadins romantiškas viltis, svajones.

OŽIARAGIS. Šiandien iš jūsų bus laukiama patarimų, užuojautos, meilės. Regis, bendrausite su romantiškai nusiteikusiais arba kūrybiškai turtingais žmonėmis. Galimas mielas flirtas. Staigmenų galima tikėtis iš vaikų.

VANDENIS. Bodėsitės buitinėmis pareigomis, norėsis pasikeitimų, naujų įspūdžių. Turėkite omenyje, kad nuo jūsų labai priklausys aplinkinių gera nuotaika. Būtų geriau, kad neprovokuotumėte nedraugiškų diskusijų.

ŽUVYS. Šiandien galimos neplanuotos kelionės, komerciniai ryšiai, kontaktai, sutartys. Turėtumėte neblogai susitvarkyti su visomis užduotimis. Vakare galite sulaukti svečio, viešnios arba įdomios informacijos telefonu.

 

 

Vasario 3-ioji – Šv. Blažiejus. Linų diena.

Blažiejus (316 m.) buvo vyskupas ir kankinys. Nuteistas mirti padarė stebuklą – pagydė žuvies ašaka užspringusį vaiką. Dėl šio stebuklo Blažiejaus globos šaukiamasi nuo gerklės ligų.

Vasario 3-iąją lietuviai nuo seno šventino linus. Pašventinti linai buvo dedami ant aukuro ir prašoma gero derliaus. Šventinta linų sruoga rišdavo kaklą ir tikėdavo, kad tai gelbsti persišaldžius gerklę.

Atėjus krikščionybei senoji lietuvių šventė sutapatinta su šv. Blažiejaus varduvėmis. Linai pradėti šventinti bažnyčiose.

Vasario trečioji, penktadienis – 34-oji metų diena (penktoji 6-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 331 diena.

Savo vardadienius šiandien švenčia Blažiejus, Blažys, Oskaras, Radvas, Radvė, Radvilas, Radvilė, Radvina, Radvinas, Tolbaudas, Toldravas, Toliotas, Toliotė;

rytoj: Arvilė, Andrius, Joana, Minija, Vydmantas;

poryt: poryt: Aga, Agata, Agatas, Agatė, Agota, Birenė, Birenis, Birutė, Birutis, Birvyda, Birvydas, Gaudvilas, Gaudvilė, Gaudvina, Gaudvinas, Ilona.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 08.08, leidžiasi 16.59. Dienos ilgumas – 08.51.

Šiandien – aštuntoji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Vandenio ženkle.

**************

Protingos mintys:

“Kas nemoka tausoti trupučio, tas praras ir daugybę” (Menandras).

***************

Geros dienos!

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus