Astrologinė prognozė vasario 4-ajai, šeštadieniui

AVINAS. Nerimo kels finansinės problemos, kitos kliūtys. Tai tinkamas metas slegiančių problemų sprendimui. Tačiau pažabokite savo puikybę – galite prarasti tai, ką anksčiau nelengvai pasiekėte. Pasistenkite nepadaryti per dosnios paslaugos.

JAUTIS. Emocijos, jausmai trukdys susikaupti. Kaip bebūtų, iki vėlyvo vakaro šį tą nuveiksite. Pagaliau gali išsispręsti buitinė problema arba bus surastas kompromisas įsisenėjusiuose ginčuose.

DVYNIAI. Šiandien jums gali tekti įrodinėti, kad ne viskas yra taip, kaip atrodo išoriškai. Būkite pakantūs kitų nuomonei, tikėjimui. Laisvalaikį paskirkite fiziniam ir dvasiniam tobulėjimui. Neslėpkite savo meilės bei simpatijos nuo tų, kurie to verti.

VĖŽYS. Norėsis linksmintis, pramogauti. Deja, rimti rūpesčiai reikalaus savo, tad teks imtis konkrečių darbų. Parodykite, kad vertinate žmogų, kuris jumis rūpinasi, jus myli. Jam ir sau nesunkiai galite praskaidrinti nuotaiką mažais malonumais.

LIŪTAS. Regis, labai norėsis kažką keisti, tačiau neskubėkite permainomis gąsdinti artimųjų. Nors užgrius buitis, bet sulauksite ir labai viliojamų romantiškų pasiūlymų. Teks rinktis, kas svarbiau.

MERGELĖ. Nekurkite nepraktiškų planų bei nerealių iliuzijų. Kažko reikalaudami, būkite nuoseklūs, jauskite atsakomybę. Saugokite savo turtą, automobilį, pinigus nuo vagių ir įvairaus plauko sukčių.

SVARSTYKLĖS. Daugiau dėmesio rodys draugai, gerbėjai. Gali būti, kad jus susiras pažįstami, kurių net vardus buvote pamiršę. Nežadėkite to, ko negalėsite padaryti, o prisiimtus įsipareigojimus vykdykite atsakingai, neišsisukinėdami.

SKORPIONAS. Būti abejingiems šiandien reikštų aptemdyti tarpusavio santykius, tad verčiau bendraukite, negailėkite dėmesio. Nebedelskite su atsakymais į seniai pateiktus klausimus. Galite nemažai išsiaiškinti, išmokti.

ŠAULYS. Kasdienybė, rutina šiandien netrukdys pajusti gyvenimo pulso ir mintimis nukeliauti į tolimą praeitį bei ateitį. Peržvelkite savo mitybos įpročius, gyvenimo būdą. Niekada nevėlu juos pakeisti.

OŽIARAGIS. Kažkokia veikla gali pareikalauti iš jūsų didelio jėgų įtempimo. Pravartu užsiminti apie norimą atpildą. Tačiau per daug reikalauti nederėtų. Tikriausiai kils minčių, kaip panaudoti nebereikalingus daiktus.

VANDENIS. Gali tekti eiti į renginius, susitikimus, nors pageidausite likti namuose. Neliks nepastebėti jūsų bandymai padėti ar sutrukdyti kitiems. Pasistenkite neskleisti nepagrįstų išvadų, komentarų.

ŽUVYS. Jūsų nuotaikos bus permainingos, sėkmė – taip pat. Galite sulaukti žinių iš pažįstamų žmonių. Greitai šios informacijos gali prireikti, realizuojant praktinius sumanymus. Palanku spręsti problemas telefonu, elektroniniu paštu.

 

 

Vasario 4-oji – Pasaulinė kovos su vėžiu diena. Jis paskelbta Tarptautinės vėžio kontrolės organizacijos ir Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) iniciatyva. Ši diena skirta atkreipti dėmesį į vėžio profilaktikos ir ankstyvosios diagnostikos svarbą, į neužkrečiamųjų ligų prevenciją, fizinio aktyvumo ir sveiko gyvenimo būdo įtaką, užkertant kelią pavojų žmogaus gyvybei keliantiems onkologiniams susirgimams.

Vasario ketvirtoji, šeštadienis – 35-oji metų diena (priešpaskutinė 6-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 330 dienų.

Savo vardadienius šiandien švenčia Arvilė, Andrius, Joana, Minija, Vydmantas;

rytoj: Aga, Agata, Agatas, Agatė, Agota, Birenė, Birenis, Birutė, Birutis, Birvyda, Birvydas, Gaudvilas, Gaudvilė, Gaudvina, Gaudvinas, Ilona;

poryt: Alkanta, Alkantas, Alkantė, Alkis, Alkmena, Alkmenas, Alkmenė, Darata, Dora, Doras, Dorė, Dorys, Dorotė, Dorotėjas, Tušė, Tužė, Urtė.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 08.06, leidžiasi 17.01. Dienos ilgumas – 08.55.

Šiandien – pirmoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Vandenio ženkle.

**************

Protingos mintys:

“Vienatvė reiškia skausmą būti vienam, ir vienatvė reiškia garbę būti vienam” (P. Tilichas).

**************

Geros dienos!

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus